Dezynfekcja Świecie

Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak
4.8
Liczba opinii: 64
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Dezodoryzacja okazała się metodą na tyle skuteczną, że nie trzeba było powtarzać więcej zabiegu. Panowie doskonale wiedzieli, jaką metodę dobrać, by poradzić sobie raz na zawsze z problemem. Dziękujemy za wykonaną pracę, wizytówkę w numerem telefonu do wykonawcy zapisujemy i polecamy serdecznie usługi świadczone przez ten zakład DDD."
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. W każdej ...
W Twoim domu pojawiły się mrówki lub karaluchy? Konieczne będzie usunięcie bakterii? Nie zwlekaj i jak najszybciej skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego zakładu DDD. Zaproponowane przez specjalistów rozwiązania pozwolą skutecznie i w możliwie ...
Wybrane zlecenia

2021-06-29 Świecie
Czy Wasza firma zajmuje się również utylizacją zwierząt? Uchowało nam się w piwnicy jakieś zwierzątko i niestety zakończyło tu swój żywot przez co chyba pojawiła się nam pleśń na ścianie. Zastanawiam się czy mogę do Państwa złożyć takie zamówienie na utylizację i usunięcie pleśni?

2021-06-04 Świecie
Szuka serwisu/firmy, która podejmnie się odgrzybiania ścian w moim mieszkaniu. Już dzwoniłam do paru firm, ale mają bardzo długie terminy na usługę. Koleżanka poleciła mi abym napisała do Was. Pomyślałam, że może u Was byłoby szybciej?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502