Dezynfekcja Tarnobrzeg

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jeden z najlepszych serwisów DDD w regionie. Ceny mają dość niskie, a czas realizacji bardzo szybki. Do tego są dyspozycyjni i można im bez problemu zaufać. Usługa odkażania wykonana została kompleksowo, a panowie krok po kroku objaśniali, co robią. Polecamy za fachowość, profesjonalizm i zaangażowanie, którego teraz niestety brakuje wielu fachowcom."
Tarnobrzeg
Usługi Dezynfekcji i Dezynsekcji Grupa Daję Słowo Wojciech Malicki
5
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Na miejscu okazało się, że koniecznie trzeba wykonać zamgławianie ULV. Panowie nie mieli żadnego problemu z wykonaniem pracy, która przyniosła oczekiwany efekt. Dziękujemy za sprawnie i przede wszystkim ekspresowo i skutecznie wykonaną pracę i polecamy na przyszłość każdemu w pilnej potrzebie. Szkoda, że takich serwisów jest coraz mniej."
Wybrane zlecenia

2021-07-28 Tarnobrzeg
Czy zajmują się Państwo osuszaniem ścian? Potrzebuję specjalisty do wykonania usługi w moim gospodarstwie, ponieważ czuć zapach stęchlizny i nie wiem co mam zrobić, by pozbyć się tego smrodu. Pomożecie? Bardzo proszę Państwa o kontakt.

2021-06-29 Tarnobrzeg
Szukam specjalisty ze sprzętem do tego przeznaczonego do usuwania drobnoustrojów w moim domu. Wczoraj wybiła kanalizacja i czuję, że od tego momentu wszystko śmierdzi i zalegają bakterie. Czy zamjują się Państwo usługami usuwania bakterii po wybiciu kanalizacji?

Dzielnice Tarnobrzegu, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Dzików
  2. Miechocin
  3. Mokrzyszów
  4. Serbinów
  5. Wielowieś
  6. Nagnajów
  7. Piastów
  8. Przywiśle
  9. Sobów
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502