Dezynfekcja Zamość

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Zamość.
Wybrane zlecenia

Majdan, Zamość

2021-02-25 W okolicy odgrzybianie ścian w bloku
W mojej sypialni pojawiła się pleść na ścianie. Wydaje mi się, że mamy bardzo wilgotno w tym pomieszczeniu i dlatego to się pojawiło. Czytałam, że to trzeba zrobić odgrzybianie bo inaczej będzie i tak wychodzić za każdym razem nawet jak się odmaluje ścianę. Proszę o pomoc.

Zamość

2021-02-22 Odkażanie domu
Witam. Mam domek na działce poza miastem. W ostatni weekend coś się wydarzyło z kranem w łazience, że wyleciała mi woda na cały domek. Po tym zalaniu poszukuje firmy, która mogłaby odkazić cały domek i wszystkie pomieszczenia. Chciałabym się dowiedzieć jaki byłby koszt takiej usługi wykonanej przez Państwa?

Franciszkańska, Zamość

2021-01-18 Utylizacja zwierząt w mieszkaniu
Witam serdecznie. Chciałabym wynająć firmę, która mogłaby zająć się utylizacją mojego psa z mieszkania. Czy w ogóle Państwo świadczą takie usługi? Zależy mi, aby zabrać go stąd bardzo szybko bo jestem załamana tą całą sytuacją, która się dziś tutaj wydarzyła. Proszę o pilny kontakt, aby wykonać tą usługę.

Zamość, Podgroble

2020-10-09 Pilnie potrzebuję firmy do dezynfekcji pomieszczenia
Przy moim domku mam szambo, które niestety często ma awarie. Wczoraj po wylaniu całej zawartości jestem zmuszona znaleźć firmę, która mogłaby zająć się dezynfekcją kilku metrów od tego szamba. Zależy mi na czasie, aby to szybko wykonać, ponieważ smród i bakterie, które z tego wyszły szybko się rozchodzą.

Zamość, Swobodna

2020-09-19 Firma do dezynfekcji domu
Mam pilny problem do usunięcia. Po wybiciu kanalizacji kilka dni temu muszę mieć wykonaną usługę dezynfekcji. Prosze o informację, czy zajmujecie się takimi usługiami? Jeżeli tak jakie są ceny za coś takiego? Będę wdzięczna za bardzo szybki kontakt w tej sprawie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502