Dezynsekcja Chrzanów

Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Kiedy na terenie posesji zauważyłem zwiększoną liczbę os, od razu na myśl przyszła mi jedna rzecz - w pobliżu musiało być gniazdo. Nie tracąc czasu, złapałem za telefon i zadzwoniłem do tego specjalisty, by ten pomógł mi usunąć gniazdo os. Pan okazał się miłym człowiekiem, a jego wiedza i umiejętności pozwoliły na szybkie pozbycie się problemu. Nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować jeszcze raz za pomoc i polecać."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odrobaczanie zleciłem tym specjalistom od DDD i jestem bardzo zadowolony z wyników ich pracy. Panowie pokazali się z bardzo dobrej strony - profesjonalizm widać było na każdym etapie pracy, do której podeszli odpowiedzialnie i sumiennie. Polecam za fachowo wykonaną pracę i przystępny cennik usług, a numer telefonu oczywiście pozostawiam, choć mam nadzieję, że nie będę musiał z niego skorzystać."
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502