Dezynfekcja Tarnów

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezodoryzacja stała na najwyższym poziomie. Nieprzyjemny zapach z zalanej piwnicy po intensywnych opadach deszczu zniknął równie szybko, jak się pojawił, a my jesteśmy zadowoleni nie tylko z efektów, ale również z ceny, która była uczciwa. Poprawnie wykonany zabieg całkowicie wyeliminował nieprzyjemny zapach. Polecamy gorąco, a numer tel. zachowujemy."
Legionów
Zwalczanie szkodników nie należy do łatwych zadań. Niezbędna w tym przypadku będzie nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również doświadczenie i cierpliwość. Jeśli chcesz uniknąć stresu, jak najszybciej zgłoś się do tego zakładu usług DDD ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

2021-08-13 Tarnów
Chciałem zapytać o cenę ozonowania mieszkania po zmarłym ( znaleziony po tygodniu).

Zielone

2021-01-28 Osuszanie ścian w lokalu
Po wybiciu kanalizacji w pomieszczeniu gospodarczym w naszym pubie zostały bardzo wilgotne ściany, a do tego czuć stęchliznę. Czy macie państwo jakieś sprawdzone sposoby na wysuszenie ich? Domyślam się, że sam nie dam sobie z tym rady i konieczna będzie pomoc eksperta.

Topolowa, Mościce

2020-12-31 Chciałabym na jutro zamówić odgrzybianie ścian
W kuchni za stołem wczoraj zauważyłam ogromnego grzyba na ścianie, który ma już wymiary poduszki do spania. Próbowałam go zmyć, ale to nic nie dało. Potrzebuję wsparcia fachowca. Zależy mi na czasie. Czekam na info.

Jasna

2020-12-23 Jaka jest cena za wynajem firmy do dezynfekcji w bloku?
Aktualnie poszukuję firmy, która zajmuję się sprzątaniem po zmarłych osobach. Czy mogę liczyć na państwa pomoc w takim przypadku? Wyczytałem w internecie, że świadczą państwo takie usługi, tylko nie mogę znaleźć nigdzie informacji o cenie.

Tarnów, Gumieńska

2020-11-10 Odkażanie biura w centrum
Dwa dni temu w biurowcu, w którym mieści się nasza firma, pękła rura, była ogromna powódź, pozalewało nam trzy gabinety. Powiedzmy, że jakoś się z tym już uporaliśmy, ale nadal czuć taki dziwny zapach, jak wchodzi się do środka. Czy poratowalibyście państwo nas w przypadku dezynfekcji pomieszczeń po tym zalaniu?

Tarnów, Malinowa, Krzyż

2020-10-13 Dezynfekcja gazowa pomieszczenia
Uprzejmię proszę o pilny kontakt ze specjalistą od odkażania mieszkań po zalaniu. Myślę nad zastosowaniem metody gazowej, jednak chciałbym się dowiedzieć, czy to całkowicie bezpieczne później dla osób mieszkającym tam?

Tarnów, Rzędzin, Środkowa

2020-07-19 Dezodoryzacja w bloku - termin
Jak jest najlepszy sposób na pozbycie się przykrego zapachu z mieszkania? Wszędzie czuć odużającą stęchliznę, a to wszystko przez problem z rurą w łazience, która ostatnio eksplodowała. Kiedy mielibyście wolny dzień za takie zlecenie?

Tarnów, Chyszów, Mościckiego

2020-07-10 Dezynfekcja domu metodą UV pilne
Na już chciałabym zamówić serwis dezynfekujący do domu dwupiętrowego położonego na lewobrzeżu miasta. Najlepiej pasowałby mi jeszcze dzień dzisiejszy, albo ewentualnie jutro. Sprawa jest dosyć pilna, ponieważ w domu pojawiało się ostatnio mnórstwo roztoczy.

Dzielnice Tarnowa, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Dąbrówka Infułacka
 2. Grabówka
 3. Gumniska
 4. Klikowa
 5. Strusia
 6. Świerczków
 7. Koszyce
 8. Krzyż
 9. Mościce
 10. Piaskówka
 11. Rzędzin
 12. os. XXV-lecia PRL
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502