Dezynfekcja Świebodzice

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 117
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa odkażania przebiegła szybko, sprawnie i dokładnie. Panowie okazali się profesjonalistami w każdym calu, którzy doskonale wiedzą jak poradzić sobie z podobnymi problemami. Polecamy wszystkim zainteresowanym z całego serca - teraz w mieszaniu jest sterylnie i bardzo czysto, a my możemy spokojnie spać, bez obaw o własne zdrowie. Telefon przy okazji zapisujemy, by w razie potrzeby mieć do kogo zadzwonić."
Świebodzice
Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Zniszczone meble czy ponadgryzane kable mogą być efektami występowania szczurów lub myszy w Twoim domu. Gryzonie nie dość, że niszczą elementy wyposażenia domowego, to jeszcze przenoszą pasożyty i bakterie, które mogą być szkodliwe dla Twojego ...
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
Serwis będzie dostępny od dnia 19.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-08-22 Świebodzice
Jaki jest czas oczekiwania na fachowca z Państwa serwisu do usuwania drobnoustrojów w pomieszczeniu? Jestem alergikiem i potrzebuję usunięcia wszelkiego rodzaju bakterii z mojej sypialni, gdyż krążące w powietrzu bakterie nie pozwalają mi swobodnie oddychać. Pomożecie? Bardzo Państwa proszę o kontakt zwrotny w tej sprawie.

2021-06-16 Świebodzice
Szukam w pobliżu specjalisty do osuszania ścian w mojej piwnicy. Dwa dni temu, we wspomianej piwnicy, wybiła kanalizacja i po jej wybiciu na ścianach powstaje pleśń. Czy są Pańswo w stanie podjąć się tej usługi w jak najszybszym czasie?

Dzielnice Świebodzic, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Ciernie
  2. Piastowskie
  3. Słoneczne
  4. Sudeckie
  5. Pełcznica
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502