Dezynfekcja Słupsk

Firma oferuje swoim klientom profesjonalne usługi odkażania, dezynfekcji, ozonowania i odgrzybiania mieszkań, domów i innych budynków. Fachowcy specjalizują się w profesjonalnym zwalczaniu drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej ...
Popularne usługi
Pytania od klientów

Gdyńska, Słupsk

25.02.2021 Ozonowanie pomieszczenia
Chciałabym zamówić usługę w waszej firmie. Interesuje mnie niedroga ale skuteczna dezynsekcja kilku mieszkań. Mam pytanie odnośnie metod jakie stosujecie. Interesuje mnie dezynsekcja po wylaniu szamba. Czy zajmujecie się takimi usługami?

Zamiejska, Słupsk

10.02.2021 Odkażanie w gospodarstwie
Kupiłam niedawno nieduży dom w okazyjnej cenie. Wymaga kilku prac w tym dezynsekcji. Na ścianie z powodu wilgoci wyszedł grzyb. Czy zajmujecie się osuszaniem i usuwaniem grzybów? W jakiej cenie jest taka usługa i jakich używacie środków?

Słupsk, Makowa

25.11.2020 Jaki jest koszt odkażania w bloku?
W zeszłym tygodniu odeszła we śnie moja babcia. Jest już po pogrzebie wiec zaczeliśmy powoli przygotowywac mieszkanie babci do sprzedaży. Potrzebuję usługi sprzątania po zmarłych. Czy zajmujecie się taką dezynsekcją? Ile wyniesie taka usługa?

Słupsk, Słowiańska

26.10.2020 Jaka jest cena osuszania ścian?
Wczoraj w moim bloku miała miejsce okropna awaria. Wybiło kanalizację i zalało kilka mieszakań. Szukamy z sąsiadami firmy, która zajmie się kompleksowo sprzataniem po tej awarii. Chodzi o suszenie ścian, dezynsekcje. Jakich środków używacie? Ile kosztować będzie dezynsekcja pięciu mieszkań?

Słupsk, Cicha

28.09.2020 Usuwanie drobnoustrojów w domu
Potrzebuję wezwać specjalistę od dezynsekcji pomieszczeń. W domu wybiła mi kanalizacjia i chciałbym usunąc bakterie i inne ustroje które wypłyneły razem z fekaliami. Czy zajmujecie się takimi usługami? Przy okazji chciałbym też pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, jaki pozostał.

Słupsk

21.07.2020 Ozonowanie mieszkania
Witam, szukam porady donośnie dezynsekcji mieszkania. W mieszkaniu przebywało kilka osób, które były chore. Chciałbym żeby pozbyc się bakteri i wirusów a także odświeżyć wszystkie pomieszczenia. Jakich środków najlepiej użyć aby skutecznie odkazić przestrzeń?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502