Dezynsekcja Dąbrowa Górnicza

Jeśli stawiasz na wysokie standardy obsługi klienta, serwis Naprawek.pl będzie idealnym miejscem dla Ciebie. Z powodzeniem znajdziesz tutaj rekomendowane zakłady dezynsekcyjne z bardzo dobrymi opiniami, które szybko i skutecznie zajmą się eliminacją insektów w Dąbrowie Górniczej. Docenisz ich za fachowo wykonaną dezynsekcję, szybkość działania, wysoką skuteczność oraz tanio wykonywane usługi.

Zakres usług
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Odkomarzanie zleciłem temu panu i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony jego profesjonalizmem oraz podejściem do sprawy. Zadanie wykonał solidnie i uczciwie, a cena za usługę była naprawdę atrakcyjna. Taki fachowiec to skarb. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi, a numer telefonu oczywiście zachowuję."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły

Rafał Szram Silesia-Pest

Dezynsekcja Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odpluskwianie powierzyłem temu panu i muszę z ręką na sercu przyznać, że ten zaskoczył mnie swoim profesjonalnym podejściem do sprawy oraz niewygórowanym cennikiem usług. Do pracy przystąpił jeszcze tego samego dnia, zaraz po otrzymaniu zgłoszenia, praca nie zajęła mu wiele czasu, a efekt był taki, jak sobie życzyłem - pluskwy już nie stanowią dla mnie zagrożenia. Polecam!"
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Osy dla człowieka stanowią poważne zagrożenie, dlatego kiedy w domu na strychu zauważyłem gniazdo os, od razu zadzwoniłem po pomoc. Specjalista na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia, usunięciem gniazda os zajął solidnie, rzetelnie i bezpiecznie. Zaskoczyła mnie również cena usługi, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam, a telefon oczywiście zachowałem."
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.7
Liczba opinii: 71
Sprawdź szczegóły

Mazur Marek P.U.H. Deratyzator

Dezynsekcja Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usunięcie gniazda szerszeni zdecydowanie nie było zadaniem dla mnie, zwłaszcza że jestem uczulony, dlatego powierzyłem je temu panu, który okazał się godnym polecenia i zaufania specjalistą. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a cena za usługę była niewygórowana, co bardzo mnie ucieszyło. Polecam serdecznie, a numer telefonu oczywiście pozostawiam."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W moim domu pojawiła się plaga mrówek, które zanieczyszczały produkty spożywcze oraz pomieszczenia z żywnością. Zwalczanie mrówek powierzyłem temu specjaliście i jestem bardzo zaskoczony jakością usługi. Pan do zadania podszedł sumiennie i rzetelnie, a i cena była w porządku. Dziękuję serdecznie i polecam."

PHU Overland Joanna Karkoszka

Dezynsekcja Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Wybrane zlecenia

Pilne wytępienie os z domu

Starościńska, Dąbrowa Górnicza
Mieszkamy na wsi i mamy ogromny problem z osami. Jak już robi się trochę cieplej i otwieramy okna w kuchni, owady od razu wlatują do środka. Najpierw myślałam, że przyciąga je jakiś słodki zapach, ale kilka razy już zdarzyło się tak, że nie było wystawionego żadnego jedzenia, a osy i tak przelatywały przez okno.

Insekty w domu

Traktowa, Dąbrowa Górnicza
Szukam kontaktu do firmy zajmującej się usuwaniem różnych rodzajów szkodników. Interesuje mnie ile wyniesie pozbycię się tego co nam się tutaj uhodowało. Macie kogoś sprawdzonego??

Jaka jest cena za pozbycie się pluskiew? Pilna dezynsekcja

Tylna, Dąbrowa Górnicza
Ratunku, pluskwy! Potrzebne jak najszybsze odpluskwianie mieszkania. Wcześniej mieszkali tu moi dziadkowie, ale nie mówili nigdy, że mieli taki problem. Ja z nimi żyć nie zamierzam.

Ile kosztuje usunięcie karaluchów z samochodu?

Batalionów Chłopskich, Dąbrowa Górnicza
Okropne karaluchy zaczęły pojawiać się w moim aucie na kokpicie. Codziennie rano, jak wsiadam do pojazdu, chcąc jechać do pracy, widzę conajmniej jednego. Wszystkie okna mam zawsze pozamykane, więc nie wiem, skąd się one biorą.

Ile wyniesie dezynsekcja w mieszkaniu?

Dąbrowa Górnicza, Strumień
Dobry wieczór, zwracam się do państwa z pytaniem w sprawie przeprowadzenia działania owadobójczego w mieszkaniu o powierzchni 70m2 w bloku na 2 piętrze. Co wieczór widzę u siebie zarówno w kuchni, jak i salonie małe pluskwiaki, zazwyczaj jest ich kilka sztuk na i pod sufitem. Są odrażające i koniecznie muszę się ich pozbyć, żeby już ich nie widzieć.

Jaki jest czas usuwania os w gospodarstwie?

Turystyczna, Dąbrowa Górnicza
Witam serdecznie, nawiedziła nas ostatnio okropna plaga tych latających szkodników przez co każde wyjście na zewnątrz skutkuje przynajmniej ciągłym machaniem rąk a kilka ugryzień już i tak się zdarzyło. Zależy mi na serwisie który podejmie działania owadobójcze i pozbędzie się tego uciążliwego problemu.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502