Dezynsekcja Jastrzębie-Zdrój

Z owadami nie ma żartów, dlatego jak najszybciej trzeba się ich pozbyć. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz wiarygodne firmy, które są polecane za błyskawicznie i profesjonalnie podejmowane działania serwisantów z miasta Jastrzębie-Zdrój. Prezentowani wykonawcy niemal z zamkniętymi oczami zajmą się insektami, a Ty będziesz zadowolony nie tylko z efektu końcowego, ale również z atrakcyjnej ceny.

Zakres usług
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie mrówek zleciłem tej firmie od dezynsekcji, ponieważ owady od jakiegoś czasu urządziły sobie piknik w kuchennej szafie z cukrem i mąką. Dzięki zastosowaniu sprawdzonej metody problem z mrówkami zniknął i już więcej się nie pojawił. Polecam, a telefon zachowuję."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, nie mogłeś trafić lepiej. Eko-Pest z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres naszych usług dezynfekcyjnych jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tu to, czego
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem tym technikom usunięcie gniazda os z poddasza w stodole. Panowie na miejsce dotarli jeszcze tego samego dnia, zadanie wykonali solidnie i uczciwie, a cena w żaden sposób nie nadszarpnęła domowego budżetu. Polecam z ręką na sercu, a numer telefonu pozostawiam i na pewno będę jeszcze nie raz korzystał z usług tej firmy, jeśli będzie taka konieczność."
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy zespołem, dla którego największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Zapewniamy, że sprawnie przeprowadzimy dezynfekcję pomieszczeń, deratyzację lub odrobaczanie. Dzięki nam zapomnisz o wszystkich uciążliwych szkodnikach i nieprzyjaznych drobnoustrojach, a także pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z danego pomieszczenia. Zadzwoń właśnie teraz i zostaw nam swoje zgłoszenie!
Wybrane zlecenia

Potrzebne odrobaczanie z szerszeni

Jastrzębie-Zdrój
Interesuje mnie usługa profesjonalnego zwalczenia tych szkodliwych i niebezpiecznych owadów. Przed domem na drzewie znajduje się gniazdo i wokoło lata pełno tych insektów. Chciałbym skutecznie pozbyć się gniazda i owadów. W jakim czasie mogę liczyc na wasza pomoc?

Pluskwa domowa w bloku

Jastrzębie-Zdrój, Gliniana
Szukam kontaktu do firmy zajmującej się działaniem owadobójczym w domach i mieszkaniach. Wczoraj wieczorem odkryłam obecnośc szkodników w moim domu. Są to prawdopodobnie prusaki albo inne tego typu owady. Interesuje mnie cena usługi dezynsekcji kilku pomieszczeń w mieszkaniu. W jakim czasie może pojawić się fachowiec?

Potrzebna na jutro dezynsekcja w piwnicy

Jastrzębie-Zdrój, Wrzosowa
Witam państwa serdecznie. Kontaktuję się w sprawie usługi, którą oferujecie. Chodz o dezynsekcję kilku pomieszczeń pod budynkiem. Kilka dni temu w konsekwencji składowania resztek jedzenia przez jednego z mieszkańców pojawiły się tam karaluchy. Czy zajmujecie się działaniami owadobójczymi na tym terenie? W jakiej cenie jest usługa ? Proszę o pomoc.

Szerszenie w pobliżu domu

Jastrzębie-Zdrój, Rajdowa
Mam dośc uciążliwy problem z tymi owadami. Insekty pojawiły się kilka dni temu w okolicy mojego gospodarstwa. Na podwórku ciężko przejść nie spotykając latających, groźnych owadów. Bardzo proszę o pilną interwencję waszego pracownika ponieważ boję się wychodzić. W jakiej cenie jest przyjazd specjalisty, który usunie gniazdo?

Poszukuję fachowca w okolicy do likwidacji mrówek w ogrodzie.

Jastrzębie-Zdrój, Ofiar Faszyzmu
Mam niezwykle pilną sprawę. Przed domem znalazłam mrowisko. Insekty rozchodzą się po całym podwórku. Czy jest szansa na przyjazd firmy dezynsekcyjnej jeszcze w tym tygodniu? W jakiej cenie jest usługa?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502