Dezynfekcja Warszawa

ZAKŁAD DDD PATRON
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
20.02.2021 Huta
"Usługa odkażania wykonana perfekcyjnie. Cena z dojazdem okazała się bardzo przystępna, a panowie byli sumienni, rzetelni i odpowiedzialni o nienagannej kulturze pracy. Praca wykonana została solidnie i fachowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, jaką wykonali dla nas ci fachowcy i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy z ich pomocy. Polecamy szczerze."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 100
Sprawdź szczegóły
17.01.2021 Na Skraju, Warszawa
"Poszukiwaliśmy wykonawców, którzy byliby w stanie odkazić nasze pomieszczenia gospodarcze i jesteśmy bardzo zadowoleni w wyboru tego zakładu dezynfekcji. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, a cena okazała się przystępna. Dziękujemy za wykonaną pracę i będziemy polecać również innym w potrzebie. Numer telefonu zapisujemy."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Limit Paweł Kwiatkowski
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
17.01.2021 Chomiczówka
"Dezynfekcja okazała się jedyną metodą na pozbycie się grzybów z jednego z pomieszczeń gospodarczych na terenie naszej posesji. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, ceny mieli konkurencyjne, a profesjonalizm widoczny był od początku (rozmowa telefoniczna) aż do zakończenia współpracy. Usługi tego serwisu z pewnością będziemy polecać znajomym, a telefon do panów już zachowaliśmy."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
5
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
14.03.2021 Nowe Bródno
"Usługa ozonowania wykonana została prawidłowo, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne, odpowiedzialne i fachowe. Praca przyniosła oczekiwany efekt - od razu dało się zauważyć, że doskonale znają się na swojej pracy i że ta praca jest dla nich przyjemnością. Jeszcze raz dziękujemy i polecamy na przyszłość, bo naprawdę warto mieć takich wykonawców pod ręką."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
HVAC SERVICE Paweł Miszczak
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
24.01.2021 Bródno
"Zapach w piwnicy był nie do zniesienia. Próbowaliśmy już wielu metod, jednak żadna nie okazała się na tyle skuteczna, by zapach zniknął. Ostatecznie zdecydowaliśmy się skorzystać z pomocy tego serwisu i nie pożałowaliśmy swojej decyzji. Wykonawca zaproponował metodę dezodoryzacji, która przyniosła oczekiwany efekt bezpośrednio po wykonanym zabiegu. Dziękujemy i polecamy serdecznie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Bewer Service
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
05.01.2021 Lisy, Warszawa
"Ten serwis dezynfekcji nie ma sobie równych. Ci panowie to bez wątpienia prawdziwi fachowcy. Do pracy podeszli sumiennie i z zaangażowaniem, do tego zaproponowali kilka metod i wspólnie z nami wybrali opcję najkorzystniejszą cenowo i oczywiście skuteczną. Pracownicy bardzo kompetentni, widać, że znają się na wykonywanej pracy. Dziękujemy za sprawnie i ekspresowo wykonaną pracę i będziemy polecać ich usługi dalej."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
PUH RADOSŁAW REK
4.8
Liczba opinii: 71
Sprawdź szczegóły
22.03.2021 Stegny
"Dekontaminacja została zastosowana w celu usunięcia groźnych dla naszego zdrowia patogenów. Panowie pracę w domu wykonali sumiennie i rzetelnie, na miejscu byli zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Widać było od razu, że nie pierwszy raz wykonują tego typu prace. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oraz ceny, która była do zaakceptowania. Polecamy serdecznie."
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Chełmska, Sielce

2021-01-30 Szukam fachowca do odgrzybiania ścian w domu
Mieszkamy w domku jednorodzinnym. Po wylaniu szamba kilka dni temu, pojawił się u nas grzyb w łazience. Czy u państwa można zamówić serwisanta, który zna się na dezynfekcji pomieszczeń i wiedziałby, jak tę pleśń skutecznie zlikwidować? Proszę o informację odnośnie terminów i orientacyjnych cen. Czy dojeżdzą państwo do klientów także poza miasto?

Stegny, Akermańska, Warszawa

2021-01-27 Potrzebne odkażanie w pobliżu
Czy zajmują się państwo sprzątaniem pomieszczeń po zmarłych osobach? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej instytucji, a nie ukrywam bardzo zależałoby mi na wykonaniu jak najszybszej tej usługi.

Warszawa, Muranów

2021-01-10 Potrzebuję dezynfekcji łóżek i materacy w domu jednorodzinnym
Witam, wynajmowałam dom lokatorom, którzy opuścili go niedawno. Z łóżek i materaca wydobywa się nie przyjemny zapach stęchlizny. Jaki jest koszt takiej dezynfecji? Chciałabym się jak najszybciej wprowadzić do domu i potrzebuję pilnej pomocy. Kiedy Państwo macie najbliższy wolny termin? Posiadam trzy łóżka i jeden materac.

