Dezynfekcja Szczytno

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Serwis DDD
4.8
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Serwis DDD

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Szczytno
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Z przeprowadzeniem ozonowania pomieszczeń w naszym domu ci panowie od DDD nie mieli większego problemu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników ich pracy, a także z przystępnego cennika, który nie wpłynął negatywnie na stan naszego portfela. Ich usługi będziemy polecać znajomym, do tego warto również dodać, że ceny także mieli przystępne, jak na okolicę."
Szczytno
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji Mariusz Romanowski Sprawdź szczegóły

Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji Mariusz Romanowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Dezynfekcja Szczytno
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Walkę ze szkodnikami należy podjąć niezwłocznie po ich zauważeniu – szczury, insekty czy chorobotwórcze drobnoustroje to spore zagrożenie dla naszego zdrowia. Potrzebna Ci skuteczna dezynfekcja mieszkania na już? A może masz dość kolejnego nawrotu grzyba na ...
Pytania od klientów

27.07.2021
Witam Państwa. Mam tragedię w mieszkaniu. Sąsiadowi który mieszka nade mną pękła rura i mam zalane całe mieszkanie. O zniszczonych rzeczach nie wspomnę ale żebym mogła coś zacząć robić muszę poprosić o usługę osuszania ścian w mieszkaniu. Czy jesteście w miarę możliwości jak najszybciej mi pomóc? Jaka będzie cena przprowadzenia takiej usługi? Proszę o szybką odpowiedź.

18.07.2021
Czy zajmujecie się usuwaniem alergenów w bloku? Niestety pojawia nam śię pleśń na ścianie z którą nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Niestety moje dziecko jest uczulone na pleśń i zależy nam żeby trochę zneutralizować skutki alergii. Jakie są koszty przeprowadzania takiej usługi?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502