Dezynfekcja Zgorzelec

Mamy dostępnego jednego fachowca od dezynfekcji w Zgorzelcu
  • Ozonowanie
  • Odgrzybianie Ścian

  • Sprzątanie Po Zgonach
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 120
Sprawdź szczegóły

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zgorzelec
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Rewelacja. Z przyjemnością polecam firmę. Usługa odkażania mieszkania wykonana na bardzo wysokim poziomie. Widać, że panowie siedzą w tym zawodzie od dłuższego czasu, bo posiadają zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Szerokie doświadczenie widać było zresztą już przy rozmowie telefonicznej - zadawali konkretne pytania, rozwiewali moje wątpliwości - pełen profesjonalizm."
Zgorzelec
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

06.08.2021
Witam Państwa. Poszukuję firmy do dezynfekcji mieszkania w bloku. Jakiś czas temu pojawiła nam się pleśń na ścianie i w żaden sposób nie możemy się jej pozbyć. Wypróbowaliśmy już chyba wszystkiego co znaleźliśmy w internecie. Czy możecie nam pomóc i jaki będzie koszt? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

31.07.2021
Wynajmowałam mały domek gospodarczy pewnemu starszemu Panu. Niestety Pan zmarł. Potrzebuję teraz pilnie urzyc jakiegoś środka, który ma działanie bakteriobójcze. Będzie również potrzebne w tym domu sprzątanie po zmarłych. Ja sama nistety nie mogę się tym zająć.

Zobacz również

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502