Dezynfekcja Sosnowiec

Likwidacja szkodników, które zadomowiły się w domu lub innym pomieszczeniu, nie należy do prostych czynności. Bez odpowiednich kwalifikacji nie jesteś w stanie dobrać odpowiedniej metody, która przyniesie pożądane efekty. Zaoszczędź sporą ...
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne oraz Zakład DDD Prosta Stanisław Górecki
4.8
Liczba opinii: 91
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja przebiegła szybko i sprawnie. Panowie okazali się godnymi zaufania pracownikami, którzy doskonale wiedzieli, jak poradzić sobie z problemem, który był poważniejszy niż początkowo myśleliśmy. Dziękujemy za okazaną nam szybką oraz kompleksową pomoc i na pewno będziemy korzystać z ich wsparcia w jeszcze w przyszłości, bo gdzie teraz znajdziemy lepszych fachowców."
Środula, Sosnowiec
Zakres usług
Dezynsekcja, Dezynfekcja i Deratyzacja Stop-Insekt Adam Czech
4.8
Liczba opinii: 237
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa odkażania przebiegła bez większych problemów, a panowie byli mili i kulturalni. Cenowo przystępnie, do tego warto podkreślić bardzo dobre podejście do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno będziemy polecać ich fachowe i profesjonalne usługi rodzinie i znajomym."
Środula, Sosnowiec
Zakład Usług DDD Silesia-Pest Rafał Szram
4.8
Liczba opinii: 179
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Usługa zamgławiania ULV stała na bardzo wysokim poziomie, a panowie dali się poznać jak osoby sumienne i rzeczowe. Widać było, że mają ogromne doświadczenie w tego typu pracach. Polecamy gorąco ich fachowe i jednocześnie niedrogie usługi, a kontakt zapisujemy sobie na przyszłość."
Ostra Górka, Sosnowiec
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Cena za usługę dezynfekcji z dojazdem była naprawdę bardzo atrakcyjna, a panowie szybko uporali się z problemem, który nie dawał nam spokoju od dłuższego czasu. Wizytę będziemy wspominać długo i miło, a telefon do pana zapisujemy i na pewno skorzystamy z jego wsparcia w przyszłości."
Ostra Górka
Usługi DDD Deratyzator Marek Mazur
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezodoryzacja wykonana rzetelnie, zabieg przyniósł zamierzony efekt, do tego cena była bardzo atrakcyjna. Panowie w domu byli nawet przed czasem, do tego okazali się osobami godnymi zaufania. Pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a cena okazała się bardzo przystępna. Dziękujemy z całego serca za błyskawiczną reakcję na wezwanie i profesjonalnie wykonaną usługę. Polecamy serdecznie wszystkim zainteresowanym!!!!"
Niwka, Sosnowiec
Zakład DDD Aqua-Tox Grzegorz Wisełka
4.8
Liczba opinii: 136
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z usług tego zakładu korzystamy już od wielu lat i za każdym razem panowie znakomicie wywiązują się z powierzanych im zadań. Ostatnio zleciliśmy im ozonowanie pomieszczeń, ponieważ w mieszkaniu mieliśmy nieproszonych gości. Panowie i tym razem nas nie zawiedli. Pracę wykonali sumiennie, a cena okazała się atrakcyjna."
Cieśle
Usługi Dezynfekcji oraz Sprzątanie i Mycie Vinatcom Vitalii Merezhko
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ta firma już od pierwszego kontaktu zaskoczyła mnie profesjonalizmem oraz przystępnymi cenami w porównaniu do konkurencji. Panowie odkażanie mieszkania przeprowadzili profesjonalnie i fachowo - od razu widać było ogromną wiedzę, bogate doświadczenie i ogromne umiejętności. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc, a przede wszystkim za krótki czas oczekiwania i skuteczność w działaniu. "
Rudna, Sosnowiec
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jeśli masz już dość uporczywych insektów lub gryzoni, jak najszybciej przekaż zgłoszenie doświadczonym ekspertom z zakładu DDD. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie specjaliści nie spotkali się z zadaniami, które mogłyby przerosnąć ich ...
Zwalczanie szkodników to zadanie dla profesjonalistów. Lepiej nie podejmować się go na własną rękę, gdyż takie działania mogą być nie tylko nieskuteczne, ale przede wszystkim niebezpieczne. Jeśli chcesz mieć 100% pewności, że usługi takie jak ...
Płatność kartą
Potrzebna Ci skuteczna dezynfekcja mieszkania na już? A może masz dość kolejnego nawrotu grzyba na ścianie lub poszukujesz kogoś, kto fachowo wykona usługę dezodoryzacji? Postaw na fachowca, który będzie wiedzieć, jaką metodę należy wybrać w konkretnym przypadku. ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezynfekcja pomieszczeń była konieczna. Na szczęście trafiłam na ten serwis, który dołożył wszelkich starań, by szybko i skutecznie pozbyć się problemu. Panowie w mieszkaniu pojawili się jeszcze tego samego dnia, pracę wykonując błyskawicznie. Problem udało się rozwiązać, a wykonawca był bardzo zaangażowany i nic nie mogę mu zarzucić. Polecam z całego serca za fachowość, solidność i sumienność."
Dębowa Góra, Sosnowiec
Serwis będzie dostępny od dnia 18.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Serwis dezynfekcji z pracą poradził sobie bardzo dobrze. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę była do przyjęcia. Warto jednak zaznaczyć, że profesjonalizm, z jakim podeszli do pracy w przypadku tych wykonawców był ogromny. Polecamy gorąco, a telefon oczywiście zapisujemy."
Ostra Górka
Usługi DDD Overland Joanna Karkoszka
4.9
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Ta firma jest niekwestionowanym specjalistą w zakresie zabezpieczania różnego rodzaju obiektów przed szkodnikami oraz zwalczania szkodników, przede wszystkim tam, gdzie stanowią szczególne zagrożenie. Oferuje usługi takie jak dezynfekcja, dezynsekcja ...
Jeśli od dłuższego czasu Twoje próby zwalczenia szkodników nie przynoszą oczekiwanych efektów, jeszcze dzisiaj skontaktuj się ze specjalistami z zakładu DDD. Z pewnością specjaliści spełnią Twoje wszystkie oczekiwania. Nie brakuje im motywacji – ...
Wybrane zlecenia

