Dezynfekcja Zgorzelec

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 117
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Rewelacja. Z przyjemnością polecam firmę. Usługa odkażania mieszkania wykonana na bardzo wysokim poziomie. Widać, że panowie siedzą w tym zawodzie od dłuższego czasu, bo posiadają zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Szerokie doświadczenie widać było zresztą już przy rozmowie telefonicznej - zadawali konkretne pytania, rozwiewali moje wątpliwości - pełen profesjonalizm."
Zgorzelec
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
Serwis będzie dostępny od dnia 19.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-08-06 Zgorzelec
Witam Państwa. Poszukuję firmy do dezynfekcji mieszkania w bloku. Jakiś czas temu pojawiła nam się pleśń na ścianie i w żaden sposób nie możemy się jej pozbyć. Wypróbowaliśmy już chyba wszystkiego co znaleźliśmy w internecie. Czy możecie nam pomóc i jaki będzie koszt? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

2021-07-31 Zgorzelec
Wynajmowałam mały domek gospodarczy pewnemu starszemu Panu. Niestety Pan zmarł. Potrzebuję teraz pilnie urzyc jakiegoś środka, który ma działanie bakteriobójcze. Będzie również potrzebne w tym domu sprzątanie po zmarłych. Ja sama nistety nie mogę się tym zająć.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502