Dezynfekcja Sosnowiec

Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 161
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Serwis dezynfekcji z pracą poradził sobie bardzo dobrze. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę była do przyjęcia. Warto jednak zaznaczyć, że profesjonalizm, z jakim podeszli do pracy w przypadku tych wykonawców był ogromny. Polecamy gorąco, a telefon oczywiście zapisujemy."
Stop-insekt Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa odkażania przebiegła bez większych problemów, a panowie byli mili i kulturalni. Cenowo przystępnie, do tego warto podkreślić bardzo dobre podejście do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno będziemy polecać ich fachowe i profesjonalne usługi rodzinie i znajomym."
Rafał Szram Silesia-Pest
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa zamgławiania ULV stała na bardzo wysokim poziomie, a panowie dali się poznać jak osoby sumienne i rzeczowe. Widać było, że mają ogromne doświadczenie w tego typu pracach. Polecamy gorąco ich fachowe i jednocześnie niedrogie usługi, a kontakt zapisujemy sobie na przyszłość."
Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Cena za usługę dezynfekcji z dojazdem była naprawdę bardzo atrakcyjna, a panowie szybko uporali się z problemem, który nie dawał nam spokoju od dłuższego czasu. Wizytę będziemy wspominać długo i miło, a telefon do pana zapisujemy i na pewno skorzystamy z jego wsparcia w przyszłości."
WISEŁKA GRZEGORZ AQUA-TOX ZAKŁAD USŁUG HIGIENY SANITARNEJ
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z usług tego zakładu korzystamy już od wielu lat i za każdym razem panowie znakomicie wywiązują się z powierzanych im zadań. Ostatnio zleciliśmy im ozonowanie pomieszczeń, ponieważ w mieszkaniu mieliśmy nieproszonych gości. Panowie i tym razem nas nie zawiedli. Pracę wykonali sumiennie, a cena okazała się atrakcyjna."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja pomieszczeń była konieczna. Na szczęście trafiłam na ten serwis, który dołożył wszelkich starań, by szybko i skutecznie pozbyć się problemu. Panowie w mieszkaniu pojawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonując błyskawicznie. Problem udało się rozwiązać, a wykonawca był bardzo zaangażowany i nic nie mogę mu zarzucić. Polecam z całego serca za fachowość, solidność i sumienność."
Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Insekto-Flit Leszek Kozieł
4.8
Liczba opinii: 48
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy zespołem, dla którego największe znaczenie ma wysoka skuteczność przeprowadzanych czynności. Zapewniamy, że sprawnie przeprowadzimy dezynfekcję pomieszczeń, deratyzację lub odrobaczanie. Dzięki nam zapomnisz o wszystkich uciążliwych szkodnikach i nieprzyjaznych drobnoustrojach, a także pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu z danego pomieszczenia. Zadzwoń właśnie teraz i zostaw nam swoje zgłoszenie!
Stanisław Górecki PHU Prosta
4.8
Liczba opinii: 84
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja przebiegła szybko i sprawnie. Panowie okazali się godnymi zaufania pracownikami, którzy doskonale wiedzieli, jak poradzić sobie z problemem, który był poważniejszy niż początkowo myśleliśmy. Dziękujemy za okazaną nam szybką oraz kompleksową pomoc i na pewno będziemy korzystać z ich wsparcia w jeszcze w przyszłości, bo gdzie teraz znajdziemy lepszych fachowców."
Serwis będzie dostępny od dnia 04.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Mazur Marek P.U.H. Deratyzator
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezodoryzacja wykonana rzetelnie, zabieg przyniósł zamierzony efekt, do tego cena była bardzo atrakcyjna. Panowie w domu byli nawet przed czasem, do tego okazali się osobami godnymi zaufania. Pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a cena okazała się bardzo przystępna. Dziękujemy z całego serca za błyskawiczną reakcję na wezwanie i profesjonalnie wykonaną usługę. Polecamy serdecznie wszystkim zainteresowanym!!!!"
Serwis będzie dostępny od dnia 10.08.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ta firma już od pierwszego kontaktu zaskoczyła mnie profesjonalizmem oraz przystępnymi cenami w porównaniu do konkurencji. Panowie odkażanie mieszkania przeprowadzili profesjonalnie i fachowo - od razu widać było ogromną wiedzę, bogate doświadczenie i ogromne umiejętności. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc, a przede wszystkim za krótki czas oczekiwania i skuteczność w działaniu. "

PHU Overland Joanna Karkoszka

Dezynfekcja Sosnowiec
Firma Overland jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja,
Szkodniki to poważny i również denerwujący problem. Nie musimy jednak walczyć z nimi sami – są firmy, które doskonale orientują się w temacie dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji i mogą skutecznie nas przed nimi obronić. Jeśli jesteś
Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu „Inserat”. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje nam

RECOVERS Sp. z o.o.

