Dezynfekcja Wejherowo

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Fumis Remigiusz Falk
4.8
Liczba opinii: 85
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Fumis Remigiusz Falk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Wejherowo
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia
"Zamgławianie ULV w mieszkaniu przyniosło oczekiwany efekt. Panowie punktualni i odpowiedzialni, na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia. Do pracy podeszli odpowiedzialnie i odpowiednio przygotowani. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi znajomym i rodzinie."
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Lesnma Marcin Lesnał
4.8
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Lesnma Marcin Lesnał

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Wejherowo
Sprawdź szczegóły
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których ogromne znaczenie ma skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie owadów i insektów? Zadzwoń, a fachowcy zajmą się każdym zagrożeniem! Skuteczność, ...
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia
"Usługa odkażania od początku do końca stała na najwyższym poziomie. Z pracy tego wykonawcy jestem bardzo zadowolona, ponieważ do zadania podszedł z ogromnym zaangażowaniem. Generalnie nie miałam do czego się doczepić, chociaż cena usługi mogła być nieco niższa, jednak za jakość się płaci. Polecam, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno nie znajdziecie. Telefon do kontaktu zapisuję. "
Pytania od klientów

11.09.2021
Chciałam się tylko dopytać, czy Wasza firma proponuje także usuwanie drobnoustrojów? Tyle się teraz mówi o szkodliwych bakteriach, wirusach i innych, dlatego też chciałabym zabezpieczyć moje małe dzieci oraz resztę rodziny przed ich szkodliwym działaniem. Jaki byłby orientacyjny czas oczekiwania na wizytę fachowca w moim domu?

17.08.2021
Witam. W moim domu od kilku dni unosi się naprawdę przykry zapach. Mam wrażenie, że sprawdziłam już absolutnie każdy możliwy kąt w celu zweryfikowania źródła tego nieprzyjemnego zjawiska, jednak zupełnie bez skutku. Czy mogłabym liczyć na wykonanie przez Was odkażania mojego domu? Kiedy macie pierwszy dostępny termin? Proszę o szybką informację zwrotną.

07.07.2021
Czy jest może jakiś dostępny technik w okolicy, który podjąłby się usunięcia pleśni występującej na ścianie w około pięćdziecięciometrowym mieszkaniu? Na kiedy najwcześniej bylibyście w stanie zorganizować odkażanie mojego domu?

01.07.2021
Prowadzę niewielką agroturystykę w wiosce na obrzeżach miasta. Od dłuższego czasu przyjezdni goście skarżą się na zapach stęchlizny w swoich pokojach, które wynajmują. Czy myślą Państwo, że wykonanie usługi zamgławiania w całym gospodarstwie miałoby jakiś pozytywny wpływ na pozbycie się tego problemu?

Dzielnice Wejherowa, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Cementownia
 2. Dzielnica Zachodnia
 3. Kąpino Dolne
 4. os. Harcerskie
 5. os. Przemysłowa
 6. os. Staszica
 7. os. Ściegiennego
 8. Śródmieście
 9. Nanice
 10. os. 1000-lecia
 11. os. Chopina
 12. os. Kaszubskie
 13. os. Przyjaźni
 14. os. Sucharskiego
 15. Śmiechowo
 16. Zamek
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502