Dezynfekcja Wrocław

Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa dekontaminacji przebiegła szybko i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Na usługę nie musieliśmy długo czekać, a efekt był natychmiastowy. Wszystko przebiegło bez zarzutów. Polecamy gorąco za profesjonalizm i wysokie umiejętności, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy do tych fachowców wracać."
ILONA HANCZARUK
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Solidnie i rzetelnie wykonana dezynfekcja na miejscu. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się osobami kulturalnym i miłymi, o nienagannej kulturze pracy. Widać, że panowie siedzą w tym zawodzie już od dłuższego czasu, bo profesjonalizm widać było na każdym etapie ich pracy. Jeszcze raz dziękujemy za kompleksowo i niedrogo wykonaną usługę i na pewno kontaktów z panami nie zerwiemy."
INSECT OUT LIDIA OTFINOWSKA
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Za odkażanie z dojazdem nie zapłaciliśmy majątku, za to efekt końcowy był zadowalający. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie. Z takich wykonawców inne serwisy DDD powinny brać przykład. Polecamy serdecznie, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Firma Recovers oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Specjalizujemy się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Moniuszki, Zalesie

Odkażanie domu metodą UV - czy jest jakiś serwis w okolicy?
Dzień dobry, niedawno znalazłem na Internecie informację dotyczącą dezynfekcji pomieszczeń metodą UV i zastanawiam się, czy współpracują może Państwo z firmami, które się tym zajmują? Interesuje mnie przede wszystkim koszt takiej usługi oraz czas jej wykonania. Dom nie jest duży, powierzchnia użytkowa to około 40m2. Bardzo proszę o jakiś kontakt zwrotny.

Wrocław, Lotnicza

Odgrzybianie ścian w gospodarstwie
Niedawno sąsiedzi zrobili nam przykrą niespodziankę i zalali całe nasze mieszkanie. Oczywiście wszystko zostało posprzątane, został sporządzony odpowiedni protokół, natomiast teraz napotkaliśmy inny problem. W łazience wyszedł nam paskudny grzyb. Czy mają Państwo jakiś serwis, który zajmuje się właśnie takimi usługami po zalaniu? Bardzo proszę o pomoc.

Wrocław, Psie Pole

Jaki jest koszt dezodoryzacji lokalu?
Jestem właścicielem restauracji fast food i jakiś czas temu odkryłem, że na ścianie w kuchni pojawił mi się grzyb. Proszę mi powiedzieć, ile kosztowałoby pozbycie się tego grzyba i w jakim czasie możliwe byłoby wykonanie tej usługi? Nie ukrywam, że jest to bardzo pilne.

Wrocław, Piastowska

Odkażanie w gospodarstwie
Witam, ile kosztowałaby usługa sprzątania po zmarłych? Jakiś czas temu odszedł mój dziadek, zgon nastąpił w wyniku choroby, zależy mi na pozbyciu się alergenów i dokładnego zdezynfekowania pomieszczenia, w którym przez pewien czas przebywał mój dziadek. Proszę o informację zwrotną.

Wrocław

Dezynfekcja łóżek i materacy w pomieszczeniu
Witam serdecznie, kilka dni temu w moim mieszkaniu nastąpiła jakaś awaria kanalizacji i wszystko zostało już naprawione, ale niestety przykry zapach pozostał i przedostał się do mojej sypialni, co znacznie psuje komfort spania. Jaki byłby koszt dezynfekcji tego pomieszczenia?

Krzemienicka, Wrocław, Muchobór

Ozonowanie biura
Witam, jakiś czas temu wykryto u jednego z naszych pracowników koronawirusa, dlatego szukamy firmy zajmującej się ozonowaniem pomieszczeń. Czy można liczyć na Państwa pomoc? Jaka jest cena i skuteczność Państwa usług?

Graniczna, Wrocław

Czy ktoś w pobliżu zajmuje się ozonowaniem?
Bardzo proszę o pomoc, bo nie dajmy sobie rady. Kupiliśmy dom do remontu z lat 80. Był długo niezamieszkały i czuć w nim intensywnie zapach stęchlizny. Czy da się coś z tym zrobić?

Moniuszki, Zalesie

Odkażanie w bloku
Dzień dobry. Byliśmy z mężem i dziećmi zarażeni koronawirusem i odbyliśmy przymusową 2-tygodniową kwarantannę. Obecnie poszukujemy firmy, która świadczy takie usługi jak odkażanie mieszkania po koronawirusie. Czy podejmują się Państwo w ogóle czegoś takiego? Czy odkażają Państwo tylko mieszkania, czy może również klatki schodowe? Bardzo proszę o informację zwrotną.

Krzyki, Wrocław, Morowa

Ile kosztuje usługa dezynfekcji w bloku?
Dzień dobry. Przeglądając różne oferty trafiłem na Pańską stronę internetową, dlatego będę niezwykle wdzięczny za informację. Jakiś czas temu zmarła moja babcia, zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, babcia chorowała na nowotwór. Jak zwykle w takim przypadku potrzebne będzie sprzątanie po zmarłej, ponieważ babcia w trakcie choroby przebywała w jednym pokoju. Jakie byłyby to koszta?

Kowalska

Jaki jest czas odkażania mieszkania?
Dzień dobry, w nowo zakupionym domu wybiło nam szambo. Wszytko w toalecie, pod prysznicem i umywalce jest brudne. Czy zajmują się Państwo takimi usługami jak sprzątanie po wylaniu szamba? Jakie są koszta oczyszczenia całej instalacji? Bardzo proszę o pomoc.

Dzielnice Wrocławia, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Fabryczna
  2. Krzyki
  3. Śródmieście
  4. Psie Pole
  5. Stare Miasto
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502