Dezynfekcja Stargard

Usługi Dezynfekcji Recovers

Dezynfekcja Stargard
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Zakres usług
Wybrane zlecenia

2021-09-18 Zarzecze
Miesiąc temu kupiłem dom na wsi i niestety panuje w nim bardzo przykry zapach jakby taka stęchlizna i żadne odświeżacze powietrza nic nie pomagają. Sąsiadka poleciła mi ozonowanie. Mówiła że sama korzystała z usługi i była bardzo zadowolona. Więc i ja chciałabym skorzystać z takiej usługi tylko najpierw chciałabym się dowiedzieć- Jaka jest właściwie cena takiego ozonowania?

2021-08-22 Słotnica
Witam kontaktuje się z państwem bo jestem zainteresowana ozonowaniem mojego mieszkania. Na ścianie co jakiś czas pojawia mi się pleśń i chciałabym się jej pozbyć. Bo mam w planach też przemalowanie ścian ale pan malarz poinformował mnie że najlepiej by było gdyby pomieszczenie najpierw było ozonowane.

2021-07-01 Źródelnia
Pilne! Chciałbym umówić się z serwisem na wykonanie uslugi odkażania mieszkania. W mieszkaniu tym przez długi okres czasu nikt nie mieszkał i strasznie śmierdzi tu stęchlizną. W przyszłym tygodniu chciałabym się do niego wprowadzić dlatego bardzo mi zależy by odkażanie odbyło się jeszcze w tym tygodniu?

2021-06-30 Stare Miasto
Kiedy posiadają państwo wolny termin? Bo chciałbym skorzystać z usługi odgrzybiania klimatyzacji, usługa miałaby być wykonana w kilku pomieszczeniach w moim zakładzie. Jaki byłby koszt za jedno pomieszczenie? Czy pracownicy zakładu mogą być obecni w pomieszczeniu podczas wykonywania odgrzybiania klimatyzacji?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502