Dezynsekcja Gdynia

Usuwanie insektów to zdecydowanie praca dla wiarygodnych i doświadczonych specjalistów. Na stronie Naprawek.pl znaleźć można odpowiedzialnych wykonawców, którzy dezynsekcją zajmują się nie od dziś. Z powodzeniem można im zlecić tego typu usługi, bo o takich wysoko ocenianych fachowców w Gdyni jest niezwykle ciężko. Bez problemu zajmą się każdym zleceniem w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Zakres usług
Fumis Remigiusz Falk Usługi Specjalistyczne
4.8
Liczba opinii: 67
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Od zawsze brzydziłam się owadów, więc kiedy w mieszkaniu pojawiły się prusaki, od razu zadzwoniłam do tego specjalisty. Pan okazał się sympatyczną i kulturalną osobą - do zadania podszedł odpowiedzialnie, a zwalczanie prusaków zakończyło się sukcesem. Polecam każdemu za profesjonalizm i atrakcyjne ceny, które na pewno nie uszczuplą domowego budżetu!"
4.7
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Takiej ilości komarów w domu już dawno nie było, a ja nawet nie mogłem otworzyć okna balkonowego. Ostatecznie zdecydowałem się na telefon do tego Pana, który już podczas rozmowy telefonicznej okazał się solidnym i rzetelnym fachowcem z widoczną wiedzą i umiejętnościami. Odkomarzanie przyniosło oczekiwany efekt, a ja jestem zadowolony z jakości usługi."
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Usuwanie pluskiew powierzyłem temu specjaliście od DDD i jestem pozytywnie zaskoczony pracą tego pana. Z zadania wywiązał się bardzo dobrze, do tego zaskoczył mnie również atrakcyjny cennik usług, który nie odbił się na moim portfelu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam jego kompleksowe usługi, a telefon oczywiście zapisuję."
Potrzebujesz odkażania domu? Mieszkańcy Bydgoszczy rekomendują usługi odkażania, które świadczy DDD Perfekt. Dysponują doskonałym zapleczem sprzętowym i nowoczesnymi środkami ochrony. Przeprowadzając działania w domu klienta, dbają o bezpieczeństwo ludzi
Wybrane zlecenia

Ochrona przed szerszeniami

Bielska, Gdynia
Czy są jakieś bezpieczne i nieinwazyjne metody ochrony przed szerszeniami? W naszym ogródku jest ich całe mnóstwo i obawiamy się, że niedługo przedostaną się do domu i pogryzą domowników. Proszę o odpowiedź.

Ile kosztuje odpluskiwanie samochodu?

Gdynia, Oksywie
Dzień dobry, mam kilka pytań odnośnie usługi odpluskwiania. Zauważyliśmy z mężem małe czerwonawo-brązowe robaczki na tylnym siedzeniu naszego samochodu i zgodnie stwierdziliśmy, że prawdopodobnie są to puskwy. Ile kosztuje zwalczenie pluskiew i w jakim czasie byłaby wykonana taka usługa? Proszę o możliwie szybką odpowiedź, ponieważ sprawa jest dość pilna.

Szerszenie w samochodzie

Gdynia, Wielki Kack
Czy istnieje jakieś sprawdzone działanie owadobójcze, które byłoby w stanie wytępić szerszenie? Mąż wrócił z trasy i zauważyliśmy, że owady te osiedliły się w jego służbowym samochodzie. Nie jesteśmy w stanie samodzielnie sobie z tym poradzić, dlatego potrzebujemy pomocy specjalisty.

Likwidacja pcheł w mieszkaniu

Gdynia, Brodnicka
Jestem właścicielką trzypokojowego mieszkania i nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z takim problemem, dlatego nie wiem, co powinnam zrobić. Nasz pupil przyniósł do domu pchły, które pogryzły nasze dzieci. Jesteśmy całkowicie bezradni wobec tego problemu. Proszę o więcej informacji na temat profesjonalnej usługi dezynsekcji, którą jesteśmy zainteresowani.

Jaki jest koszt odpluskwiania w domu?

Gdynia, Karwiny
Witam, jaki jest koszt odpluskwiania? Te małe robaczki pojawiły się w moim domu i nie wiem już, co powinnam zrobić. Pranie pościeli nie wystarczyło, potrzebna będzie pomoc specjalisty, który zajmuje się odrobaczaniem. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc w tej sprawie?

Dezynsekcja w piwnicy

Wielkopolska, Gdynia, Redłowo
Mam problem z insektami, które pojawiły się w mojej piwnicy. Proszę odpowiedzieć, jaki byłby koszt wytępienia tych szkodników? Próbowałam różnych odprysków i środków dostępnych na rynku, ale niestety nie podziałały.

Usunięcie szkodników z domu

Witomino, Kielecka
Dzień dobry, mój dom został zaatakowany przez niezidentyfikowane szkodniki. Prawdopodobnie są to karaluchy, ale nie jesteśmy z mężem do końca pewni, ponieważ insekty te swoją aktywność wykazują przeważnie w nocy. W jakim czasie możliwe by było ich usunięcie? Proszę o pomoc, ponieważ stosowałam różne odpryski, ale one nie podziałały. Myślę, że tylko profesjonalna usługa dezynsekcji będzie w stanie uporać się z tym problemem.

Dezynsekcja mieszkania w pobliżu

Lukrecjowa, Dąbrowa, Gdynia
Mój problem polega na tym, że w pobliżu mojego mieszkania pojawiła się spora ilość szerszeni. Z mężem podejrzewamy, że te być może zrobiły sobie niedaleko gniazdo. Ile kosztuje profesjonalna usługa dezynsekcji? Chcemy pozbyć się tych owadów jak najprędzej.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502