Dezynfekcja Zamość

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Zamość
Pytania od klientów

Majdan, Zamość

25.02.2021
W mojej sypialni pojawiła się pleść na ścianie. Wydaje mi się, że mamy bardzo wilgotno w tym pomieszczeniu i dlatego to się pojawiło. Czytałam, że to trzeba zrobić odgrzybianie bo inaczej będzie i tak wychodzić za każdym razem nawet jak się odmaluje ścianę. Proszę o pomoc.

Zamość

22.02.2021
Witam. Mam domek na działce poza miastem. W ostatni weekend coś się wydarzyło z kranem w łazience, że wyleciała mi woda na cały domek. Po tym zalaniu poszukuje firmy, która mogłaby odkazić cały domek i wszystkie pomieszczenia. Chciałabym się dowiedzieć jaki byłby koszt takiej usługi wykonanej przez Państwa?

Franciszkańska, Zamość

18.01.2021
Witam serdecznie. Chciałabym wynająć firmę, która mogłaby zająć się utylizacją mojego psa z mieszkania. Czy w ogóle Państwo świadczą takie usługi? Zależy mi, aby zabrać go stąd bardzo szybko bo jestem załamana tą całą sytuacją, która się dziś tutaj wydarzyła. Proszę o pilny kontakt, aby wykonać tą usługę.

Zamość, Podgroble

09.10.2020
Przy moim domku mam szambo, które niestety często ma awarie. Wczoraj po wylaniu całej zawartości jestem zmuszona znaleźć firmę, która mogłaby zająć się dezynfekcją kilku metrów od tego szamba. Zależy mi na czasie, aby to szybko wykonać, ponieważ smród i bakterie, które z tego wyszły szybko się rozchodzą.

Zamość, Swobodna

19.09.2020
Mam pilny problem do usunięcia. Po wybiciu kanalizacji kilka dni temu muszę mieć wykonaną usługę dezynfekcji. Prosze o informację, czy zajmujecie się takimi usługiami? Jeżeli tak jakie są ceny za coś takiego? Będę wdzięczna za bardzo szybki kontakt w tej sprawie.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063