Dezynfekcja Tarnów

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Dezodoryzacja stała na najwyższym poziomie. Nieprzyjemny zapach z zalanej piwnicy po intensywnych opadach deszczu zniknął równie szybko, jak się pojawił, a my jesteśmy zadowoleni nie tylko z efektów, ale również z ceny, która była uczciwa. Poprawnie wykonany zabieg całkowicie wyeliminował nieprzyjemny zapach. Polecamy gorąco, a numer tel. zachowujemy."
Legionów
Serwis będzie dostępny od dnia 01.06.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zwalczanie szkodników nie należy do łatwych zadań. Niezbędna w tym przypadku będzie nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również doświadczenie i cierpliwość. Jeśli chcesz uniknąć stresu, jak najszybciej zgłoś się do tego zakładu usług DDD ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

13.08.2021
Chciałem zapytać o cenę ozonowania mieszkania po zmarłym ( znaleziony po tygodniu).

Zielone

28.01.2021
Po wybiciu kanalizacji w pomieszczeniu gospodarczym w naszym pubie zostały bardzo wilgotne ściany, a do tego czuć stęchliznę. Czy macie państwo jakieś sprawdzone sposoby na wysuszenie ich? Domyślam się, że sam nie dam sobie z tym rady i konieczna będzie pomoc eksperta.

Topolowa, Mościce

31.12.2020
W kuchni za stołem wczoraj zauważyłam ogromnego grzyba na ścianie, który ma już wymiary poduszki do spania. Próbowałam go zmyć, ale to nic nie dało. Potrzebuję wsparcia fachowca. Zależy mi na czasie. Czekam na info.

Jasna

23.12.2020
Aktualnie poszukuję firmy, która zajmuję się sprzątaniem po zmarłych osobach. Czy mogę liczyć na państwa pomoc w takim przypadku? Wyczytałem w internecie, że świadczą państwo takie usługi, tylko nie mogę znaleźć nigdzie informacji o cenie.

Tarnów, Gumieńska

10.11.2020
Dwa dni temu w biurowcu, w którym mieści się nasza firma, pękła rura, była ogromna powódź, pozalewało nam trzy gabinety. Powiedzmy, że jakoś się z tym już uporaliśmy, ale nadal czuć taki dziwny zapach, jak wchodzi się do środka. Czy poratowalibyście państwo nas w przypadku dezynfekcji pomieszczeń po tym zalaniu?

Tarnów, Malinowa, Krzyż

13.10.2020
Uprzejmię proszę o pilny kontakt ze specjalistą od odkażania mieszkań po zalaniu. Myślę nad zastosowaniem metody gazowej, jednak chciałbym się dowiedzieć, czy to całkowicie bezpieczne później dla osób mieszkającym tam?

Tarnów, Rzędzin, Środkowa

19.07.2020
Jak jest najlepszy sposób na pozbycie się przykrego zapachu z mieszkania? Wszędzie czuć odużającą stęchliznę, a to wszystko przez problem z rurą w łazience, która ostatnio eksplodowała. Kiedy mielibyście wolny dzień za takie zlecenie?

Tarnów, Chyszów, Mościckiego

10.07.2020
Na już chciałabym zamówić serwis dezynfekujący do domu dwupiętrowego położonego na lewobrzeżu miasta. Najlepiej pasowałby mi jeszcze dzień dzisiejszy, albo ewentualnie jutro. Sprawa jest dosyć pilna, ponieważ w domu pojawiało się ostatnio mnórstwo roztoczy.

Dzielnice Tarnowa, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Dąbrówka Infułacka
 2. Grabówka
 3. Gumniska
 4. Klikowa
 5. Strusia
 6. Świerczków
 7. Koszyce
 8. Krzyż
 9. Mościce
 10. Piaskówka
 11. Rzędzin
 12. os. XXV-lecia PRL
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502