Dezynfekcja Szczecin

RECOVERS Sp. z o.o.

Dezynfekcja Szczecin
Firma Recovers oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Specjalizujemy się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Szczecin, Gumieńce

Jaki jest koszt dezynfekcji łóżek i materacy w pomieszczeniu
Witam. Jestem właścicielem mieszkania, które wynajmuję i chciałbym odkazić miejsca do spania po poprzednich lokatorach. Mam 3 pokoje sypialniane do odkażenia i odświeżenia. Chciałbym zapytać o orientacyjny koszt takiej usługi i termin w jakim mogłoby zostać to wykonane. Czy może być przyszly tydzien?

Szczecin, Rostocka, Warszewo

Utylizacja zwierząt w mieszkaniu
Piszę ze sporym problemem. Szukam firmy, która zajmuje się kompleksowo dezynfekcją pomieszczeń. W moim mieszkaniu wybiło kanalizację. Razem ze ściekami wylało martwego szczura więc potrzebuję zutylizować zwierzę, Interesuje mnie cena takiej uslugi oraz najblizszy mozliwy termin.

Pogodno, Szczecin, Mickiewicza

Zamgławianie w bloku
Piszę ze spółdzielni mieszkaniowej. Mieliśmy awarię kanalizacyjną i wylało szambo. W związku z tym zdarzeniem chciałbym zamówić usługę zamgławiania aby odkazić pomieszczenia. Interesuje mnie wycena dezynfekcji 6 mieszkań w pionie w którym wybiło kanalizację. W jakim terminie mógłby zgłosić się fachowiec do tej usługi?

Gumieńce, Europejska, Szczecin

Potrzebne na jutro działanie bakterobiójcze w gospodarstwie
Szukam oferty firmy zajmującej się dezynfekcją w pobliżu. W moim domu, w łazience wyszedł grzyb na ścianie. Interesuje mnie wykonanie usługi odgrzybiania w dniu jutrzejszym ponieważ w weekend przyjeżdzają znajomi i jasną sprawą jest to, że chcę uniknąc pokazywania im co wyrosło.

Szczecin, Prawobrzeże, Węgierska

Pilnie potrzebne odkażanie mieszkania metodą UV
Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy zajmujecie się dezynfekcją lampami ultrafioletowymi? Czytałem że to skuteczna metoda oczyszczania w przypadku zapachu stęchlizny. Proszę o odpowiedź

Szczecin, Przelotowa

Potrzebuję ozonowania w bloku
Dobry wieczór, mieszkam na 7 piętrze w bloku. Wyszukałem Waszą fimę w internecie i widziałem pozytywne opinie. Potrzebuje na pilnie ozonowania mieszkania po koronawirusie. Test wyszedł negatywnie oraz zakończyłem izolację. Czy podejmiecie się ozonowania mieszkania? Nie będzie problemu z wniesieniem sprzętu tak wysoko?

Szczecin, Kusocińskiego, Nowe Miasto

Jaka jest cena odgrzybiania klimatyzacji Lokal?
Po sezonie chciałbym wykonać konsewrację klimy. W czasie użytkowania była jakaś awaria więc urządzenie jest po zalaniu. Możliwe że wymaga pozbycia się grzybów, pleśni i innych drobnoustrojów. Zajmujecie się takimi usługami?

Szczecin, Klonowica

Potrzebna firma w pobliżu do osuszania ścian
Witam państwa serdecznie. Poszukuję firmy dezynfekcyjnej w okolicy. Kupiłam niedawno dośc stary, zaniedbany dom do remontu. Na jednej z ścian w kuchni mam pleśn. Chciałabym zamówić usługę osuszania. Czy w zakresie państwa usług jest to, co mnie inetresuje? W jakim czasie mógłby przyjechać fachowiec?

Warszewo, Kredowa, Szczecin

Odkażanie biura
Chciałbym wezwać firmę, która zajmuje się dezynfekcją. W kilku pomieszczeniach unosi się przykry zapach. Ponadto Chciałbym zadbać o bezpieczeństwo moich pracowników i wykonać dezynfekcję od wirusów i bakteri 3 pomieszczeń biurowych. Proszę o wycenę takiej usługi i podanie terminów w jakim mogłaby zostać wykonana usługa.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502