Dezynfekcja Tomaszów Mazowiecki

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja w domu przeprowadzona została zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Panowie do zadania podeszli odpowiednio przygotowani. Pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, a cena była naprawdę przystępna. Dziękujemy i polecamy z całego serca znajomym i rodzinie, a kontakt sobie zapisujemy."
Usługi DDD Deztigo Hubert Karbownik
4.8
Liczba opinii: 41
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja wykonana została solidnie i fachowo. Pracują tutaj świetni profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Działają bardzo dokładnie, a i ceny mają bardzo przystępne. Dziękujemy za solidnie wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać ich fachowe usługi wszystkim naszym znajomym."
Tomaszów Mazowiecki
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Marcin Graczyk
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Firma specjalizuje się w zwalczaniu pluskiew z budynków mieszkalnych, użytkowych, a także przedsiębiorstw. Każdego dnia klienci powierzają fachowcom zadania polegające na usunięciu szkodników, mając nadzieję na szybkie i terminowe realizacje zleceń. Wielu ...
Zwalczanie szkodników, które osiedliły się w firmie, mieszkaniu lub w ogrodzie nie należy do łatwych zadań. Na pewno zależy Ci na czasie, dlatego nie zwlekaj i jak najszybciej przekaż zlecenie tej firmie! Zapewniamy, że wysokie kwalifikacje ...
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Results Adrian Szczodry
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jeśli nie najlepszy, to na pewno jeden z najlepszych serwisów DDD w okolicy. Ceny za usługi dezynfekcji mają dość niskie, błyskawicznie reagują na wezwanie, czas realizacji mają bardzo szybki, do tego pracę wykonują z uśmiechem na twarzy. Polecamy gorąco wszystkim, bo lepszych w regionie nie znajdziecie. Z takimi ludźmi na pewno warto współpracować."
Wybrane zlecenia

2021-08-01 Tomaszów Mazowiecki
Szukam w okolicy serwisu, który zajmuje się odgrzybianiem klimatyzacji w mieszkaniach. Mam od kilku lat zamontowaną klimatyzację ale żadko z niej korzystam. Przydałoby się ją wyczyścić. Jaka będzie cena odgrzybiania? Czy długo trzeba czekać na przyjazd specjalisty od was?

2021-07-07 Tomaszów Mazowiecki
Poszukuję ekipy, która zajmuje się ozonowaniem mieszkań. Słyszałam, że jest to bardzo skuteczna metoda likwidowania wszelakich alergenów. Mam dziecko, które ma alergię na wszelkie pyłki i mam nadzieję że choć trochę mu to pomoże. Jaki jest koszt ozonowania mieszkania?

Dzielnice Tomaszowa Mazowieckiego, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Białobrzegi
 2. Bocian
 3. Duże Nagórzyce
 4. Kaczka
 5. Kępa
 6. Małe Nagórzyce
 7. Nagórzyce
 8. Podgórze
 9. Rolandówka
 10. Siedmiodomki
 11. Tomaszówek
 12. Wilanów
 13. Brzustówka
 14. Józefów
 15. Karpaty
 16. Laski
 17. Ludwików
 18. Łąki Henrykowskie
 19. Niebrów
 20. Nowy Port
 21. Podoba
 22. Starzyce
 23. Utrata
 24. Zapiecek
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502