Dezynsekcja Chorzów

Pilnie potrzebna Ci jest przystępna cenowo i przy tym skutecznie wykonana dezynsekcja? Na stronie Naprawek.pl znajdziesz wykwalifikowanych i godnych uwagi fachowców z bogatą wiedzą, którzy są wysoko oceniani przez liczne grono zadowolonych klientów, którym w bezpieczny sposób pomogli pozbyć się groźnych insektów. Miejscem pracy prezentowanych w naszym serwisie specjalistów jest Chorzów.

Zakres usług
Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługi dezynsekcji wielokrotnie wykonywali już dla mnie panowie od DDD. Zaskoczyło mnie nie tylko ich odpowiedzialnie podejście do sprawy, ale również znajomość metod walki z insektami oraz ich biologia, w tym szczegółowe cykle rozwojowe. Wizytówkę z telefonem oczywiście zachowałem i polecam przede wszystkim za wysoką jakość i niewygórowany cennik usług."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Odkomarzanie tarasu było konieczne, ponieważ komary od dłuższego czasu dawały nam nieźle popalić. Dopiero po wkroczeniu ekipy od DDD problem został rozwiązany, a efekty widoczne są do dziś - możemy już spokojnie wypoczywać na tarasie, a spray na komary nie jest nam już potrzebny. Polecam tą firmę z całego serca!"
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 146
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Kiedy w mieszkaniu coraz częściej pojawiały się szerszenie, doszedłem do wniosku, że gdzieś w okolic musi znajdować się ich gniazdo. Usunięcie gniazda szerszeni zleciłem temu specjaliście i muszę przyznać, że z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a cena była na tyle korzystna, że nie musiałem obawiać się o portfel. Polecam."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"O domowych metodach zwalczania pluskiew sporo się naczytałem, jednak okazało się, że są one niewystarczające i konieczna była pomoc firmy DDD. Dopiero ci panowie problem rozwiązali do końca, nie uszczuplając jednocześnie mojego portfela. Polecam gorąco!"
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.7
Liczba opinii: 71
Sprawdź szczegóły
Szukasz firmy, która oferuje utylizację zwierząt martwych? Jesteś we właściwym miejscu. Deratyzator to firma, która zajmie się tym ekspresowo. Mieszkańcom Sosnowca oferujemy ponadto odkażanie, ozonowanie i dezodoryzację, czyli zabiegi, które niejednokrotnie są
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Odpluskwianiem zajęli się Panowie specjaliści i możemy śmiało powiedzieć, że zadanie wykonali celująco. Jak się później okazało, firma szczególny nacisk kładzie na stosowanie biologicznych metod zwalczania, które są bezpieczne dla otoczenia. Polecamy za pełen profesjonalizm i ekspresowo wykonaną usługę."
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Wybrane zlecenia

Pilne pozbycie się prusaków z mieszkania

Reptowska, Chorzów
W moim mieszkaniu zaczeły urzędować robaki, znajoma mówi, że to prusaki. Za tydień przyejżdża teściowa do tego czasu muszę się ich pozbyć z mieszkania. Czy zdązylibyście w tym czasie przyjechać i wytępić je z mojego mieszkania?

Zwalczanie insektów w bloku

Chorzów, Relaksowa
Nasza wspólnota mieszkaniowa od kilku miesięcy walczy z insektami w bloku. Niestety nie potrafimy ich sami wytępić. Nie wiemy też co to za robactwo. Blok składa się z 7 pięter i na każdym piętrze są 3 mieszkania. Jest też winda i wydaje nam się, że rozprzestrzeniają się poprzez szyb wentylacyjny windy.

Pluskwa-odrobaczanie pomieszczeń

Chorzów, Wodczaka
Już raz zmagałem się z pluskwami. Po roku czasu znowu się pojawiły w pomieszczeniach. Standardowe środki nie pomagają i poszukuję firmy specjlizującej się w tych insektach. Chciałby się ich pozbyć na dobre. Mam 3 pomieszczenia i we wszystkich kanapach znajdują się pluskwy. Jaka była by cena za usługę?

Pozbycie się szkodników

Chorzów, Topolowa
Poszukuje firmy zajmującej się pozbyciem szkodniów z domku jednorodzinnego. Zakupiliśmy niedawo dom do remontu i zauważliśmy myszy urzędujące w piwnicy. Nie jest ich zbyt dużo ale trutkę znają i nie jedzą jej.

Na jutro likwidacja mrówek

Chorzów
Do mojego domu, przy oknie balkonowym dostały się mrówki. Na pilnie na jutro potrzebuje usunięcia ich. Dom idzie na sprzedaż i nie możemy sobie pozwolić by przyszli wlaściciele mieli problem z insektami, których jakiś czas nie było w ogóle. Posiadacie wolny termin? o której godzinie można się Państwa spodziewać?

Firma w pobiżu. Pchły w piwnicy

Chorzów
W całe piwnicy wszyscy sąsiedzi znajdują małe skaczące robaczki. Podejrzewany, że to pchły. Chcielibyśmy zamówić usługę usunięcia ich z całej piwnicy ok 100 m2. Czy mogą Państwo przesłać wstępną wycene za usługę oraz jakie macie wolne terminy w tym miesiącu?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502