Dezynfekcja Wałbrzych

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 120
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Wałbrzych
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Tak dobrze wykonanej pracy jeszcze nie widzieliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis DDD. Widać, że panowie na odkażaniu powierzchni znają się bardzo dobrze. Praca na miejscu wykonana została w terminie, a panowie usługę wycenili uczciwie. Teraz już zawsze będziemy dzwonić do tych wykonawców, bo innego serwisu nie będziemy już szukać."
Nowy Glinik, Wałbrzych
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Wałbrzych
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Jednym słowem - rewelacja. Z przyjemnością polecamy tą firmę DDD. Usługa polegająca na dezynfekcji pomieszczeń w naszym mieszkaniu wykonana na bardzo wysokim poziomie. Widać było od razu, że panowie posiadają zarówno bogatą wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta. Polecamy!"
Śródmieście
Najnowsze zapytania o usługi
Wałbrzych 27.12.2021
Witam. Mam w rejonie kobietę,która zajmowała się zbieractwem,nie sprząta,od kilku lat nie wyprowadza psów na spacery. W mieszkaniu panuje straszny bałagan,fetor fekaliow itp. Oprócz tego kobieta ma aluminiową,niesprawna instalację którą trzeba pilnie wymienić. Proszę o pilną wycenę ile kosztowałaby u Państwa usługa sprzątania i wynoszenia smieci,mebli itd z podstaieniem kontenera oraz wykonanie nowej instalacji. Mieszkanie ok 50 metrow
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

Wałbrzych, Cicha

18.02.2021
Potrzebuję firmy, zajmujacej się usuwaniem brzydkich zapachów. W klimatyzatorze wyczuwany jest zapach stęchlizny. Urządzenie nie spełnia swojej funkcji prawidłowo. Czy zajmujecie się takimi usługami i może się to odbyć w przyszłym tygodniu?

Wałbrzych, Kręta

28.11.2020
Kontaktuję się, ponieważ szukam firmy, któa zajmuje się dezynsekcją. W mieszkaniu mojej babci jest nieprzyjemny zapach stęchlizny. Szukam firmy, która zajmie się pozbyciem przykrego zapachu profesjonalnymin środkami. Czy możecie mi pomóc?

Wałbrzych, Kresowa

17.11.2020
Dzień dobry. Chciałabym zapytać o szczegóły usług jakie świadczycie. Czy zajmujecie się dezynsekcją taką metodą? Na ścianie mam pleśń i czytałam, ze taka metoda jest najskuteczniejsza na trwałe pozbycie się problemu. Chciałabym również poznać cenę, ile to będzie kosztowało.

Złota, Wałbrzych

24.09.2020
Pisze ponieważ chciałabym poznać szczegóły usługi dezynsekcji na terenie mojego domu. Ma podwórku znalazłam martwego kota, któy leżał już chyba dobre kilka tygodni zanim zauważyłam. Czy mogę liczyć na profesjonalną utylizację? Ile wyniesie taka usługa? Proszę o pilną pomoc.

Rzeczna, Wałbrzych

21.08.2020
Witam państwa, od jakiegoś czasu na terenie mojego domku jest przykry zapach. Usunęłam już źródło, jakim okazało się zepsute jedzenie, które wypało za szafkę. Teraz poszukuje firmy, która zajmie się profesjonalnie usunieciem tego odoru skutecznymi środkami

Wałbrzych, Polna

24.07.2020
Ostatnio była awaria w biurowcu po zalaniu wypłynęły zmarłe szczury. Chciałbym pozbyć się tych martwych gryzoni w profesjonalny sposób. Ile wyniesie taka usługa w waszej firmie? W jakim czasie może odbyć się dezynsekcja? Czy dysponujecie wolnym terminem jeszcze w tym tygodniu?

Dzielnice Wałbrzycha, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Biały Kamień
 2. Dolina Szwajcarska
 3. Gaj
 4. Glinik
 5. Rusinowa
 6. Sobięcin
 7. Stary Zdrój
 8. Śródmieście
 9. Lubiechów
 10. Nowe Miasto
 11. Piaskowa Góra
 12. Podzamcze
 13. Poniatów
 14. Szczawienko
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502