Dezynfekcja Zielona Góra

Mamy dostępnego jednego fachowca od dezynfekcji w Zielonej Górze
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Ozon Craft
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Ozon Craft

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą Ceny od 350 zł
Zielona Góra
Sprawdź szczegóły
Polecany zakład DDD specjalizuje się w kompleksowym odkażaniu, odrobaczaniu oraz deratyzacji. To jedyny słuszny wybór, jeśli poszukujesz doświadczonych i certyfikowanych specjalistów w tępieniu insektów i gryzoni. W tej firmie stosowane ...
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

Chynów, Zielona Góra

21.02.2021
Zależy mi na pilnym odkażeniu budynku mieszkalnego i usunięcia z niego brzydkich zapachów. Nie wiem, jaka jest tego przyczyna, ale w każdym czuć u nas stęchliznę. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź w sprawie terminu.

Zielona Góra, Jaskólcza, Kościuszki

03.02.2021
Razem z mężem prowadzimy agroturystykę i chcielibyśmy nawiązać współpracę z firmą, która świadczy usługi dezynfekcyjne. Chodzi dokładnie o odkażanie przedmiotów w pokojach po każdym turnusie. Proszę o wysłanie oferty.

Zielona Góra, Staszica

27.01.2021
Na kiedy można byłoby się z państwem umówić na odkażanie klimatyzacji? Po wybiciu kanalizacji niecały tydzień temu zauważyliśmy, że wydobywają się z niej bardzo nieprzyjemne zapachy. Mam nadzieję, że macie państwo jakieś sposoby na to, żeby je zdetronizować.

Botaniczna

18.01.2021
Wynajęliśmy tydzień temu pomieszczenie pod sklep z pamiątkami. Widać, że nie jest ono pierwszej młodości, widać i niestety czuć, mocna stęchlizna unosi się na każdym metrze kwadratowym. Czy państwo dadzą radę coś z tym zrobić i ten lokal jakoś odkazić i odnowić?

Zamoyskiego, Zielona Góra, Batorego

03.11.2020
Chciałbym zapytać państwa o możliwość usunięcia pleśni na ścianie w komórce lokatorskiej za pomocą gazu? Czy taka usługa jest u państwa możliwa? Jeśli tak to proszę o informację, ile by ona kosztowała mniej więcej? Chciałabym umówić się na przyszły tydzień.

Zielona Góra, Robotnicze

23.08.2020
W jednej z komórek lokatorskich w wieżowcu, który należy do naszej spółdzielni był ostanio mały pożar. W imieniu mieszkańców chciałbym zamówić profesjonalną dezynfekcję każdej piwnicy oraz każdego piętra (łącznie jest ich 7).

Zielona Góra, 1 Maja

14.08.2020
Po wylaniu szamba dokładnie dziś w nocy, zależałoby mi na przeprowadzeniu generalnego odkażania lolaku gospodarczego o powierzchni 50m2. Dziś jestem dostępna przez cały dzień, byleby było to zrobione jak najszybciej, ponieważ jutro pracownicy będą musieli tutaj pracować.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502