Dezynfekcja Starogard Gdański

Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Polvapor
4.7
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa dekontaminacji wykonana została bardzo dokładnie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Panowie zaimponowali nam fachową wiedzą i umiejętnościami, które wykorzystali w praktyce. Polecamy serdecznie, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość."
Starogard Gdański
Ta firma to zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których ogromne znaczenie ma skuteczność przeprowadzanych czynności. Kompleksowe zwalczanie owadów i insektów? Zadzwoń, a fachowcy zajmą się każdym zagrożeniem! Skuteczność, ...
Wybrane zlecenia

2021-07-24 Starogard Gdański
Odziedziczyłam mieszkanie po wujku, długo stało puste i nieużytkowane (chyba, że przez jakieś drobnoustroje;). Mieszkanie chciałabym wynająć jak najszybciej, póki jestem w kraju. Potrzebuję namiarów na serwis, który ma wolne terminy i wykona usługę dezynfekcji łóżek, materacy oraz pozbędzie się pleśni, która jest na ścianie w łazience.

2021-06-06 Starogard Gdański
W naszym domku letniskowym koło okna pojawił się grzb na ścianie. Wygląda to wstrętnie, a wiadomo też, że nie jest to zdrowe, dlatego na koniec wakacji chcę zafundować w naszej urlopowej lokalizacji usługę odgrzybiania ścian we wszystkich pomieszczeniach, by mieć pewność, że pleśń już nie zaatakuje.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502