Dezynsekcja Elbląg

Dezynsekcja to zdecydowanie praca dla kogoś z doświadczeniem. Potrzebny Ci jest solidny zakład dezynsekcji? Bez obaw – partnerzy serwisu Naprawek.pl będą doskonale wiedzieć, co należy zrobić, a ich przystępne ceny i fachowość usług miło Cię zaskoczą. To zweryfikowani fachowcy z Elbląga, którzy mają wyłącznie dobre opinie. Klienci cenią ich m.in. za uczciwość i profesjonalizm w każdym calu.

Zakres usług
4.7
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Firma Polvapor potrafi skutecznie i szybko rozprawić się z wszelkiego rodzaju insektami czy bakteriami i wirusami, które zakłócają Twój spokój w domu. Jeśli tylko zorientujesz się, że gdzieś w pobliżu znajduje się gniazdo szerszeni albo os – dzwoń jak najszybciej do specjalistów!
Wybrane zlecenia

Osy w domu

Elbląg, Próchnik, Dworkowa
W pobliżu mojego ogrodu musiał powstać jakiś ul. Domyślam się w okolicy może być nie jeden taki, ale z jakiegoś powodu owady z tego konkretnego upodobały sobie naszą werandę i środek domu. Jakimś cudem przedostają się nawet przez zamknięte okna i drzwi! Zależy mi na znalezieniu serwisu, który szybko usunie problem i zabezpieczy nieruchomość przed nawrotem tych owadów

Prusaki

Elbląg, Dabrow
Dobry wieczór, pare tygodni po zakupach, przy rozpakowaniu ich wysypał nam się cukier na blat, podłogę itd, No w skrócie, stracone pół kilo cukru do wyrzucenia. Ostatnio zauważyłem kilka karaczanów pałętających się po kuchni i obawiam się że kryje się ich znacznie więcej po tej cukrowej aferze. Jest możliwośc rozmontowania normalnie szafek więc mógłbym technikowi zrobić łatwiejszy dostęp gdyby było to potrzebne. Czy jakaś firma z okolicy pomoże?

Insekty w bloku

Elbląg, Czerniakowska, Osiek
Dzień dobry. Jako zarządca jednego z blokowisk w okolicy szukam serwisu zajmującego się usuwaniem rybików cukrowych. Kilkoro lokatorów mieszkających w jednym pionie skarży się na ich duże występowanie. Prosiłbym o zdiagnozowanie przyczyny i jej usunięcie. Interesuje mnie jedynie poważna, zdecydowana firma.

Dezynsekcja

Elbląg, Chrobrego
Zwracam się z zapytaniem o kontakt z serwisem zajmującym się odrobaczaniem w domu. W kuchni w jednej z szafek mamy istną plagę larw jakiegoś owada czy czegoś takiego. Chciałbym wszystko usunąć zanim zdążą się wykluć.

Mrówki w samochodzie

Winnica, Piechoty
Wracając ostatnio z jednego z fast foodów rozlałem na siedzenie i podłogę picie. Zanim zdążyłem kolejnego dnia pojechać to wyczyścić pożądnie to zdążyły zalec się te najzwyklejsze, pospolite mróweczki. Byłem na tym czyszczeniu, wszystko ogarnąłem, jednak skądś nadal wychodzą i spotykam je w różnych miejsach. Jakaś rada co zrobić? Może ktoś mógłby je usunąć do końca?

Szerszenie w mieszkaniu

Kamionka, Elbląg, Niepodległości
Z racji hulającego w najlepsze lata, lata wszędzie do okoła pełno tych owadów różnego rodzaju. Pech chciał że mieszkamy na pierwszym piętrze zaraz obok latarni przy której co wieczór pełno jest szerszeni. Nie wiem jakim cudem ale przedostają się one do naszego mieszkania pomimo zamkniętych okien. Ile wyniesie usunięcie ich i zabezpieczenie?

Szerszenie w mieszkaniu

Elbląg, Nowe Miasto, Rybacka
Proszę o poradę co zrobić w sytuacji w której pod daszkiem na balkonie zrobiły sobie gniazdo i nie możemy korzystać z żadnych okien ani balkonu, ponieważ kończy się to zawsze ich wlatywaniem do środka. Zdarzyło się to kilka razy i nawet było parę ugryzień. Czy moglibyście mnie skontaktować z kimś kto się tym zajmuje? Jaki jest wstępny koszt pozbycia się tego?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502