Dezynfekcja Wałbrzych

Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 117
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Tak dobrze wykonanej pracy jeszcze nie widzieliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis DDD. Widać, że panowie na odkażaniu powierzchni znają się bardzo dobrze. Praca na miejscu wykonana została w terminie, a panowie usługę wycenili uczciwie. Teraz już zawsze będziemy dzwonić do tych wykonawców, bo innego serwisu nie będziemy już szukać."
INSECT OUT LIDIA OTFINOWSKA
4.9
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jednym słowem - rewelacja. Z przyjemnością polecamy tą firmę DDD. Usługa polegająca na dezynfekcji pomieszczeń w naszym mieszkaniu wykonana na bardzo wysokim poziomie. Widać było od razu, że panowie posiadają zarówno bogatą wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta. Polecamy!"
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Jesteśmy na rynku od lat i każdego dnia przybywa nam ...
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś

RECOVERS Sp. z o.o.

Dezynfekcja Wałbrzych
Firma Recovers oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Specjalizujemy się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Wałbrzych, Cicha

Ile kosztuje odgrzybianie klimatyzacji w piwnicy?
Potrzebuję firmy, zajmujacej się usuwaniem brzydkich zapachów. W klimatyzatorze wyczuwany jest zapach stęchlizny. Urządzenie nie spełnia swojej funkcji prawidłowo. Czy zajmujecie się takimi usługami i może się to odbyć w przyszłym tygodniu?

Wałbrzych, Kręta

Dezodoryzacja mieszkania
Kontaktuję się, ponieważ szukam firmy, któa zajmuje się dezynsekcją. W mieszkaniu mojej babci jest nieprzyjemny zapach stęchlizny. Szukam firmy, która zajmie się pozbyciem przykrego zapachu profesjonalnymin środkami. Czy możecie mi pomóc?

Wałbrzych, Kresowa

Potrzebna dezynsekcja metodą UV w mieszkaniu
Dzień dobry. Chciałabym zapytać o szczegóły usług jakie świadczycie. Czy zajmujecie się dezynsekcją taką metodą? Na ścianie mam pleśń i czytałam, ze taka metoda jest najskuteczniejsza na trwałe pozbycie się problemu. Chciałabym również poznać cenę, ile to będzie kosztowało.

Złota, Wałbrzych

Odkażanie w gospodarstwie
Pisze ponieważ chciałabym poznać szczegóły usługi dezynsekcji na terenie mojego domu. Ma podwórku znalazłam martwego kota, któy leżał już chyba dobre kilka tygodni zanim zauważyłam. Czy mogę liczyć na profesjonalną utylizację? Ile wyniesie taka usługa? Proszę o pilną pomoc.

Rzeczna, Wałbrzych

Ile wyniesie dezodoryzacja domu?
Witam państwa, od jakiegoś czasu na terenie mojego domku jest przykry zapach. Usunęłam już źródło, jakim okazało się zepsute jedzenie, które wypało za szafkę. Teraz poszukuje firmy, która zajmie się profesjonalnie usunieciem tego odoru skutecznymi środkami

Wałbrzych, Polna

Jaki jest czas na utylizację zwierząt z terenu biura
Ostatnio była awaria w biurowcu po zalaniu wypłynęły zmarłe szczury. Chciałbym pozbyć się tych martwych gryzoni w profesjonalny sposób. Ile wyniesie taka usługa w waszej firmie? W jakim czasie może odbyć się dezynsekcja? Czy dysponujecie wolnym terminem jeszcze w tym tygodniu?

Dzielnice Wałbrzycha, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Biały Kamień
 2. Dolina Szwajcarska
 3. Gaj
 4. Glinik
 5. Rusinowa
 6. Sobięcin
 7. Stary Zdrój
 8. Śródmieście
 9. Lubiechów
 10. Nowe Miasto
 11. Piaskowa Góra
 12. Podzamcze
 13. Poniatów
 14. Szczawienko
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502