Dezynfekcja Skierniewice

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Marcin Graczyk
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Firma specjalizuje się w zwalczaniu pluskiew z budynków mieszkalnych, użytkowych, a także przedsiębiorstw. Każdego dnia klienci powierzają fachowcom zadania polegające na usunięciu szkodników, mając nadzieję na szybkie i terminowe realizacje zleceń. Wielu ...
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie wykonali jakiś czas temu dla nas usługę dekontaminacji w mieszkaniu. Dawno nie byliśmy tak zadowoleni z wykonanej pracy, której w naszej ocenie lepiej wykonać się już chyba nie dało. Wszystko przebiegło zgodnie z przedstawionym wcześniej harmonogramem, do tego panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne i odpowiedzialne. Cena końcowa była taka sama, jak wcześniej ustalona. Polecamy!!!"
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Najwyższej jakości świadczone usługi odkażania na miejscu w niezwykle przystępnej cenie. Generalnie nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do wykonanej pracy, a cena razem z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Polecamy gorąco za profesjonalizm i wysoką skuteczność, a telefon zapisujemy na przyszłość."
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Results Adrian Szczodry
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z ozonowaniem pomieszczeń panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Jesteśmy w 100% zadowoleni z efektów pracy, którą wykonali u nas w domu. Profesjonalne przygotowanie, nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody. Czego chcieć więcej od dzisiejszych fachowców. Do tego cena również była w porządku. Nie pozostaje nam nic innego, jak polecać usługi tych fachowców wszystkim naszym znajomym."
Skierniewice
Wybrane zlecenia

2021-06-25 Skierniewice
Mam poważny problem w piwnicy. Zalało mi piwnicę. Jaki jest czas oczekiwania na osuszanie ścian? Drugi problem jest poważniejszy. W jednym pomieszczeniu znaleźliśmy bezdomnego i potrzebna jest jeszcze usługa sprzątania po zmarłych. Czy będziecie w stanie mi pomóc?

2021-06-18 Skierniewice
Szukam w pobliżu firmy do dezynfekcji mojego mieszkania. Od około tygodnia czuć w nim bardzo przykry zapach, co jest bardzo niekomfortowe zarówno dla mnie, jak i mojej rodziny. Czy podejmą się Państwo diagonzy oraz usunięcia tego zapachu? Jaki byłby orientacyjyny koszt tej usługi? Zależy mi na czasie, ponieważ ten zapach strasznie mnie irytuje.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502