Dezynsekcja Gdańsk

W serwisie Naprawek.pl znajdziesz solidnych specjalistów, którzy swoim klientom oferują usługi dezynsekcyjne na najwyższym poziomie. To polecani przez szerokie grono klientów z miasta Gdańsk wykonawcy, którzy tanio zajmą się każdym problemem z insektami. Ci eksperci są polecani między innymi za fachowość, dokładność i doskonałą znajomość metod i środków do zwalczania groźnych insektów.

Zakres usług
Fumis Remigiusz Falk Usługi Specjalistyczne
4.8
Liczba opinii: 67
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcję poleciłem tej firmie DDD. Od razu było widać, że ci panowie to specjaliści z górnej półki. Po przybyciu na miejsce dokładnie określili rodzaj insekta i zaproponowali najmniej inwazyjną metodę pozbycia się niechcianych intruzów, która przyniosła oczekiwane efekty. Polecamy serdecznie ich kompleksowe usługi i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z ich pomocy."
4.7
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kiedy na strychu w mieszkaniu zauważyłem gniazdo os, od razu zadzwoniłem po specjalistę od DDD. Pan okazał się solidnym, sumiennym i odpowiedzialnym fachowcem, który z usunięciem gniazda os poradził sobie idealnie. Cena również była ok. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi rodzinie i znajomym, a numer telefonu oczywiście zapisałem."
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zwalczaniem prusaków zajmowali się dla mnie ci specjaliści od DDD. Panowie okazali się godnymi zaufania fachowcami, którzy doskonale wiedzieli, jakich metod użyć, by szybko i skutecznie pozbyć się kłopotu. Usługę oceniam na piątkę z plusem, ponadto zaskoczyła mnie również cena, która nie była wygórowana, jak na tak dobrze wykonaną robotę. Polecam, a kontakt do panów zachowuję!"
Potrzebujesz odkażania domu? Mieszkańcy Bydgoszczy rekomendują usługi odkażania, które świadczy DDD Perfekt. Dysponują doskonałym zapleczem sprzętowym i nowoczesnymi środkami ochrony. Przeprowadzając działania w domu klienta, dbają o bezpieczeństwo ludzi
Wybrane zlecenia

Dezynsekcja mieszkania - likwidacja pluskiew

Gdańsk, Cienista
Witam serdecznie, jestem zainteresowana usługą odpluskwiania pokoju. Mam problem z insektami, które uaktwniają się wieczorami i nocą i gryzą domowników. Jaka jest cena takiej usługi?

Jaki jest koszt usunięcia prusaków z mieszkania?

Gdańsk, Wyzwolenia
Czy mogę liczyć na pomoc w zwalczeniu stawonogów? Ostatnio zauważyłem te niepokojące robactwo, mam też pojedyncze ślady po ukąszeniu. Prosze o szybką pomoc, ponieważ czytałem o niebiezpieczeństwach jakie niosą ze sobą te insekty. Interesuje mnie cena i termin.

Ochrona przed karaluchami w samochodzie

Osowa, Gdańsk
Witam, chciałbym pozbyć się insektów z auta i zabezpieczyć je przed ich powrotem. Zauważyłem, że pod fotelem gromadzi się jakieś robactwo, podejrzewam, że córka wrzuciła tam kiedyś jakieś resztki jedzenia i przyciągneło jakieś szkodniki. Jaka jest cena i najbliższy termin takiej usługi?

Jaka jest cena likwidacji komarów?

Zaspa, Kołobrzeska, Gdańsk
Mam duży problem z tymi owadami, są bardzo uciążliwe. Nie daję rady siedzieć wieczorami w ogrodzie, nie pomagają środki zakupione w markecie. Na oknach mam założone moskitiery, ale chcę też zabezpieczyć ogród. Ile kosztuje taka usługa odkomarzania w państwa firmie?

Usunięcie gniazda os w pobliży bloku

Gdańsk, Kościuszki
Znalazłam gniazdo owadów przed budynkiem wielorodzinnym. Obawiam się, że owady mogą być agresywne. Potrzebuję pilnej pomocy w pozbyciu się gniazda, ponieważ straż pożarna odmówiła przyjazdu.

Pozbycie się pluskiew z piwnicy

Gdańsk, Subisława, Żabianka
W pomieszczeniach pod budynkiem podejrzewam, że pojawiły się pluskwy. Chcę szybko zapobiec ich rozmnażaniu i zlikwidować, aby nie przeniosły się na wyższe piętra. Słyszałem, że konsekwencje pogryzienia są dośc poważne, w bloku mieszkają rodziny z dziećmi, chcę ochronić mieszkańców przed nieprzyjemnościami z tym związanymi. Dobrze, aby zastosować też środki ochrony, któe zapobiegą ponownym pojawieniu się szkodników.

Odpluskwianie ogrodu

Gdańsk, Jasień, Źródlana
Chyba w namiocie, który stoi przed domem pojawiły się pluskwy, ostatnio jak dzieci tam spały zostały dotkliwie pogryzione. Chce się ich pozbyć szybko i skutecznie. Czy mogą państwo podjechać jutro?

Zwaczenie szerszeni w pobliżu piwnicy

Wrzeszcz
Niedaleko drzwi prowadzących do sutereny znalazłem gniazdo i latające wokoło duże owady. Nie chcę sam ruszać, bo owady mogą być agresywne. Zwracam się z prośbą o udzielenie informacji na temat usunięcia gniazda. Jakie mają państwo metody? Czy są one bezpieczne dla ludzi? Jak długo czeka się na przyjazd?

Niebezpieczne osy- odrobaczanie domu

Kołobrzeska, Przymorze
Zauażyłem wzmożoną ilość tych owadów w okolicy miejsca, w którym mieszkam. Bardzo dużo ich lata niedaleko okien. Chciałbym uzyskać pomoc w zlokalizowaniu i usunięciu gniazda. Mam uczulenie na jad, muszę jak najszybciej pozbyć się tego problemu, bo stanowi duże zagrożenie dla mojego zdrowia. Proszę też o radę co mogę zrobić, aby zabezpieczyć się przed ukąszeniem.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502