Dezynsekcja Bielsko-Biała

Samodzielna walka z insektami nie należy do prostych zadań, zwłaszcza jeśli nie ma się doświadczenia. Rzetelne firmy, które profesjonalnie zajmują się dezynsekcją znajdziesz wśród partnerów strony Naprawek.pl. W tych zakładach dezynsekcji pracują wykonawcy z miasta Bielsko-Biała, których wysoką jakość usług potwierdzają dobre opinie. Usługi wykonują nie dość, że rzetelnie, to jeszcze tanio.

Zakres usług
Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 124
Sprawdź szczegóły

Ratapest Dawid Podbioł

Dezynsekcja Bielsko-Biała
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługi dezynsekcji w wykonaniu tych panów stały na najwyższym poziomie. Nie mogę złego słowa na nich powiedzieć, a jedynie podziwiać ich profesjonalizm, dokładność oraz polecać usługi innym. Panowie byli rzeczowi i konkretni, a do pracy przystąpili jeszcze tego samego dnia. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Cena jak na tak dobrze wykonaną usługę również była przystępna."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 192
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Obecność pluskiew w mieszkaniu jest niezwykle uciążliwa, dlatego zaraz po ich zauważeniu zadzwoniłem do specjalisty, by pozbyć się intruzów uprzykrzających mi życie. Specjalista bez chwili zawahania podjął się zlecenia, które wykonał perfekcyjnie, bez żadnych problemów. Telefon już zapisałem i polecam każdemu za profesjonalne odpluskwienie i bezproblemowy kontakt z klientem."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 219
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zwalczanie mrówek zleciłem temu specjaliście, ponieważ problem z dnia na dzień stawał się coraz większy, a domowe sposoby nie pomagały w żaden sposób. Pan już podczas rozmowy telefonicznej okazał się godnym zaufania specjalistą, który do zadania podszedł odpowiedzialnie i sumiennie. Widać było, że praca sprawia mu przyjemność. Polecam."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Super firma, szybka reakcja na zgłoszenie i skuteczna likwidacja owadów z mojej posesji. Panowie kulturalni, mili i z poczuciem humoru do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie. Zaskoczyła mnie cena usługi, która w porównaniu do konkurencji była bardzo niska. Polecam z czystym sumieniem i na pewno będę jeszcze kontaktował się z panami, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba."
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.9
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy zespołem, dla którego największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Zapewniamy, że sprawnie przeprowadzimy dezynfekcję pomieszczeń, deratyzację lub odrobaczanie. Dzięki nam zapomnisz o wszystkich uciążliwych szkodnikach i nieprzyjaznych drobnoustrojach, a także pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z danego pomieszczenia. Zadzwoń właśnie teraz i zostaw nam swoje zgłoszenie!
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam
Wybrane zlecenia

Bielsko-Biała
Сколько будет стоить безынерционные одной комнаты от клопов!?

Ile wyniesie odpluskwianie i odrobaczanie w bloku?

Obszary, Czerwona
Dzień dobry. Moja mama poprosiła mnie, abym znalazła dla niej firmę, która mogłaby zająć się robakami w całym bloku. Ona pracuje w adoministracji tego budynku i poszukuje ofert różnych firm, które dobrze wykonują swoją pracę. Czy moglibyście mi wysłać Waszą ofertę na maila?

Mam w samochodzie prusaki i chce je zliwkidować

Bielsko Biała, Leszczyny, Dojazdowa
Odkupilam od starszego Pana auto, które było bardzo zaniedbane i brudne. Udało mi się je kupić po bardzo dobrej cenie - już wiem dlaczego. W tym pojeździe są róźne robaki, które dopiero teraz wychodzą. Wcześniej ich nie było. Muszę jak najszybciej się ich pozbyć, aby nie zniszczyły mi do końca tego pojazdu. Proszę o pomoc.

Pluskwa domowa

Bielsko Biała, Tuwima
Chce mieć wykonane odpluskwianie w moim całym domu. Mieszkałam kilka lat zaa granicą i nie zjeżdżałam do Polski. Tutaj mam domek, który był pozostawiony sam bez opieki. Niestety pojawiły się w nim różnego rodzaju owady i szkodniki i gryzonie. Chciałabym jak najszybciej się tych zwierząt pozbyć. Pomożecie?

Potrzebna w domu dezynsekja, aby wytępić robaki

Straconka
Mieszkam z moimi rodzicami w starym domku, który nie był remontowany od wielu lat. Poszukuję firmy, która mogłaby odrobaczyć cały budynek i tak, aby można w nim dalej było mieszkać. Jeżeli chodzi o wielkość to ma około 100 metrów plus piwnica i strych. Czy możecie mi tak na oko podać koszt za wykonanie tej usługi?

W piwnicy mam komary. Potrzebuje działania owadobójczego

Bielsko Biała, Krakowska
Witam. Czy Wasza firma zajmuje się takimi usługami jak odkomarzanie? W lato nie mogę wchodzić do mojego pomieszczenia gospodarczego w bloku, ponieważ tam jest oblężenie tych latających owadów. Już mam tego dość. Proszę o pomoc.

W moim mieszkaniu chce wytępić pluskwy - odpluskwianie

Hałcnów, Janowicka, Bieslko Biała
Dzień dobry. Od kilku lat zajmuje się wynajmowaniem swoich lokali mieszkalnych. Niestety zdarzają się róźni lokatorzy. Mam teraz taki problem, że jestem zmuszona wynająć firmę, która by profesjonalnie wyczyściła mi mieszkanie od robaków, które się tam zalęgły. Czy chcieliby Państwo podjąć się wykonania takiej usługi? Czekam na kontakt i mam nadzieję, że podejmą się Państwo tego zlecenia.

Co jaki czas można usuwać mrówki z domu - działanie owadobójcze?

Bielsko Biała, Rubinowa, Wapienica
W moim domku letniskowym pojawiły się malutkie robaczki na blatach kuchennych. Nie pomagają sposoby takie domowe na pozbycie się ich. Czy udzielacie np. płatnych porad telefonicznych jak się można ich pozbyć? Pozdrawiam.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502