Dezynsekcja Częstochowa

Do skutecznego usunięcia insektów potrzeba szerokiej wiedzy na temat biologii oraz metod zwalczania nieproszonych gości. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz wyłącznie rekomendowane i uczciwe zakłady dezynsekcji z Częstochowy, które dołożą wszelkich starań, by w krótkim czasie przeprowadzić usługi dezynsekcyjne. To godni polecenia fachowcy, którzy za dobrze wykonaną pracę oferują przystępne ceny.

Zakres usług
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Odpluskwianie zleciłem tej firmie i bardzo cieszy mnie osiągnięty wynik. Panowie stanęli na wysokości zadania, które wykonali solidnie, sumiennie, rzetelnie i uczciwie. Zaskoczył mnie atrakcyjny cennik, który nie nadwyrężył mojego budżetu. Usługę wykonali z użyciem wysokiej jakości preparatów. Szczerze polecam tą firmę każdemu, a numer telefonu pozostawiam sobie na przyszłość."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, nie mogłeś trafić lepiej. Eko-Pest z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres naszych usług dezynfekcyjnych jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tu to, czego
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem zadowolony z usługi dezynsekcji, jaką wykonali dla mnie ci panowie. Profesjonalne wsparcie na każdym etapie, bezpieczeństwo przeprowadzonej usługi, wysoka skuteczność zabiegu oraz wysokiej jakości preparaty, do tego przystępne ceny - tak w skrócie mogę opisać działania tej firmy. Polecam każdemu w opałach!"
Wybrane zlecenia

Na jutro - odpluskiwanie w gospodarstwie

Częstochowa, Romera, Tysiąclecie
Witam, czy możliwe by było wykonanie usługi odpluskwiania na cito? Nie ukrywam, że sprawa jest dość nagląca i najlepiej, gdyby dało się z Państwem umówić na jutro. W moim gospodarstwie od dłuższego czasu zmagamy się z żoną z problemem pluskiew, jednak dopiero teraz zdecydowaliśmy się na podjęcie kroków w tym kierunku. Ile kosztuje usługa odrobaczania? Będę wdzięczny za natychmiastową odpowiedź.

Owady w mieszkaniu

Częstochowa, Sosabowskiego, Północ
Dzień dobry, czy zajmują się państwo zwalczaniem owadów? Wynajmuję mieszkanie kilku studentom, którzy zasygnalizowani problem gromadzenia się muszek. Jaki byłby koszt takiej usługi?

PIlne! Pluskwa domowa w domu

Częstochowa, Dąbie, Aleja Pokoju
Pilne!!! W moim domu pojawiły się pluskwy. Jakie są sprawdzone sposoby ochrony przed pluskwami domowymi? Wyprałam już pościel i wszystkie łóżka, ale problem niestety nie zniknął. Proszę o pomoc.

Tępienie insektów

Częstochowa, Wrzosowiak
Dzień dobry. Mam pytanie, czy byliby Państwo w stanie podjąć się wytępienia insektów z mojego ogrodu? Nie jestem pewny tożsamości tych robaczków, z żoną podejrzewamy, że są to meszki. Proszę o informację na temat kosztów i najbliższego wolnego terminu, w którym mogliby Państwo wykonać taką usługę.

Odpluskwianie ogrodu

Lisiniec
Witam. Interesuje mnie usługa odpluskwiania w możliwie jak najszybszym terminie. Jaki byłby koszt usunięcia tych szkodników z mojego ogrodu? Nie chcę ryzykować przedostania się tych robaczków do środka domu, dlatego sprawa jest dość nagląca. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli udzielą Państwo szybkiej odpowiedzi.

Zwalczanie szkodników w piwnicy

Świętej Kingi, Częstochowa
Dzień dobry, piszę w sprawie usługi zwalczania szkodników. W piwnicy pojawiły się karaluchy i boimy się o przechowywaną tam żywność. Próbowałam różnych sposobów, niestety żadne odpryski ani środki chemiczne nie działają. Jaki byłby najbliższy termin wykonania takiej usługi?

Jaki czas dezynsekcji w bloku

Jagiellońska, Częstochowa
Jaki jest czas oczekiwania na dezynsekcję? Mieszkam w bloku na czwartym piętrze i od jakiegoś czasu zmagam się z problemem karaluchów. Jaki jest koszt likwidacji tych owadów? Proszę o możliwie szybką odpowiedź z Państwa strony.

Likwidacja pcheł w bloku

Jesienna
Witam, jestem właścicielem kota. Jakiś czas temu zauważyłem, że mój pupil coraz częściej się drapie. Na początku nie zwracałem na to uwagi, jednak po czasie odkryliśmy z partnerką, że zwierzak prawdopodobnie ma pchły. Mieszkamy w bloku i nie chcemy, by problem ten przeniósł się na domowników. W jakim czasie mogłaby zostać wykonana usługa likwidacji pcheł?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502