Dezynsekcja Kalisz

Zwalczanie groźnych owadów najlepiej powierzyć wykwalifikowanym fachowcom. Partnerzy strony Naprawek.pl działają niezwykle szybko, a przede wszystkim skutecznie, ponieważ wykorzystują najnowocześniejsze metody do walki z insektami. To zaufani eksperci od dezynsekcji, którzy mają bardzo dobre oceny, do tego za swoje usługi oferują przystępne ceny. Obszarem ich działalności jest Kalisz.

Zakres usług
PHU
4.8
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odpluskwianie było konieczne, ponieważ pluskwa domowa już od ponad dwóch miesięcy nie dawała mi żyć. Panowie okazali się prawdziwymi specjalistami, na miejsce dotarli jeszcze tego samego dnia, od razu zabrali się do pracy, a efekty widoczne były w ciągu doby. Polecam, a telefon oczywiście pozostawiam!"
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 86
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odrobaczanie postanowiłem zlecić doświadczonej firmie, ponieważ nie miałem zielonego pojęcia, jak poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi w moim mieszkaniu. Panowie mili i kulturalni, na miejscu pojawili się w niecałą godzinę od wezwania, szybko i skutecznie wyeliminowali problem, wykorzystując przyjazne dla otoczenia metody. Polecam."
Usługi Zwalczania Szkodników i Dezynfekcji Jakub Szwed
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usługę dezynsekcji zleciłem temu zakładowi, mając nadzieję na szybkie pozbycie się szkodliwych owadów z mojego najbliższego otoczenia. Panowie, jak na prawdziwych specjalistów przystało, szybko i skutecznie zajęli się problemem, a cena... Już taniej chyba nie można było wycenić swojej pracy. Polecam!!!"
Insekt Serwis to firma specjalizująca się w profesjonalnych usługach DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja). Nasza działalność w Ostrowie Wielkopolskim od 2006 roku przynosi nam ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów lokalnych klientów.
Wybrane zlecenia

Usuwanie owadów

Pusta, Kalisz
Witam serdecznie. Mieszkam pod miastem, zaraz w jednej z miejscowości przy lesie i mam problem ze robactwem od pewnego czasu. Z jakiegoś powodu zakochały się w moim poddaszu i co jakiś czas wracają i tworzą sobie jakieś gniazdo, pełno tam jaj, larw itd. Staram się je na bieżąco usuwać, ale to tylko chwilowe rozwiązanie jakimś środkiem chemicznym ze sklepu. Potrzebuję fachowców, którzy mogliby się ich pozbyć na jak najdłużej. Kłopot z nimi jest też taki że zlatuje się tutaj dużo nietoperzy w poszukiwaniu pożywienia i czasem strach wyjść na podwórko.

Ochrona przed insektami

Kruszwicka, Kalisz
Prowadzę dość rozbudowane gospodarstwo rolno hodowlane. W ostatnim czasie znacznie nasiliła się plaga kleszczy, które osiadają na moich krowach czy świniach i muszę je usuwać. Zawsze coś tam się zdarzało, ale wczoraj jedno ze zwierząt miało na sobie ich jednocześnie ponad 20! To przechodzi ludzkie pojęcie a nie mam pojęcia skąd się biorą. Muszę mieć serwis na jutro!

Usunięcie mrówek

Kalisz, Grobla
Co jakiś czas ostantio widzę jak sobie chodzą czy to blacie w kuchni, czy gdzieś po parapecie i zastanawia mnie skąd się tu dostają bo mieszkam na pierwszym piętrze, okna pozamykane mam. Gdzieś tam na spacerze z psem zlokalizowałem w pobliżu mrowisko i myślę że może to stąd przychodzą. Może da się jakoś zabezpieczyć mieszkanie przed tym?

Prusaki na posesji

Niska, Kalisz
Dzień dobry. Jestem zainteresowany skorzystaniem z usług jakiejś lokalnej firmy oferującej dezynsekcję. Zdarza mi się nieraz napotkać czy to na werandzie czy w kuchni pare tych robaków. Zastanawia mnie jaki byłby koszt pozbycia się ich? Najlepiej permanenty lub chociaż taką metodą, która na długo pozwoli spokojnie żyć.

Pluskwa domowa

Kąpie
Proszę o pomoc! Szukam bardzo pilnie firmy, która zajmuje się likwidacją tego typu robaków na terenie bloku mieszkalnego. Niecały tydzień temu znalazłem pare osobników przy łóżku a dzisiaj przy sprzątaniu zobaczyłem jaja.

Szkodniki w bloku

Kalisz, Wygon
Dzień dobry. Interesuje mnie serwis zajmujący się usuwaniem tych robaków. Odkryliśmy wspólnie z sąsiadami, że jeden lokator hoduje i w domu i w piwnicy ich setki i 2 terraria mu się jakimś cudem rozwaliły. Wszystko pouciekało i teraz łazi po budynku
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502