Dezynfekcja Zgierz

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...
Usługi DDD Termit Karol Skoczylas
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Ta firma to zespół wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują zlecenia z zakresu dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. Pracujący tu specjaliści wiedzą, że każdy przypadek wymaga indywidualnego rozpatrzenia ...
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Marcin Graczyk
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zakład dezynfekcji zadanie wykonał solidnie. Panowie byli mili i kulturalni, do tego okazali się osobami sumiennymi o nienagannej kulturze pracy. Polecamy serdecznie za zaangażowanie, a także za niewygórowany cennik, który nie wpłynął znacząco na nasz domowy budżet."
Zwalczanie szkodników, które osiedliły się w firmie, mieszkaniu lub w ogrodzie nie należy do łatwych zadań. Na pewno zależy Ci na czasie, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej przekaż zlecenie tej firmie! Zapewniamy, że wysokie kwalifikacje ...
Zakład Usług DDD Insectum Jacek Brzuska
4.9
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie wykonywali usługę dekontaminacji w domu i nie mamy żadnych zastrzeżeń do pracy, jaką dla nas wykonali. Jedynym minusem może być cena, jednak z drugiej strony czego można oczekiwać po tak dobrze wykonanej pracy, która do łatwych w naszym przypadku nie należała. Generalnie usługa na plus. Polecamy serdecznie wszystkim zainteresowanym, a kontakt do fachowców zapisujemy sobie na przyszłość."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ci Panowe z firmy DDD wykonywali dla nas usługę odkażania i nie możemy złego słowa na nich powiedzieć. Widać było od razu, że to specjaliści z najwyższej półki, a nie partacze, którzy nie znają się na niczym. W domu zjawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali na medal, do tego mieli poczucie humoru, a robotę wykonali z uśmiechem na twarzy. Polecamy serdecznie ich niedrogie usługi, a kontakt zapisujemy!!"
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Results Adrian Szczodry
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa, jaką wykonywała dla mnie ta firma, to dekontaminacja. Termin oczekiwania nie był przesadnie długi - myślę, że zdecydowanie do zaakceptowania. Sama usługa wykonana jak należy, z dużą dokładnością i zaangażowaniem. Cena również nie należała do najwyższych. Polecam serdecznie."
Wybrane zlecenia

2021-07-22 Zgierz
Jestem administratorem w naszej wspólnocie mieszkaniowej. Na trzecim piętrze w bloku, na suficie i ścianie w klatce schodowej pojawiła się pleśń. Proszę o polecenie firmy od dezyfekcji, która podejmie się usunięcia i odkażenia ww obszaru.

2021-06-22 Zgierz
Najgorszy smród jakiego doświadczyłam to ten po wylaniu szamba. W dodatku przerażają mnie baterie i cała ta zaraza, dlatego ozłocę każdego kto da namiary na serwis, który przyjedzie i wybawi mnie z opresji. Nie będę pytać jaka jest cena takiej usługi, bo prawda jest taka, że pieniądze nie grają roli. Trzeba szybko zająć się terenem i użyć środków o działaniu bakteriobójczym.

Dzielnice Zgierza, w których możesz zamówić usługę dezynfekcję

 1. Kurak
 2. os. Krzywie-Chełmy
 3. os. Chełmy-Adelmówek
 4. os. 650-lecia
 5. Przybyłów
 6. Stare Miasto
 7. Nowe Miasto
 8. Piaskowice-Aniołów
 9. Podleśna
 10. Proboszczewice-Lućmierz
 11. Rudunki
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502