Dezynfekcja Szczecin

Mamy dostępnego jednego fachowca od dezynfekcji w Szczecinie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zwalczanie Szkodników Dm Group Daniel Możdżyński
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły

Zwalczanie Szkodników Dm Group Daniel Możdżyński

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Szczecin
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Ta firma to prawdziwi profesjonaliści. Dezynfekcja przebiegła sprawnie. Pan szczegółowo wyjaśnił, jak należy postępować po dezynfekcji oraz przekazał kilka cennych porad na przyszłość. Gorąco polecam!"
Prawobrzeże
Opinia
"Bardzo miło wspominam skorzystanie z usługi dezynfekcji w wykonaniu tego specjalisty. Świetny kontakt, punktualność oraz jakość. Jeśli tylko będę potrzebować, z pewnością ponownie wybiorę tę firmę. Polecam z czystym sumieniem!"
Śródmieście
Wybrane pytania od klientów
Szczecin
W mieszkaniu na ścianie pod zlewem pojawił się Grzyb po wcześniejszym zalaniu przez sąsiadów.Czy możecie go usunąć i jaki będzie koszt usługi?
serwis niedostępny
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
serwis niedostępny
Opinia
"Panowie bardzo przykładali się do swojego zadania, poprawiali po innej firmie i jest diametralna różnica. Widać że nie oszczędzają na środkach! Jeśli będę w przyszłości jeszcze potrzebować usługi dezynfekcji, na pewno się tutaj zgłoszę."
Śródmieście
serwis niedostępny
Pytania od klientów

17.11.2021
W mieszkaniu na ścianie pod zlewem pojawił się Grzyb po wcześniejszym zalaniu przez sąsiadów.Czy możecie go usunąć i jaki będzie koszt usługi?

Szczecin, Gumieńce

08.02.2021
Witam. Jestem właścicielem mieszkania, które wynajmuję i chciałbym odkazić miejsca do spania po poprzednich lokatorach. Mam 3 pokoje sypialniane do odkażenia i odświeżenia. Chciałbym zapytać o orientacyjny koszt takiej usługi i termin w jakim mogłoby zostać to wykonane. Czy może być przyszly tydzien?

Szczecin, Rostocka, Warszewo

18.01.2021
Piszę ze sporym problemem. Szukam firmy, która zajmuje się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń. W moim mieszkaniu wybiło kanalizację. Razem ze ściekami wylało martwego szczura więc potrzebuję zutylizować zwierzę, Interesuje mnie cena takiej uslugi oraz najblizszy mozliwy termin.

Pogodno, Szczecin, Mickiewicza

22.12.2020
Piszę ze spółdzielni mieszkaniowej. Mieliśmy awarię kanalizacyjną i wylało szambo. W związku z tym zdarzeniem chciałbym zamówić usługę zamgławiania aby odkazić pomieszczenia. Interesuje mnie wycena dezynfekcji 6 mieszkań w pionie w którym wybiło kanalizację. W jakim terminie mógłby zgłosić się fachowiec do tej usługi?

Gumieńce, Europejska, Szczecin

24.11.2020
Szukam oferty firmy zajmującej się dezynfekcją w pobliżu. W moim domu, w łazience wyszedł grzyb na ścianie. Interesuje mnie wykonanie usługi odgrzybiania w dniu jutrzejszym ponieważ w weekend przyjeżdzają znajomi i jasną sprawą jest to, że chcę uniknąc pokazywania im co wyrosło.

Szczecin, Prawobrzeże, Węgierska

22.09.2020
Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy zajmujecie się dezynfekcją lampami ultrafioletowymi? Czytałem że to skuteczna metoda oczyszczania w przypadku zapachu stęchlizny. Proszę o odpowiedź

Szczecin, Przelotowa

13.09.2020
Dobry wieczór, mieszkam na 7 piętrze w bloku. Wyszukałem Waszą fimę w internecie i widziałem pozytywne opinie. Potrzebuje na pilnie ozonowania mieszkania po koronawirusie. Test wyszedł negatywnie oraz zakończyłem izolację. Czy podejmiecie się ozonowania mieszkania? Nie będzie problemu z wniesieniem sprzętu tak wysoko?

Szczecin, Kusocińskiego, Nowe Miasto

09.09.2020
Po sezonie chciałbym wykonać konsewrację klimy. W czasie użytkowania była jakaś awaria więc urządzenie jest po zalaniu. Możliwe że wymaga pozbycia się grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów. Zajmujecie się takimi usługami?

Szczecin, Klonowica

06.09.2020
Witam państwa serdecznie. Poszukuję firmy dezynfekcyjnej w okolicy. Kupiłam niedawno dośc stary, zaniedbany dom do remontu. Na jednej z ścian w kuchni mam pleśn. Chciałabym zamówić usługę osuszania. Czy w zakresie państwa usług jest to, co mnie inetresuje? W jakim czasie mógłby przyjechać fachowiec?

Warszewo, Kredowa, Szczecin

16.07.2020
Chciałbym wezwać firmę, która zajmuje się dezynfekcją. W kilku pomieszczeniach unosi się przykry zapach. Ponadto Chciałbym zadbać o bezpieczeństwo moich pracowników i wykonać dezynfekcję od wirusów i bakteri 3 pomieszczeń biurowych. Proszę o wycenę takiej usługi i podanie terminów w jakim mogłaby zostać wykonana usługa.

Przydatne informacje

Czym zajmują się fachowcy od dezynfekcji?

Fachowcy polecani w serwisie Naprawek.pl specjalizują się w dezynfekcji, czyli zabiegu polegającym na niszczeniu drobnoustrojów takich jak bakterie i wirusy, szczególnie tych chorobotwórczych. Ich podstawowa oferta zakłada takie działania jak:

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat konkretnej usługi, skontaktuj się z wybranym specjalistą, który chętnie odpowie na Twoje pytania, a także wskaże najlepsze rozwiązanie problemu.

Jak długo trzeba czekać na usługę?

Specjaliści od dezynfekcji starają się, by usługi przez nich realizowane były nie tylko profesjonalnie wykonane, ale również szybkie. W przypadku pilnych zgłoszeń są w stanie dojechać do Klienta niezwłocznie po otrzymaniu informacji o całej sytuacji.

Po jakim czasie od wykonania dezynfekcji można ponownie korzystać z pomieszczenia?

Czas, który należy odczekać po zakończeniu dezynfekcji, różni się w zależności od zastosowanej metody i środka. Ozonowanie pomieszczeń wymaga wywietrzenia mieszkania i odczekania od dwóch do czterech godzin. W przypadku zamgławiania musi nastąpić najpierw wyschnięcie użytego środka, a potem wywietrzenie pomieszczenia. Nie powinno ono zająć dłużej niż kilka godzin.

Jak wygląda usługa dezynfekcji?

Specjaliści najpierw wybierają odpowiednią metodę, zależną od zaistniałej sytuacji, parametrów powierzchni oraz charakterystyki dezynfekowanego obiektu. Profesjonalna dezynfekcja mieszkań i lokali użytkowych efektywnie eliminuje wszystkie niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy w sytuacjach, w których ogólnodostępne sposoby nie są wystarczająco skuteczne.

W jaki sposób mogę zgłosić chęć skorzystania z dezynfekcji?

Proces zgłaszania chęci skorzystania z usługi dezynfekcji jest bardzo prosty. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z naszym Biurem Obsługi Klienta telefonicznie lub wypełnisz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W ciągu godziny oddzwoni do Ciebie fachowiec, który przedstawi Ci pełną ofertę swoich działań, a także poinformuje o kosztach usługi i dostępnych terminach.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502