Dezynfekcja Szczecin

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Szczecin
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

Szczecin, Gumieńce

2021-02-08 Jaki jest koszt dezynfekcji łóżek i materacy w pomieszczeniu
Witam. Jestem właścicielem mieszkania, które wynajmuję i chciałbym odkazić miejsca do spania po poprzednich lokatorach. Mam 3 pokoje sypialniane do odkażenia i odświeżenia. Chciałbym zapytać o orientacyjny koszt takiej usługi i termin w jakim mogłoby zostać to wykonane. Czy może być przyszly tydzien?

Szczecin, Rostocka, Warszewo

2021-01-18 Utylizacja zwierząt w mieszkaniu
Piszę ze sporym problemem. Szukam firmy, która zajmuje się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń. W moim mieszkaniu wybiło kanalizację. Razem ze ściekami wylało martwego szczura więc potrzebuję zutylizować zwierzę, Interesuje mnie cena takiej uslugi oraz najblizszy mozliwy termin.

Pogodno, Szczecin, Mickiewicza

2020-12-22 Zamgławianie w bloku
Piszę ze spółdzielni mieszkaniowej. Mieliśmy awarię kanalizacyjną i wylało szambo. W związku z tym zdarzeniem chciałbym zamówić usługę zamgławiania aby odkazić pomieszczenia. Interesuje mnie wycena dezynfekcji 6 mieszkań w pionie w którym wybiło kanalizację. W jakim terminie mógłby zgłosić się fachowiec do tej usługi?

Gumieńce, Europejska, Szczecin

2020-11-24 Potrzebne na jutro działanie bakterobiójcze w gospodarstwie
Szukam oferty firmy zajmującej się dezynfekcją w pobliżu. W moim domu, w łazience wyszedł grzyb na ścianie. Interesuje mnie wykonanie usługi odgrzybiania w dniu jutrzejszym ponieważ w weekend przyjeżdzają znajomi i jasną sprawą jest to, że chcę uniknąc pokazywania im co wyrosło.

Szczecin, Prawobrzeże, Węgierska

2020-09-22 Pilnie potrzebne odkażanie mieszkania metodą UV
Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy zajmujecie się dezynfekcją lampami ultrafioletowymi? Czytałem że to skuteczna metoda oczyszczania w przypadku zapachu stęchlizny. Proszę o odpowiedź

Szczecin, Przelotowa

2020-09-13 Potrzebuję ozonowania w bloku
Dobry wieczór, mieszkam na 7 piętrze w bloku. Wyszukałem Waszą fimę w internecie i widziałem pozytywne opinie. Potrzebuje na pilnie ozonowania mieszkania po koronawirusie. Test wyszedł negatywnie oraz zakończyłem izolację. Czy podejmiecie się ozonowania mieszkania? Nie będzie problemu z wniesieniem sprzętu tak wysoko?

Szczecin, Kusocińskiego, Nowe Miasto

2020-09-09 Jaka jest cena odgrzybiania klimatyzacji Lokal?
Po sezonie chciałbym wykonać konsewrację klimy. W czasie użytkowania była jakaś awaria więc urządzenie jest po zalaniu. Możliwe że wymaga pozbycia się grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów. Zajmujecie się takimi usługami?

Szczecin, Klonowica

2020-09-06 Potrzebna firma w pobliżu do osuszania ścian
Witam państwa serdecznie. Poszukuję firmy dezynfekcyjnej w okolicy. Kupiłam niedawno dośc stary, zaniedbany dom do remontu. Na jednej z ścian w kuchni mam pleśn. Chciałabym zamówić usługę osuszania. Czy w zakresie państwa usług jest to, co mnie inetresuje? W jakim czasie mógłby przyjechać fachowiec?

Warszewo, Kredowa, Szczecin

2020-07-16 Odkażanie biura
Chciałbym wezwać firmę, która zajmuje się dezynfekcją. W kilku pomieszczeniach unosi się przykry zapach. Ponadto Chciałbym zadbać o bezpieczeństwo moich pracowników i wykonać dezynfekcję od wirusów i bakteri 3 pomieszczeń biurowych. Proszę o wycenę takiej usługi i podanie terminów w jakim mogłaby zostać wykonana usługa.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502