Dezynfekcja Starachowice

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie w domu przebiegło bez większych problemów. Panowie z pracą poradzili sobie jak prawdziwi profesjonaliści. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić. Usługa wykonana została terminowo, u nas w domu. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i polecamy z ręką na sercu każdemu!"
Starachowice
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 63
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten zakład dezynfekcji będziemy polecać od tej pory wszystkim, którym zależy na szybko i sprawnie przeprowadzonej usłudze odkażania. Serwis bardzo szybko uporał się z problemem, za usługę nie zapłaciliśmy majątku, a do panów dodzwoniliśmy się za pierwszym razem - serdecznie polecamy wszystkim zainteresowanym, telefon oczywiście zapisujemy, a pana usługi będziemy polecać znajomym w pilnej potrzebie."
Starachowice
Usługi DDD Deztigo Hubert Karbownik
4.8
Liczba opinii: 41
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie z odkażaniem jednego z pomieszczeń gospodarczych na terenie naszej posesji nie mieli większego problemu. Cena była także do zaakceptowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak szybko i starannie wykonanej pracy i na pewno będziemy polecać ich usługi również innym, bo taki serwis to prawdziwy skarb."
Wybrane zlecenia

2021-07-13 Starachowice
Szukam w pobliżu serwisu, który podjąłby się ozonowania pomieszczenia. Sprawa jest dość przykra, ponieważ potrzebne jest ozonowanie pomoeszczenia, w którym zmarł człowiek. Czy zajmują się Państwo sprzątaniem po zmarłych? Nie znam się na tym, dlatego chciałbym wiedzieć jak wygląda tak usługa i jak długo trwa.

2021-06-27 Starachowice
Czy podjęliby się Państwo usuwania drobnoustrojów w biurze? Wczoraj zauważyłem, że mam grzyb na ścianie, a nie chcę podejmować się samodzielnego usuwania, bo mogę pogorszyć sprawę. Czy pomogą mi Państwo usunąć grzyb ze ścian? Jaka byłaby orientacyjna cena?

Dzielnice Starachowic, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Wierzbnik
 2. Skarpa
 3. Młynówka
 4. Wzgórze
 5. Stadion
 6. Orłowo
 7. Łazy
 8. Trzech Krzyży
 9. Wanacja
 10. Żeromskiego
 11. Skałka
 12. Szlakowisko
 13. Majówka
 14. Las
 15. Górnik
 16. Wierzbowa
 17. Lubianka
 18. Michałów
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502