Dezynfekcja Stalowa Wola

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie wykonane zostało solidnie i sumiennie, a panowie okazali się osobami słownymi i terminowymi. Takiego serwisu jeszcze nigdy nie spotkaliśmy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Warto dodać, że cena była naprawdę atrakcyjna, więc nie pozostaje nam nic innego, jak polecać znajomym i rodzinie."
Usługi Dezynfekcji i Dezynsekcji Grupa Daję Słowo Wojciech Malicki
5
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Odkażanie naszej piwnicy zleciliśmy temu specjaliście i jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, jaką dla nas wykonał jakieś dwa miesiące temu. Praca przebiegła błyskawicznie, a pan przez cały czas był uśmiechnięty. Polecamy szczerze jego fachowe usługi, bo lepszego w okolicy specjalisty na pewno nie znajdziemy. Telefon już zapisaliśmy, bo pewnie jeszcze będzie nam potrzebny."
Stalowa Wola
Wybrane zlecenia

2021-07-29 Stalowa Wola
Dzień dobry, piszę, bo kupiłam w okazyjnej cenie działkę rekreacyjną, ale niestety stan murowanej altany woła o pomstę do nieba. Dlatego jestem zmuszona zamówić usługę odkażania wnętrza całego budynku oraz usunięcia grzyba, który jest na ścianie jednego z pomieszczeń. Ile wyniesie cena takiej usługi i jakie mają Państwo dostępne terminy? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie.

2021-06-28 Stalowa Wola
Witam, chciałabym poznać odpowiedzi na kilka pytań odnośnie ozonowania pomieszczeń biurowych. Ile kosztuje taka usługa, jakie macie Państwo najbliższe terminy realizacji oraz czy wystawiacie Państwo fakturę vat? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzielnice Stalowej Woli, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

  1. Charzewice
  2. Piaski
  3. Rozwadów
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502