Dezynsekcja Cieszyn

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie pluskiew dla tego pana specjalisty nie było żadnym wyzwaniem, dlatego z ręką na sercu polecam jego kompleksowe usługi. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie i sumiennie, od razu dało się zauważyć, że na pracy zna się jak nikt inny. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, a pan bez problemu poradził sobie z pluskwami, które zniknęły i do teraz nie pojawiły się. Polecam!"
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, nie mogłeś trafić lepiej. Eko-Pest z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres naszych usług dezynfekcyjnych jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tu to, czego
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy zespołem, dla którego największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Zapewniamy, że sprawnie przeprowadzimy dezynfekcję pomieszczeń, deratyzację lub odrobaczanie. Dzięki nam zapomnisz o wszystkich uciążliwych szkodnikach i nieprzyjaznych drobnoustrojach, a także pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z danego pomieszczenia. Zadzwoń właśnie teraz i zostaw nam swoje zgłoszenie!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502