Dezynfekcja Tczew

Usługi DDD Fumis Remigiusz Falk
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Serwis dezynfekcji, jakiego w okolicy ze świeczką szukać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie od DDD. Generalnie usługa została wykonana jeszcze tego samego dnia, w dwie godziny po zakończeniu rozmowy telefonicznej. Panowie pracę wykonali sumiennie i uczciwie, a cena była bardzo atrakcyjna - nasz portfel nawet jej nie odczuł. Polecamy."
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.7
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Odkażanie przyniosło oczekiwany efekt. Panowie do zadania przystąpili odpowiednio przygotowani, ponadto mieli przy sobie profesjonalny sprzęt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników ich pracy oraz z atrakcyjnej ceny i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym oraz rodzinie."
Tczew
Zakres usług
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Firma specjalizuje się w usługach deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji domów i lokali. Wysokie kwalifikacje fachowców, znajomość nowoczesnych i jednocześnie skutecznych rozwiązań oraz wieloletnie doświadczenie stawiają ich na czele pozostałych ...
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których ogromne znaczenie ma skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie owadów i insektów? Zadzwoń, a fachowcy zajmą się każdym zagrożeniem! Skuteczność, ...
Wybrane zlecenia

2021-09-05 Suchostrzygi
Witam serdecznie. Czy Wasi fachowcy podejmują się także wykonywania dezynfekcji gazowej? Macie coś takiego w spisie Waszych usług? Mam dom za miastem i chciałabym oczyścić go z bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Czytałam, że wyżej wymieniona metoda jest jedną z bardziej skutecznych, obecnie stosowanych na rynku. Zaznaczam, że jest to dość pilne!

2021-08-18 Zatorze
Prowadzę lokal usługowy w centrum miasta i niestety doszło u Nas do powodzi. Czy Wasza firma zajmuje się także sprzątaniem pomieszczeń po zalaniu? Czytałam trochę o deodoryzacji, ale nie jestem pewna, czy dobrze by się ona sprawdziła w tym wypadku? Mogę liczyć na Wasze profesjonalne wsparcie? Pomożecie?

2021-07-18 Piotrowo
Czy Pańska firma posiada w swojej ofercie usług także możliwość usuwania drobnoustrojów? No i przede wszystkim chciałabym się dopytać, z jakich metod Państwo korzystają podczas wykonywania swoich usług? Interesuje mnie przede wszystkim to, by były one w 100% bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt domowych. Mogę liczyć na Waszą profesjonalną pomoc w tej sprawie?

2021-07-01 Malinowo
Zeszłam wczoraj do piwnicy po kilka weków do obiadu i już schodząc po schodach poczułam unoszący się tam przykry zapach. Prawdopodobnie jest to spowodowane pleśnią. Ile kosztuje u Was odgrzybianie ścian?

Dzielnice Tczewa, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Nowe Miasto
 2. Bajkowe
 3. Piotrowo
 4. Malinowo
 5. Prątnica
 6. Strzelnica
 7. Suchostrzygi
 8. Za Parkiem
 9. Stare Miasto
 10. Czyżykowo
 11. Garnuszewskiego
 12. Górki
 13. Bema
 14. Kolejarz
 15. Staszica
 16. Witosa
 17. Zatorze
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502