Dezynfekcja Stargard

Mamy dostępnego jednego fachowca od dezynfekcji w Stargardzie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zwalczanie Szkodników Dm Group Daniel Możdżyński
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły

Zwalczanie Szkodników Dm Group Daniel Możdżyński

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Stargard
Sprawdź szczegóły
Fachowcy z tej firmy od lat zajmują się likwidowaniem uporczywych owadów oraz gryzoni w otoczeniu człowieka. Są dyskretni oraz zabójczo skuteczni. Świadczą usługi deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji, czyli odkażania pomieszczeń i usuwania ...
Wybrane pytania od klientów
Stargard 15.05.2022
Witam. Jaki jest koszt odkaraluszania mieszkanie niecałe 50m2. I najszybszy termin wykonania danej usługi.
Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
serwis niedostępny
Pytania od klientów

18.09.2021
Miesiąc temu kupiłem dom na wsi i niestety panuje w nim bardzo przykry zapach jakby taka stęchlizna i żadne odświeżacze powietrza nic nie pomagają. Sąsiadka poleciła mi ozonowanie. Mówiła że sama korzystała z usługi i była bardzo zadowolona. Więc i ja chciałabym skorzystać z takiej usługi tylko najpierw chciałabym się dowiedzieć- Jaka jest właściwie cena takiego ozonowania?

22.08.2021
Witam kontaktuje się z państwem bo jestem zainteresowana ozonowaniem mojego mieszkania. Na ścianie co jakiś czas pojawia mi się pleśń i chciałabym się jej pozbyć. Bo mam w planach też przemalowanie ścian ale pan malarz poinformował mnie że najlepiej by było gdyby pomieszczenie najpierw było ozonowane.

01.07.2021
Pilne! Chciałbym umówić się z serwisem na wykonanie uslugi odkażania mieszkania. W mieszkaniu tym przez długi okres czasu nikt nie mieszkał i strasznie śmierdzi tu stęchlizną. W przyszłym tygodniu chciałabym się do niego wprowadzić dlatego bardzo mi zależy by odkażanie odbyło się jeszcze w tym tygodniu?

30.06.2021
Kiedy posiadają państwo wolny termin? Bo chciałbym skorzystać z usługi odgrzybiania klimatyzacji, usługa miałaby być wykonana w kilku pomieszczeniach w moim zakładzie. Jaki byłby koszt za jedno pomieszczenie? Czy pracownicy zakładu mogą być obecni w pomieszczeniu podczas wykonywania odgrzybiania klimatyzacji?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502