2021-08-06 Sosnowiec
Dzien dobry, jaka bylaby cena mniej wiecej ozonowania mieszkania, zaniedbanego, do generalnego remontu. W mieszkaniu bylo duzo psow i trzebaby bylo to odkazic i zniwelowac zapach. Jakie terminy maja panstwo do zaoferowania? Pozdrawiam :)

2021-07-07 Sosnowiec
Witam, interesuje mnie koszt profesjonalnego ozonowania wnętrza samochodu osobowego i jego układu wentylacji.

Mec, Dworska, Sosnowiec

2020-12-25 Czy to firma do dezynfekcji mieszkania?
Proszę mi powiedzieć, czy świadczą Państwo usługi dezynfekcyjne i czy mają Państwo fachowców do usuwania pleśni w pomieszczeniach? Kilka dni temu pojawił się u nas grzyb na ścianie, taki brązowo - zielony. Próbowałam usunąć go środkiem chemicznym, niestety na nic się to zdało. Potrzebuję specjalisty.

Sosnowiec, Armii Krajowej, Kazimierz Górniczy

2020-11-05 Chciałbym zamówić ozonowanie lokalu
Dzień dobry. W naszej restauracji co jakiś czas mamy problem z rurami. Ostatnio, w części dla personelu, znów mieliśmy poważną awarię i po wybiciu kanalizacji szukamy fachowca, który zajmuję się różnymi usługami dezynfekcyjnymi. Myślałem o oczyszczeniu pomieszczenia za pomocą ozonou. Czy jest to u Państwa możliwe? Kiedy macie wolne terminy?

Parkowa, Sosnowiec

2020-10-26 Jaki jest czas oczekiwania na dezynfekcję gazową w bloku
Chciałabym się umówić na odkażanie mieszkania trzypokojowego + kuchnia. Ile u was czeka na się na fachowca? Najbardziej pasowałby mi najbliższy piątek po południu. Mieszkanie ma niecałe 70m.

Sosnowiec, Wawel

2020-10-20 Pilne usunięcie alergenów w bloku
Po wylaniu szamba cała moja rodzina dostała dziwnego uczulenia na całym ciele. Byliśmy już z tym u lekarza, zalecił także oczyszczenie całego mieszkania. Chciałabym się umówić na usługę.

Rudna, Bydgoska

2020-09-10 Szukam kogoś do utylizacji zwierząt przy domu
Dzień dobry! Od kilku dniu każdego ranka spotkam martwe myszy na podwórku. Wydaje mi się, że to mój grasujący w nocy kot je zagryza i przynosi pod drzwi. Od razu wyrzcam je za ogród, ale mój mały pogromca co chwilę do tych martwych gryzoni podchodzi. Koniecznie muszę je usunąć jak najdalej stąd.

Sosnowiec, 11 Listopada

2020-09-08 Potrzeba firma do dezynfekcji lokalu
Posiadam mały sklepik z produktami pochodzenia naturalnego. Pomieszczenie ma nieco ponad 40m2. Szukam fachowca, który wykonałby kompleksową usługę odkażania budynku w wewnątrz, obojętnie jakiego dnia, byle byłoby to w tym tygodniu po godzinie 18.

Sielec

2020-08-03 Szukam fachowca do dezodoryzacji pomieszczenia
Jestem właścicielem dużej masarni. Obok zakładu produkcyjnego mamy trzy pokoje biurowe dla pracowników administracyjnych. Niestety, intensywny zapach z produkcji unosi się w całej firmie, chciałbym się go jakoś pozbyć. Czy i kiedy jest to u Państwa możliwe?

Sosnowiec, Wawel

2020-07-08 Konieczne działanie bakteriobójczne w domu na jutro
Chciałbym się dowiedzieć, czy usuwacie stęchliznę z budynków mieszkalnych? Pojawił się u nas okropny odór, nie wiadomo z czym związany i szukamy fachowca, który by go jak najszybciej usunął. Kiedy macie pierwszy wolny termin?

Dzielnice Sosnowca, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Cieśle
 2. Dańdówka
 3. Dębowa Góra
 4. Jęzor
 5. Kazimierz Górniczy
 6. Klimontów
 7. Maczki
 8. Milowice
 9. Modrzejów
 10. Niwka
 11. Walcownia
 12. Ostra Górka
 13. Ostrowy Górnicze
 14. Pogoń
 15. Porąbka
 16. Radocha
 17. Rudna
 18. Sielec
 19. Stary Sosnowiec
 20. Środula
 21. Śródmieście
 22. Zagórze
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502