Dezynsekcja Bochnia

Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynsekcja uratowała mnie przed nieproszonymi gośćmi, którzy od dobrego miesiąca zamieszkali w moim domu. Pan dotrzymał słowa, zadanie wykonał solidnie i rzetelnie, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam za uczciwość, fachowość i profesjonalizm, a także za rozsądną cenę, bo inny fachowiec z pewnością wziąłby o wiele więcej."
Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 86
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Likwidację owadów w sklepie zleciłem temu specjaliście, ponieważ nie miałem wiedzy ani środków koniecznych do zwalczania insektów. Pan ma miejscu zjawił się w godzinę od przyjęcia zlecenia, a zadanie wykonał solidnie, uczciwie i profesjonalnie. Zaskoczył mnie również niewygórowany cennik, który nie odbił się na moim portfelu."
MIXTUM JAROSŁAW WILK, STANISŁAW SKURA SPÓŁKA JAWNA
4.8
Liczba opinii: 29
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usunięcie gniazda os przebiegło ekspresowo, sprawnie i rzetelnie, a zastosowane przez panów od DDD środki dostępne są tylko dla firm z uprawnieniami, dzięki czemu są bardzo skuteczne i bezwzględne. Numer telefonu oczywiście pozostawiam i polecam serdecznie za punktualność, dokładność i skuteczność, a także za przystępną cenę."
W Twoim domu pojawiły się myszy? Nie wiesz, jak poradzić sobie z tymi sprytnymi gryzoniami? Zdecyduj się na usługi specjalistów z zakładu „DDD Action”, a na pewno nie będziesz żałować swojej decyzji. Dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502