Dezynfekcja Wrocław

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 117
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa dekontaminacji przebiegła szybko i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Na usługę nie musieliśmy długo czekać, a efekt był natychmiastowy. Wszystko przebiegło bez zarzutów. Polecamy gorąco za profesjonalizm i wysokie umiejętności, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy do tych fachowców wracać."
Usługi Sprzątające oraz Pranie Dywanów i Tapicerek Royalmaids Ilona Hanczaruk
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Solidnie i rzetelnie wykonana dezynfekcja na miejscu. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się osobami kulturalnym i miłymi, o nienagannej kulturze pracy. Widać, że panowie siedzą w tym zawodzie już od dłuższego czasu, bo profesjonalizm widać było na każdym etapie ich pracy. Jeszcze raz dziękujemy za kompleksowo i niedrogo wykonaną usługę i na pewno kontaktów z panami nie zerwiemy."
Zakres usług
Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Za odkażanie z dojazdem nie zapłaciliśmy majątku, za to efekt końcowy był zadowalający. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie. Z takich wykonawców inne serwisy DDD powinny brać przykład. Polecamy serdecznie, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
Serwis będzie dostępny od dnia 19.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Wrocław
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

2021-09-25 Stabłowice
Chciałabym się dowiedzieć o koszt pozbycia się pluskiew

Moniuszki, Zalesie

2021-02-23 Odkażanie domu metodą UV - czy jest jakiś serwis w okolicy?
Dzień dobry, niedawno znalazłem na Internecie informację dotyczącą dezynfekcji pomieszczeń metodą UV i zastanawiam się, czy współpracują może Państwo z firmami, które się tym zajmują? Interesuje mnie przede wszystkim koszt takiej usługi oraz czas jej wykonania. Dom nie jest duży, powierzchnia użytkowa to około 40m2. Bardzo proszę o jakiś kontakt zwrotny.

Wrocław, Lotnicza

2021-02-14 Odgrzybianie ścian w gospodarstwie
Niedawno sąsiedzi zrobili nam przykrą niespodziankę i zalali całe nasze mieszkanie. Oczywiście wszystko zostało posprzątane, został sporządzony odpowiedni protokół, natomiast teraz napotkaliśmy inny problem. W łazience wyszedł nam paskudny grzyb. Czy mają Państwo jakiś serwis, który zajmuje się właśnie takimi usługami po zalaniu? Bardzo proszę o pomoc.

Wrocław, Psie Pole

2021-01-24 Jaki jest koszt dezodoryzacji lokalu?
Jestem właścicielem restauracji fast food i jakiś czas temu odkryłem, że na ścianie w kuchni pojawił mi się grzyb. Proszę mi powiedzieć, ile kosztowałoby pozbycie się tego grzyba i w jakim czasie możliwe byłoby wykonanie tej usługi? Nie ukrywam, że jest to bardzo pilne.

Wrocław, Piastowska

2021-01-11 Odkażanie w gospodarstwie
Witam, ile kosztowałaby usługa sprzątania po zmarłych? Jakiś czas temu odszedł mój dziadek, zgon nastąpił w wyniku choroby, zależy mi na pozbyciu się alergenów i dokładnego zdezynfekowania pomieszczenia, w którym przez pewien czas przebywał mój dziadek. Proszę o informację zwrotną.

Wrocław

2021-01-05 Dezynfekcja łóżek i materacy w pomieszczeniu
Witam serdecznie, kilka dni temu w moim mieszkaniu nastąpiła jakaś awaria kanalizacji i wszystko zostało już naprawione, ale niestety przykry zapach pozostał i przedostał się do mojej sypialni, co znacznie psuje komfort spania. Jaki byłby koszt dezynfekcji tego pomieszczenia?

Krzemienicka, Wrocław, Muchobór

2020-10-09 Ozonowanie biura
Witam, jakiś czas temu wykryto u jednego z naszych pracowników koronawirusa, dlatego szukamy firmy zajmującej się ozonowaniem pomieszczeń. Czy można liczyć na Państwa pomoc? Jaka jest cena i skuteczność Państwa usług?

Graniczna, Wrocław

2020-10-05 Czy ktoś w pobliżu zajmuje się ozonowaniem?
Bardzo proszę o pomoc, bo nie dajmy sobie rady. Kupiliśmy dom do remontu z lat 80. Był długo niezamieszkały i czuć w nim intensywnie zapach stęchlizny. Czy da się coś z tym zrobić?

Moniuszki, Zalesie

2020-09-10 Odkażanie w bloku
Dzień dobry. Byliśmy z mężem i dziećmi zarażeni koronawirusem i odbyliśmy przymusową 2-tygodniową kwarantannę. Obecnie poszukujemy firmy, która świadczy takie usługi jak odkażanie mieszkania po koronawirusie. Czy podejmują się Państwo w ogóle czegoś takiego? Czy odkażają Państwo tylko mieszkania, czy może również klatki schodowe? Bardzo proszę o informację zwrotną.

Krzyki, Wrocław, Morowa

2020-08-26 Ile kosztuje usługa dezynfekcji w bloku?
Dzień dobry. Przeglądając różne oferty trafiłem na Pańską stronę internetową, dlatego będę niezwykle wdzięczny za informację. Jakiś czas temu zmarła moja babcia, zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, babcia chorowała na nowotwór. Jak zwykle w takim przypadku potrzebne będzie sprzątanie po zmarłej, ponieważ babcia w trakcie choroby przebywała w jednym pokoju. Jakie byłyby to koszta?

Kowalska

2020-08-02 Jaki jest czas odkażania mieszkania?
Dzień dobry, w nowo zakupionym domu wybiło nam szambo. Wszytko w toalecie, pod prysznicem i umywalce jest brudne. Czy zajmują się Państwo takimi usługami jak sprzątanie po wylaniu szamba? Jakie są koszta oczyszczenia całej instalacji? Bardzo proszę o pomoc.

Dzielnice Wrocławia, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Fabryczna
  2. Krzyki
  3. Śródmieście
  4. Psie Pole
  5. Stare Miasto
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502