Dezynsekcja Katowice

Niezawodnych i uczciwych fachowców z Katowic, którzy oferują wysokiej jakości usługi dezynsekcyjne bez problemu znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. Prezentowaniu tutaj wykonawcy to godni polecenia eksperci, którzy do każdego zadania podchodzą indywidualnie, a przy tym oferują ceny na każdą kieszeń. Docenisz ich między innymi za wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do klienta.

Zakres usług
Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zwalczaniem pluskiew zajęli się dla mnie ci specjaliści i choć rzadko to robię, to tym razem postanowiłem wystawić opinię w Internecie. Panowie okazali się godnymi zaufania fachowcami, którzy doskonale poradzili sobie z problemem. Na uwagę zasługuje nie tylko ich fachowość i profesjonalizm, ale również niewygórowane ceny. Polecam serdecznie, a numer telefonu oczywiście zapisuję."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie mrówek zleciłem temu specjaliście od DDD, ponieważ samodzielne próby rozwiązania problemu kończyły się niepowodzeniem. Pan zadanie wykonał perfekcyjnie, stosując bezpieczne i co dla mnie najważniejsze - skuteczne metody. Polecam serdecznie jego usługi, a numer telefonu oczywiście zapisuję. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Podziękowanie dla tej firmy za profesjonalną pomoc i kompleksowe wsparcie przy likwidacji owadów, które od dłuższego czasu zagościły w mieszkaniu. Panowie usługi wykonali solidnie i uczciwie, a cena za wykonaną usługę nie była wygórowana. Szczerze polecam, a telefon pozostawiam."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Takiej plagi komarów w moim ogródku działkowym już dawno nie było. Owady były tak uporczywe, że popołudniami i wieczorami nie dało się usiąść i odpocząć, dlatego odkomarzanie powierzyłem tym specjalistom od DDD. Panowie z zadania wywiązali się bardzo dobrze - owady zniknęły, a ja mam już spokój."
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.7
Liczba opinii: 71
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ci panowie od DDD niedawno wykonywali dla mnie odrobaczanie i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony jakością ich usług. Widać było od razu, że panowie doskonale znają specyfikę tej pracy, ponieważ od razu wiedzieli, jakie metody i środki zastosować, by raz na zawsze wyeliminować problem, do tego okazali się osobami kulturalnymi i uczciwymi. Polecam za wysoką skuteczność oraz niewygórowany cennik usług, który nie uszczuplił znacząco mojego budżetu."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Kiedy budząc się rano, od jakiegoś czasu zauważałam czerwone bąble po ukąszeniach, od razu na myśl przyszła mi jedna rzecz - pluskwy w łóżku. Próbowałam pozbyć się problemu samodzielnie, jednak bezskutecznie. Dopiero ci panowie profesjonalnie zajęli się odpluskwianiem mojego mieszkania. Dzięki połączeniu odpowiednich metod oraz właściwemu ich użyciu wyeliminowali pluskwy w 100%. Polecam!!!"
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy zespołem, dla którego największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Zapewniamy, że sprawnie przeprowadzimy dezynfekcję pomieszczeń, deratyzację lub odrobaczanie. Dzięki nam zapomnisz o wszystkich uciążliwych szkodnikach i nieprzyjaznych drobnoustrojach, a także pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z danego pomieszczenia. Zadzwoń właśnie teraz i zostaw nam swoje zgłoszenie!
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Kiedy w domu pojawiły się szerszenie, przeraziłam się bardzo. Początkowo problemem miał zająć się mąż, jednak ostatecznie ze względów bezpieczeństwa usuwanie gniazda szerszeni zleciliśmy temu specjaliście. Pan doskonale wywiązał się z zadania, a owady już nie stanowią dla nas zagrożenia."
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Wybrane zlecenia

Dezynsekcja szerszeni w gospodarstwie

Wiosny Ludów
Jakiś czas temu sprzątając na poddaszu w budynku gospodarczym zauważyłem skupisko szerszeni, które - jak się okazało - zrobiły sobie tam gniazdo. Potrzebuję pilnie informacji, jaki byłby koszt likwidacji takiego gniazda oraz w jakim czasie byłaby wykonana ta usługa? Nie ukrywam, że jest to dość nagląca sprawa.

Usunięcie karaczanów

Katowice, Nikiszowiec
Dzień dobry, moją uwagę przykuły ostatnio karaczany, które pojawiły się w mojej kuchni. Jaki jest koszt usunięcia tych szkodników? Mieszkam w trzypokojowym mieszkaniu. Proszę pilnie o pomoc.

Ochrona przed owadami w bloku

Katowice, Podlesie
Dzień dobry, piszę z zapytaniem odnośnie usługi dezynsekcji budynku mieszkalnego. W kilku mieszkaniach w ostatnim czasie sporadycznie pojawiały się karaluchy. Chcę wezwać ekipę, która profesjonalnie zajmie się ich wytępieniem, ponieważ domowe sposoby nie przynoszą oczekiwanego efektu i problem na bieżąco powraca. Jaka jest cena takiej usługi w państwa firmie?

Owady w bloku - pilnie

Katowice, Kępowa, Brynów
Nurtuje mnie sprawa, która jest dość pilna. Mieszkam w czteropiętrowym bloku na drugim piętrze. Od jakiegoś czasu zauważyłam obecność niezidentyfikowanych owadów, które przedostają się do kuchni. Proszę powiedzieć, jaki jest koszt i najbliższy termin wykonania takiej usługi?

Mrówki w ogrodzie - skuteczne działania owadobójcze

Pukowca, Załęże, Katowice
Piszę, ponieważ mam uciążliwy problem z mrówkami w bezpośredniej okolicy mojego domu. Nie pomógła żadna z metod, które probowałam na własną rękę, więc potrzebuję profesjonalych środków jakimi państwo dysponujecie aby wytępić te insekty

Ile kosztuje pozbycie się os

Katowice, Janowska
Ostatnio zauważyłam, że na moim podwórku pojawiło się gniazdo os. Interesuje mnie przede wszystkim, jaki byłby koszt pozbycia się tych owadów? Jest ich coraz więcej i boimy się z mężem, że wkrótce przedostaną się do domu.

Osy w bloku

Wełnowiec, Słoneczna
Witam. Zauważyliśmy z mężem, że w pobliżu naszego bloku pojawiło się gniazdo os. O całej sprawie poinformowały nas dzieci, które zauważyły skupisko owadów w trakcie zabawy na podwórku. Niestety administracja budynku umywa ręce od problemu. Proszę o pomoc i możliwie szybką odpowiedź.

Ochrona przed prusakami w mieszkaniu

Kołodzieja, Murcki, Katowice
Przeglądając różne oferty, trafiłam na Państwa stronę. W okolicy mojej kuchni pojawiły się prusaki, które swoją aktywność wykazują przeważnie w nocy. Stosowałam już różne preparaty dostępne na rynku, jednak wszystkie mnie zawiodły. Bardzo proszę o pomoc, w jaki sposób ochronić mieszkanie przed tymi szkodnikami? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502