Dezynsekcja Czeladź

Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Szerszenie to bardzo niebezpieczne owady, które mogą użądlić człowieka, dlatego kiedy zauważyłem ich gniazdo przy dachu w warsztacie samochodowym, od razu zadzwoniłem po pomoc do tego specjalisty. Usunięciem gniazda szerszeni zajął się niemal od ręki, dokładnie zabezpieczając najbliższe otoczenie. Po przeprowadzeniu usługi problem zniknął. Polecam za zaangażowanie i skuteczność."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie prusaków to dla mnie czarna magia, dlatego po konsultacjach z żoną wspólnie postanowiliśmy wezwać specjalistę od DDD. Pan na miejsce przybył zgodnie z umową, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do jego pracy, a efekt końcowy spełnił nasze wcześniejsze oczekiwania. Polecamy, a telefon na wszelki wypadek już zapisaliśmy."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, nie mogłeś trafić lepiej. Eko-Pest z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres naszych usług dezynfekcyjnych jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tu to, czego
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.7
Liczba opinii: 71
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcję ten pan przeprowadził niedawno w pomieszczeniu gospodarczym i zapewniał, że problem nie powróci. Nie mylił się - zadanie wykonał solidnie, rzetelnie i uczciwie, a cena usługi nie wpłynęła na moje finanse. Do pracy zastosował sprawdzone środki owadobójcze, które skutecznie wyeliminowały problem z niechcianymi gośćmi. Polecam za profesjonalizm."
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502