Dezynfekcja Wołomin

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z dezodoryzacją ci panowie poradzili sobie znakomicie. Do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego byli życzliwi, mili i bardzo kulturalni. Termin oczekiwania nie był szczególnie długi, sama usługa została wykonana z dużą dokładnością, z kolei cena z dojazdem była do zaakceptowania."
Wołomin
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa dezynfekcji przebiegła solidnie i fachowo, do tego panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali, a także z przystępnej ceny i na pewno jeszcze w przyszłości będziemy korzystać z ich fachowego wsparcia."
Wołomin
Wybrane zlecenia

2021-07-11 Wołomin
Pilne! Potrzebuję odkażania w moim mieszkaniu w bloku. Kupiłem mieszkanie i po porzednich sąsiadach pozostał nieprzyjemny zapach oraz brudne ściany, chciałbym to jak najszybciej usunąć. Czy podejmą się Państwo tej usługi? Jakie mają Państwo najszybsze terminy?

2021-07-04 Wołomin
Potrzebuję na już fachowca do dezodoryzacji jednego z moich pomieszczeń. Czy zajmują się Państwo taką usługą? W jednym z moich lokali czuć straszny odór, co jest nieprzyjemne. Jski byłby to koszt? Jak dlugo trwałaby usługa dezodoryzacji pomieszczenia? Czy taka usługa będzie skutkować? Czekam na informacje z Państwa serwisu.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502