Dezynfekcja Skawina

Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dezodoryzacja przebiegła bardzo szybko, a panowie okazali się osobami, na których zawsze można liczyć w potrzebie. W moim przypadku zastosowali metodę termiczno-chemiczną, która w dość krótkim czasie przyniosła zamierzony efekt. Zaskoczyła mnie cena, która była bardzo dobra. Dziękuję za sprawnie i fachowo wykonaną pracę i polecam gorąco, a telefon do wykonawców zapisuję."
MIXTUM JAROSŁAW WILK, STANISŁAW SKURA SPÓŁKA JAWNA
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z czystym sumieniem polecam ten serwis DDD. Myślę, że to jeden z najlepszych w okolicy. Panowie już kilkakrotnie wykonywali dla mnie usługi dezynfekcji i nigdy nie było do czego się przyczepić. Profesjonalizm, odpowiedzialność, do tego bardzo duża wiedza, znajomość sposobów eliminacji drobnoustrojów oraz indywidualne podejście do klienta. Polecam z całego serca, dla mnie to profesjonaliści."
Usługi Dezynfekcji i Serwis Elektryczny Qualitet
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Metoda zamgławiania ULV doskonale poradziła sobie z wyeliminowaniem insektów z piwnicy w budynku wielorodzinnym, w którym mieszkamy. Panowie na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, do tego okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi, które do pracy zawsze podchodzą z uśmiechem."
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502