Dezynfekcja Świdnica

Mamy dostępnych 2 fachowców od dezynfekcji w Świdnicy
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 120
Sprawdź szczegóły

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Świdnica
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Usługa dezynfekcji stała na najwyższym poziomie. Fachowcy pojawili się jeszcze tego samego dnia w naszym mieszkaniu, pracę wykonali sumiennie, a cennik mieli bardzo konkurencyjny. Z takim odpowiedzialnym serwisem jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia. Polecamy."
Świdnica
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Świdnica
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Metoda zamgławiania ULV przyniosła oczekiwany przez wszystkich efekt. Niepożądani goście zniknęli szybciej niż się pojawili, a cena policzona razem z dojazdem była do zaakceptowania. Dziękujemy i polecamy z całego serca ich usługi DDD, bo lepszego serwisu w okolicy nie ma. Telefon sobie zapisujemy."
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

12.08.2021
Odgrzybianie klimatyzacji w mieszkaniu w bloku - czy z taką prośbą mogę się do państwa zwrócić? Z urządzenia wydobywają się nieprzyjemne zapachy, nie możemy z niej aktualnie korzystać. Przyznam się szczerze, że już długo jej nie czyściliśmy i to był wielko błąd.

29.06.2021
Zwracam się do państwa z prośbą o wykonanie szybko jednej, konkretnej usługi. Chodzi o odgrzybianie ścian w bloku. Brązowo - zielone plamy pojawiły się w rogu w pokoju mojej córki od strony okna. Aktualnie ich rozmiary sięgają już prawie 20 centrymetrów.

28.06.2021
Poszukuję w najbliższej okolicy dobrego fachowca, który mógłby pozbyć się stęchlizny w moim gospodarstwie. Nieprzyjemny zapach jest zarówno w domu i niestety uności się także przez budynkiem. Jest to spowodowane wybiciem kanalizacji u nas kilka dni temu. Czy metoda zamgławiana jest dobra na taki przypadek?

27.06.2021
Witam serdecznie. Czy państwa firma świadczy takie usługi jak sprzątanie po zmarłych zwierzętach? Zdechły mi kury z mojej farmy, kilkanaście sztuk, jakaś plaga, wirus je zaatakował. Jest ich tak dużo, że nie wiem, co z nimi zrobić i szukam kogoś do utylizacji. Jeśli realizują państwo takie zlecenia, to jaki jest czas oczekiwania na wykonanie usługi?

Dzielnice Świdnicy, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Kraszowice
  2. Os. Kolonia
  3. Os. Młodych
  4. Os. Piastów
  5. Os. Słowiańskie
  6. Os. Zarzecze
  7. Os. Zawiszów
  8. Os. Zwierzynieckie
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502