Dezynsekcja Gniezno

Jeśli masz problem z insektami, postaw na doświadczoną i uczciwą firmę, która jest na bieżąco z najnowocześniejszymi metodami dezynsekcji. W serwisie Naprawek.pl czekają na Ciebie rekomendowani wykonawcy z Gniezna, którzy zostali wyróżnieni za najwyższej jakości usługi, szybki czas reakcji, wysoką skuteczność oraz za niskie ceny. Tutaj zawsze otrzymasz profesjonalną i kompleksową pomoc.

Zakres usług
Pest Patrol Marcin Żychliński
4.9
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zawsze miałem wstręt do owadów, jednak kiedy te zaczęły masowo pojawiać się w moim domu, odrobaczanie postanowiłem powierzyć specjaliście. Pan okazał się ekspertem w dziedzinie insektów - doskonale znał biologię i metody zwalczania szkodników, dlatego praca nie zajęła mu wiele czasu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam jego kompleksowe i niedrogie usługi."
BALT-CLEAN HANNA CIECHANOWSKA
4.7
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy wykonanej przez ekipę od DDD. Niedawno zleciłem im wykonanie dezynsekcji i muszę przyznać, że pracę wykonali idealnie. Nie miałem im nic do zarzucenia - efekt był natychmiastowy. Panowie kulturalni i mili, sumiennie i rzetelnie zajęli się problemem, a rachunek również nie był wysoki. Polecam."
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502