Dezynsekcja Kielce

Każdy nieproszony szkodnik powinien zostać jak najszybciej zlikwidowany. W serwisie Naprawek.pl znaleźć możesz dobrych specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, by skutecznie rozprawić się z nieproszonymi gośćmi. Polecani wykonawcy z Kielc oferują solidne usługi dezynsekcyjne przy użyciu najlepszych i bezpiecznych preparatów. Są polecani za fachowość i skuteczność, do tego są tani.

Zakres usług
ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 96
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wbrew pozorom likwidacja owadów nie jest zadaniem łatwym m.in. ze względu na dość szybki cykl rozmnażania. Przekonałem się o tym na własnej skórze, kiedy próbowałem samodzielnie pozbyć się problemu - kiedy wydawało się, że wszystko jest już ok, owady ponownie zaczęły pojawiać się w otoczeniu, dlatego wezwałem na pomoc tego Pana, który okazał się godnym zaufania specjalistą - do zadania podszedł solidnie i wykonał je na medal."
DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły

DDD Protect

Dezynsekcja Kielce
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z jakości usług w wykonaniu tych panów, których niedawno wezwałem do zwalczania mrówek w ogrodzie. Ci panowie okazali się prawdziwymi specjalistami, którzy doskonale znali skuteczne metody na pozbycie się nieproszonych gości. Zadanie wykonali na piątkę z plusem, ja do tej pory nie mam problemu z owadami, a ogród prezentuje się przepięknie. Polecam każdemu."
Hubert Karbownik Deztigo
4.9
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ci Panowie to godni zaufania i polecenia specjaliści, którym z pewnością warto powierzyć prace DDD. Dezynsekcja, którą im zleciłem, wykonana została profesjonalnie, do tego w przystępnej cenie. Z takich fachowców inni powinni tylko brać przykład. Polecam za jakość oraz terminowe wywiązanie się z zadania - telefon znalazł się już na liście kontaktów."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Do zwalczania mrówek wezwałem tych specjalistów od DDD, którzy okazali się godnymi zaufania fachowcami. Z problemem poradzili sobie doskonale, wykorzystując do tego celu sprawdzone insektycydy, które okazały się słusznym wyborem. Do tej pory nie miałem już żadnego problemu z natrętnymi owadami. Polecam serdecznie, a numer telefonu oczywiście zapisuję i polecam na przyszłość korzystanie z usług tych panów."
Wybrane zlecenia

Likwidacja pluskiew w domu

Barwinek, Kielce
Poszukuję bardzo dobrej firmy, która mogłaby przyjść i wygazować wszystkie robaki jakie są w domu. Od kilku dni moje dzieci się ciągle drapią i nie wiem czzym to jest spowodowane. Mąż jest w delegacji, więc zostałam z problemem sama. Czekam na pilny kontakt.

Ile kosztuje usunięcie os?

Kielce, Białogon
W pobliżu mojego domku zauważyłam, że zaczęły latać różne robaki. Boję się, że mogą być one niebezpieczne. Obawiam się przede wszystkim użądlenia i może to się źle skończyć.A, że jestem prawie na wszystko uczulona to jest zagrożenie dla mojego życia. Bardzo Państwa proszę o pomoc. Jesteście najlepszą firmą z okolicy.

Odpluskwianie w bloku. Jak pilnie usunąć pluskwy?

Kielce
Na cito mam do wykonania usługę, o której tutaj napiszę. W naszym budynku mieszkalnym jest rodzina, która ma problemy z higeną. Od jakiegoś czasu mieszkańcy zaczęli się skarżyć, że do ich pomieszczeń wchodzą robaki. Chcemy ten problem zweryfikować jak najszybciej. Proszę o kontakt, abyśmy mogli ustalić wszystkie szczegóły tj. cenę, termin.

W bloku w okolicy mojego mieszkania mam szerszenie - ochrona

Orkana
Miałam otwarte okno i wleciał mi do pokoju robak, który ma skrzydła i jest bardzo podobny do osy. Obawiam się, że może być więcej teraz takich przypadków, zwłaszcza, że robi się coraz cieplej na zewnątrz. Prosze o udzielenie mi porady co zrobić.

Likwidacja szkodników w pobliżu domu

Zagórska, Kielce
Za moim domem jest działeczka z różnymi krzewami. Przy tych krzakach pojawiły się kleszcze i jeszcze inne robaki. Boje się wypuszczać mojego psa, ponieważ nie chciałabym mieć dodatkowego problemu. Czy mają Państwo sprawdzone sposoby na pozbycie się takich zwierząt?

Osy w mieszkaniu. Dezynsekcja

Kielce, Piaski
Mieszkam na parterze i często mam otwartę okno, ponieważ lubie mieć chłodno w pomieszczeniach. Jednego wieczoru wpadł mi latający owad, któy przypominał szerszenia, ale nie byłam tego pewna czy to był on. Jak można zapobiec, aby nie wpadały takie niespodzianki do mojego pokoju?

Występowanie robaków w mieszkaniu - dezynsekcja

Kielce, Batalionów Chłopskich, Niewachlów
Od kilku dni wynajmuję pokój, który miał mi dać nowy rozdział w moim życiu. Oczywiście okazało się, że nie może być za pięknie. W tym pomieszczeniu zaczęły wychodzić robaki, które pęzają. Brzydzę się takimi owadami i nie wiem co mam dalej robić. Czy to zwalczyć, czy szukać nowego lokum. Proszę o natychmiastową pomoc.

Odrobaczanie miszkania, gdzie są pluskwy - wizyta na jutro

Kielce, Wojska Polskiego, Ostra Górka
Pilnie poszukuję osoby, która mogłaby przyjść do mnie na następny dzień i zająć się usunięciem robaków. Od wczoraj czuje, że coś po mnie chodzi i całe ciało mnie swędzi. Mam same czerwone plamy na rękach i nogach, które są bardzo swędzące. Proszę o ustalenie ze mną szybkiego terminu.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502