Dezynfekcja Wieluń

Usługi DDD Termit Karol Skoczylas
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Ta firma to zespół wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują zlecenia z zakresu dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. Pracujący tu specjaliści wiedzą, że każdy przypadek wymaga indywidualnego rozpatrzenia ...
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja przebiegła bez zarzutów, panowie na miejscu byli jeszcze tego samego dnia od wezwania, ponadto mieli ze sobą specjalistyczny sprzęt, który pozwolił im na sprawne i błyskawiczne wykonanie usługi. Dziękujemy za profesjonalnie wykonaną pracę. Polecamy gorąco wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy korzystać z ich kompleksowych usług, jeśli tylko będzie tak potrzeba."
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa odkażania przebiegła szybko i sprawnie. Panowie do pracy przystąpili następnego dnia. Praca trwała około dwie godziny - przez ten czas panowie dali się poznać jako osoby profesjonalne, życzliwe, o wysokiej kulturze osobistej. Polecamy gorąco, a telefon do kontaktu zapisujemy i na pewno będziemy polecać ich znajomym!"
Wieluń
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Results Adrian Szczodry
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten zakład dezynfekcji doskonale poradził sobie z pracą polegającą na odkażaniu pomieszczeń w domu po przebytej przez jednego z członków naszej rodziny chorobie. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści oraz z obsługi, chociaż cena mogła być niższa. Polecamy serdecznie każdemu, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Wieluń
Wybrane zlecenia

2021-06-29 Wieluń
Czy podejmą się Państwo usunięcia alergenów z mojego mieszkania? Wspomniane alergeny powoduje pleśń na ścianie, która pojawiłą się około tydzień temu i wciąż powiększa się. Czy podejmą się Państwo usunięcia zarówno tych alergenów, jak i pleśni? Zależy mi na skuteczności, ponieważ to bardzo przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.

2021-06-15 Wieluń
Szukam firmy, która podjęłaby się usługi odgrzybiania klimatyzacji w mojej piwnicy. Posiadam restaurację, dlatego zależy mi na czasie, ponieważ w tej piwnicy jest żywność, a gdy tylko włączam klimatyzację czuć zapach stęchlizny. Czy podjęliby się Państwo wspomnianej usugi w jak najszybszym czasie? Jaki tobyłby koszt?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502