Dezynfekcja Szczytno

Serwis DDD Olpest Piotr Sztachelski
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z przeprowadzeniem ozonowania pomieszczeń w naszym domu ci panowie od DDD nie mieli większego problemu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników ich pracy, a także z przystępnego cennika, który nie wpłynął negatywnie na stan naszego portfela. Ich usługi będziemy polecać znajomym, do tego warto również dodać, że ceny także mieli przystępne, jak na okolicę."
Serwis będzie dostępny od dnia 05.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-07-27 Szczytno
Witam Państwa. Mam tragedię w mieszkaniu. Sąsiadowi który mieszka nade mną pękła rura i mam zalane całe mieszkanie. O zniszczonych rzeczach nie wspomnę ale żebym mogła coś zacząć robić muszę poprosić o usługę osuszania ścian w mieszkaniu. Czy jesteście w miarę możliwości jak najszybciej mi pomóc? Jaka będzie cena przprowadzenia takiej usługi? Proszę o szybką odpowiedź.

2021-07-18 Szczytno
Czy zajmujecie się usuwaniem alergenów w bloku? Niestety pojawia nam śię pleśń na ścianie z którą nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Niestety moje dziecko jest uczulone na pleśń i zależy nam żeby trochę zneutralizować skutki alergii. Jakie są koszty przeprowadzania takiej usługi?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502