Dezynsekcja Jaworzno

W serwisie Naprawek.pl usługi oferują firmy, dla których dezynsekcja nie ma żadnych tajemnic. Pracują w nich rzetelni wykonawcy, którzy są polecani za solidnie, profesjonalnie i tanio wykonywane usługi w Jaworznie. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, bogatej wiedzy, umiejętnościom i znajomości metod zwalczania owadów szybko i przede wszystkim skutecznie pozbędziesz się problemu z insektami.

Zakres usług
Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły
Zauważyłeś, że na ścianach w Twoim domu pojawił się niechciany gość - grzyb, którego nie można usunąć? Domowe sposoby okazały się nieskuteczne i zaczynasz poważnie myśleć o profesjonalnym odgrzybianiu ścian? Zaufaj fachowcom z firmy Ratapest,
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"By przeprowadzić dezynsekcję, konieczna jest wiedza i umiejętności, a także doświadczenie, których mi niestety brakowało, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy profesjonalisty, którym okazał się właśnie ten pan. Na miejscu zjawił się bardzo szybko, zadanie wykonał rzetelnie, uczciwie i za przystępną cenę. Polecam."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odpluskwianie powierzyłem tej filmie DDD i panowie miło mnie zaskoczyli. Widać było od razu, że ręce palą im się do pracy, a zadanie wykonali solidnie, rzetelnie i bez większych problemów, stosując jedną z najnowocześniejszych metod. Wizytówkę z numerem telefonu oczywiście zachowałem i polecam serdecznie za jakość i niewygórowany cennik usług."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Szkodliwe owady w moim mieszkaniu pojawiły się nagle, jednak miałem wrażenie, że z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Likwidacją owadów kompleksowo zajęli się dla mnie ci specjaliści od dezynsekcji i z ręką na sercu przyznaję, że jestem zadowolony z jakości ich usług. Cena również była do przeżycia, bo początkowo myślałem, że będzie ona znacznie wyższa. Polecam serdecznie!"
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.7
Liczba opinii: 71
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usuwanie pluskiew z sypialnianej kanapy nie zajęło tym specjalistom zbyt wiele czasu, a efekty widoczne były już następnego dnia. Jestem im bardzo wdzięczny i cieszę się bardzo, że w końcu będę mógł spokojnie spać i choć raz wstanę bez śladów ukąszeń na ciele. Polecam serdecznie, bo samodzielne metody niestety nie zawsze zdają egzamin."
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Wybrane zlecenia

Pluskwy na mojej posesji

Pożarowa, Jaworzno
Mam w gospodarstwie pare domków letniskowych dla gości, bardzo dobrze się to sprawdza w przypadku takiej agroturystyki. Goście jednego z nich zgłosili mi wczoraj pojawienie się pluskiew na piętrze. Szukam serwisu który się tym zajmie

Mrówki w mieszkaniu

Łąkowa, Jaworzno
Witam serdecznie. W pokoju syna zauważyłam za szafką jakieś resztki jedzenia w okół których aż się od nich roiło. Okazało się że synek pozostałości z obiadu czy ze szkoły wrzuca tam i po paru dniach wynosi. Proszę o serwis zajmujący się usuwaniem tego

Pozbycie się owadów z bloku

Jeleńska, Jaworzno
Dzień dobry. Szukam już caly dzień serwisu, który mógłby jeszcze dzisiaj się pojawić w sprawie szkodników w naszym budynku. Na ostatnim piętrze mamy suszarnie i ktoś zgłosił że, prawdopodobnie przez nadmierną wilgoć, pojawia się coraz więcej rybików. Nie wiem prawdę mówiąc skąd się tam wzięły, ale byłem sprawdzić i faktycznie dość sporo ich lata. Czy mogą mi państwo kogoś polecić?

Jaki jest koszt usunięcia pluskiew w samochodzie

Jaworzno, Zacisze
Dzień dobry państwu. Pracuję jako kierowca ciężarówki i po ostatnim postoju kiedy spałem w pojeździe okazało się, że jestem cały pogryziony przez te szkodniki. Nie mam pojęcia jak się tam znalazły. Czy jesteście w stanie pomóc mi usunąc te robactwo? Ile kosztuje taka usługa? Proszę o pilną pomoc.

Usunięcie szerszeni z samochodu

Działkowa, Jaworzno
Dzień dobry, jaka jest cena wykonania takiej usługi? Sprzątałem wczoraj samochód przed wyjazdem w najbliższy weekend i wyleciało mi takich parę z bagażnika. Podniosłem tą taką matę pod którą jest koło zapasowe a tam dosłownie chmara, szybko wszystko zamknąłęm, ale muszę się tego pozbyć natychmiastowo.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502