Dezynfekcja Zielona Góra

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Zielona Góra
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Chynów, Zielona Góra

2021-02-21 Dezodoryzacja w domu
Zależy mi na pilnym odkażeniu budynku mieszkalnego i usunięcia z niego brzydkich zapachów. Nie wiem, jaka jest tego przyczyna, ale w każdym czuć u nas stęchliznę. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź w sprawie terminu.

Zielona Góra, Jaskólcza, Kościuszki

2021-02-03 Dezynfekcja łózek i materacy w gospodarstwie
Razem z mężem prowadzimy agroturystykę i chcielibyśmy nawiązać współpracę z firmą, która świadczy usługi dezynfekcyjne. Chodzi dokładnie o odkażanie przedmiotów w pokojach po każdym turnusie. Proszę o wysłanie oferty.

Zielona Góra, Staszica

2021-01-27 Odgrzybianie klimatyzacji w bloku na jutro
Na kiedy można byłoby się z państwem umówić na odkażanie klimatyzacji? Po wybiciu kanalizacji niecały tydzień temu zauważyliśmy, że wydobywają się z niej bardzo nieprzyjemne zapachy. Mam nadzieję, że macie państwo jakieś sposoby na to, żeby je zdetronizować.

Botaniczna

2021-01-18 Szukam firmy do dezynfekcji lokalu
Wynajęliśmy tydzień temu pomieszczenie pod sklep z pamiątkami. Widać, że nie jest ono pierwszej młodości, widać i niestety czuć, mocna stęchlizna unosi się na każdym metrze kwadratowym. Czy państwo dadzą radę coś z tym zrobić i ten lokal jakoś odkazić i odnowić?

Zamoyskiego, Zielona Góra, Batorego

2020-11-03 Jaka byłaby cena za dezynfekcję gazową w piwnicy?
Chciałbym zapytać państwa o możliwość usunięcia pleśni na ścianie w komórce lokatorskiej za pomocą gazu? Czy taka usługa jest u państwa możliwa? Jeśli tak to proszę o informację, ile by ona kosztowała mniej więcej? Chciałabym umówić się na przyszły tydzień.

Zielona Góra, Robotnicze

2020-08-23 Konieczne odkażanie w bloku
W jednej z komórek lokatorskich w wieżowcu, który należy do naszej spółdzielni był ostanio mały pożar. W imieniu mieszkańców chciałbym zamówić profesjonalną dezynfekcję każdej piwnicy oraz każdego piętra (łącznie jest ich 7).

Zielona Góra, 1 Maja

2020-08-14 Działanie bakteriobójczne w pomieszczeniu w pobliżu domu
Po wylaniu szamba dokładnie dziś w nocy, zależałoby mi na przeprowadzeniu generalnego odkażania lolaku gospodarczego o powierzchni 50m2. Dziś jestem dostępna przez cały dzień, byleby było to zrobione jak najszybciej, ponieważ jutro pracownicy będą musieli tutaj pracować.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502