Dezynfekcja Sosnowiec
Firma Recovers oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Specjalizujemy się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Wybrane zlecenia

Sosnowiec
Witam, interesuje mnie koszt profesjonalnego ozonowania wnętrza samochodu osobowego i jego układu wentylacji.

Mec, Dworska, Sosnowiec

Czy to firma do dezynfekcji mieszkania?
Proszę mi powiedzieć, czy świadczą Państwo usługi dezynfekcyjne i czy mają Państwo fachowców do usuwania pleśni w pomieszczeniach? Kilka dni temu pojawił się u nas grzyb na ścianie, taki brązowo - zielony. Próbowałam usunąć go środkiem chemicznym, niestety na nic się to zdało. Potrzebuję specjalisty.

Sosnowiec, Armii Krajowej, Kazimierz Górniczy

Chciałbym zamówić ozonowanie lokalu
Dzień dobry. W naszej restauracji co jakiś czas mamy problem z rurami. Ostatnio, w części dla personelu, znów mieliśmy poważną awarię i po wybiciu kanalizacji szukamy fachowca, który zajmuję się różnymi usługami dezynfekcyjnymi. Myślałem o oczyszczeniu pomieszczenia za pomocą ozonou. Czy jest to u Państwa możliwe? Kiedy macie wolne terminy?

Parkowa, Sosnowiec

Jaki jest czas oczekiwania na dezynfekcję gazową w bloku
Chciałabym się umówić na odkażanie mieszkania trzypokojowego + kuchnia. Ile u was czeka na się na fachowca? Najbardziej pasowałby mi najbliższy piątek po południu. Mieszkanie ma niecałe 70m.

Sosnowiec, Wawel

Pilne usunięcie alergenów w bloku
Po wylaniu szamba cała moja rodzina dostała dziwnego uczulenia na całym ciele. Byliśmy już z tym u lekarza, zalecił także oczyszczenie całego mieszkania. Chciałabym się umówić na usługę.

Rudna, Bydgoska

Szukam kogoś do utylizacji zwierząt przy domu
Dzień dobry! Od kilku dniu każdego ranka spotkam martwe myszy na podwórku. Wydaje mi się, że to mój grasujący w nocy kot je zagryza i przynosi pod drzwi. Od razu wyrzcam je za ogród, ale mój mały pogromca co chwilę do tych martwych gryzoni podchodzi. Koniecznie muszę je usunąć jak najdalej stąd.

Sosnowiec, 11 Listopada

Potrzeba firma do dezynfekcji lokalu
Posiadam mały sklepik z produktami pochodzenia naturalnego. Pomieszczenie ma nieco ponad 40m2. Szukam fachowca, który wykonałby kompleksową usługę odkażania budynku w wewnątrz, obojętnie jakiego dnia, byle byłoby to w tym tygodniu po godzinie 18.

Sielec

Szukam fachowca do dezodoryzacji pomieszczenia
Jestem właścicielem dużej masarni. Obok zakładu produkcyjnego mamy trzy pokoje biurowe dla pracowników administracyjnych. Niestety, intensywny zapach z produkcji unosi się w całej firmie, chciałbym się go jakoś pozbyć. Czy i kiedy jest to u Państwa możliwe?

Sosnowiec, Wawel

Konieczne działanie bakteriobójczne w domu na jutro
Chciałbym się dowiedzieć, czy usuwacie stęchliznę z budynków mieszkalnych? Pojawił się u nas okropny odór, nie wiadomo z czym związany i szukamy fachowca, który by go jak najszybciej usunął. Kiedy macie pierwszy wolny termin?

Dzielnice Sosnowca, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Cieśle
 2. Dańdówka
 3. Dębowa Góra
 4. Jęzor
 5. Kazimierz Górniczy
 6. Klimontów
 7. Maczki
 8. Milowice
 9. Modrzejów
 10. Niwka
 11. Walcownia
 12. Ostra Górka
 13. Ostrowy Górnicze
 14. Pogoń
 15. Porąbka
 16. Radocha
 17. Rudna
 18. Sielec
 19. Stary Sosnowiec
 20. Środula
 21. Śródmieście
 22. Zagórze
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502