Dezynfekcja Tczew

Fumis Remigiusz Falk Usługi Specjalistyczne
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Serwis dezynfekcji, jakiego w okolicy ze świeczką szukać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie od DDD. Generalnie usługa została wykonana jeszcze tego samego dnia, w dwie godziny po zakończeniu rozmowy telefonicznej. Panowie pracę wykonali sumiennie i uczciwie, a cena była bardzo atrakcyjna - nasz portfel nawet jej nie odczuł. Polecamy."
4.7
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Odkażanie przyniosło oczekiwany efekt. Panowie do zadania przystąpili odpowiednio przygotowani, ponadto mieli przy sobie profesjonalny sprzęt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników ich pracy oraz z atrakcyjnej ceny i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym oraz rodzinie."
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Specjalizujemy się w kompleksowych usługach deratyzacyjnych domów i lokali. Jesteśmy jedynym słusznym wyborem, jeśli szukasz doświadczonych i certyfikowanych specjalistów w tępieniu gryzoni. W naszej firmie stosujemy wyłącznie bezpieczne, ...
Wybrane zlecenia

Malinowo
Zeszłam wczoraj do piwnicy po kilka weków do obiadu i już schodząc po schodach poczułam unoszący się tam przykry zapach. Prawdopodobnie jest to spowodowane pleśnią. Ile kosztuje u Was odgrzybianie ścian?

Piotrowo
Czy Pańska firma posiada w swojej ofercie usług także możliwość usuwania drobnoustrojów? No i przede wszystkim chciałabym się dopytać, z jakich metod Państwo korzystają podczas wykonywania swoich usług? Interesuje mnie przede wszystkim to, by były one w 100% bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt domowych. Mogę liczyć na Waszą profesjonalną pomoc w tej sprawie?

Suchostrzygi
Witam serdecznie. Czy Wasi fachowcy podejmują się także wykonywania dezynfekcji gazowej? Macie coś takiego w spisie Waszych usług? Mam dom za miastem i chciałabym oczyścić go z bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Czytałam, że wyżej wymieniona metoda jest jedną z bardziej skutecznych, obecnie stosowanych na rynku. Zaznaczam, że jest to dość pilne!

Zatorze
Prowadzę lokal usługowy w centrum miasta i niestety doszło u Nas do powodzi. Czy Wasza firma zajmuje się także sprzątaniem pomieszczeń po zalaniu? Czytałam trochę o deodoryzacji, ale nie jestem pewna, czy dobrze by się ona sprawdziła w tym wypadku? Mogę liczyć na Wasze profesjonalne wsparcie? Pomożecie?

Dzielnice Tczewa, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Nowe Miasto
 2. Bajkowe
 3. Piotrowo
 4. Malinowo
 5. Prątnica
 6. Strzelnica
 7. Suchostrzygi
 8. Za Parkiem
 9. Stare Miasto
 10. Czyżykowo
 11. Garnuszewskiego
 12. Górki
 13. Bema
 14. Kolejarz
 15. Staszica
 16. Witosa
 17. Zatorze
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502