Warszawa, Powsin

2020-12-22 Chciałbym zamówić ozonowanie w gospodarstwie
Od ponad tygodnia zmagamy się z szaro-zieloną pleśnią na ścianie. Pojawiła się ona w dolnym roku w kuchni i teraz idzie już wzdłuż podłogi. Wygląda to strasznie, więc muszę koniecznie coś z tym zrobić. Nie znam się na tym, dlatego zwracam się o pomoc do państwa. Mogę liczyć na szybką interwencję w tej sprawie?

Warszawa, Młynów

2020-12-16 Pilne usunięcie alergenów w piwnicy
Nasz kilkunastoletni syn jest alergikiem. Źle reaguje na kurz, pyłki itp. i ostatnio jak był w piwnicy dostał poważnego uczulenia. Chciałabym zamówić fachowca, który zdezynfekowałby jedno pomieszczenie, które wydaje mi się, jest czynnikiem zaplanym do uczuleń syna.

Warszawa, Osmańczyka, Fort Bema

2020-12-11 Ile wyniesie odgrzybianie klimatyzacji w mieszkaniu?
Mieszkamy na ostatnim piętrze w tych nowych apartamentach w centrum miasta. Podczas słonecznej pogody one bardzo szybko się nagrzewają, dlatego też klimatyzacja jest niezbędna. Mamy ją od kilku już dobrych lat i szukamy teraz fachowca, który by ją przeczyścił, ponieważ wydobywają się z niej ostatno nieprzyjejmne zapachy.

Fort Bema, Warszawa

2020-11-21 Konieczna dezodoryzacja biura
Kilka dni temu przeniosłem swoją firmę temu w inne miejsce, dokładnie do kamienicy na starówce. Lokalizacja jest o wiele lepsza, niestety od rana do wieczora towarzyszy nam bardzo nieprzyjemny zapach. Czy ktoś mógłby tu przyjechać i coś z tym zrobić?

Cybernetyki, Warszawa, Służewiec

2020-11-16 Jaki czas dezynfekcji metodą UV w bloku?
Dzień dobry, mieszkamy w bloku na 7 piętrze. Jakiś czas temu stłukłam przeterminowany słoik z rybą. Cała zawartość wylała mi się na panele. Pomimo wielu myć cały czas jest przykry zapach. Ile trwa taka dezynfekcja?

Młynów, Zawiszy, Warszawa

2020-10-02 Ozonowanie pomieszczenia pilne!!!
Dzień dobry! Kiedy macie pierwszy wolny termin na dezynfekcję mieszkania? Wczoraj w łazience mieliśmy poważną awarię z toaletą. Razem z mężem byliśmy w tym czasie w pracy i zobaczyliśmy problem dopiero po kilku godzinach. Problem jest już zażegnany, ale teraz potrzebujemy pana, który wykonałby ozonowanie po wybiciu tej kanalizacji. Bardzo zależy nam na czasie.

Warszawa, Młociny, Królowej Jadwigi

2020-09-19 Szukam kogoś do dezynfekcji gazowej w bloku w okolicy
Pomocy! Mamy grzyba na ścianie! Wydaje mi się, że z każdym dniem jest coraz większy. Problem dotyczy na razie kuchni, mam nadzieję, że nie rozprzestrzeni się do do innych pokoi. Proszę o szybką pomoc, bo naprawdę nie wiem, jak sobie z tym okropieństwem poradzić. Pierwszy raz mamy taki problem, a w domu jest małe dziecko.

Wawer, Lucerny, Warszawa

2020-08-16 Jaka jest cena za usuwanie drobnoustrojów w mieszkaniu?
Mamy przerażający problem w domu, który tak naprawdę nie jest widoczny gołym okiem, ale czuć go bardzo dobrze na gołej skórze. Chodzi o małe, żywe bakterie, jakieś mikroorganizmy, które pojawiły się u nas wczoraj i są odczuwalne szczególnie w nocy, zarówno w naszej sypialni, jak i w pokoju dziecka. Czy możecie coś na to zaradzić? Ile wynosiłaby taka dezynsekcja 60m2?

Warszawa, Niedźwiadek, Wojciechowskiegi

2020-07-28 Możliwe odkażanie lokalu?
Spotkało nas przed nieszczęscie w postaci zalania. Posiadam małą kawiarnię pod arkadami w mieście, nad nami jest biuro innego właściciela, który miał wczoraj awarię hydrauliczną i zalał nam prawie całe pomieszczenie. Potrzebujemy teraz na cito jakiejś usługi dezynfekcyjnej po tym zalaniu.

Dzielnice Warszawy, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Mokotów
 2. Praga Południe
 3. Ursynów
 4. Wola
 5. Bielany
 6. Targówek​
 7. Środmieście
 8. Bemowo
 9. Białołęka
 10. Ochota
 11. Wawer
 12. Praga Północ
 13. Ursus
 14. Żoliborz
 15. Włochy
 16. Wilanów 
 17. Wesoła
 18. Rembertów

Zobacz również inne usługi w mieście Warszawa

732 080 502