Dezynfekcja Sieradz

Mamy dostępnych 2 fachowców od dezynfekcji w Sieradzu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 328
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Sieradz
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Na miejscu okazało się, że konieczne będzie wykonanie ozonowania pomieszczeń. Panowie fachowo i solidnie podeszli do sprawy, którą rozwiązali w ciągu niecałej doby. Zaskoczyła nas precyzja i dokładność, z jaką panowie wykonali usługę, a także rachunek, który był naprawdę przystępny. Polecamy serdecznie, a wizytówkę z numerem telefonu do zakładu zachowamy sobie na przyszłość."
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Termit Karol Skoczylas
4.8
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Termit Karol Skoczylas

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Sieradz
Sprawdź szczegóły
Ta firma to zespół wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują zlecenia z zakresu dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. Pracujący tu specjaliści wiedzą, że każdy przypadek wymaga indywidualnego rozpatrzenia ...
Opinia
"Odkażanie przebiegło bez zastrzeżeń z naszej strony. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a i ceny również mieli bardzo atrakcyjne. Polecamy gorąco ich usługi, a telefon zachowujemy, bo pewnie jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia. Szkoda tylko, że nie było możliwości płatności kartą na miejscu, ale to już mały szczegół."
Sieradz
serwis niedostępny
Opinia
"Dezynfekcja przebiegła szybko i bardzo fachowo, a cena również była bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencji. Wykonanie pierwsza klasa, do tego wysoka kultura osobista wykonawcy. Polecam wszystkim serwisom jako wzór fachowości, kultury oraz szybkość działania. Telefon oczywiście sobie zapisuję!!"
Sieradz
serwis niedostępny
Pytania od klientów

28.08.2021
Czy zajmują się Państwo utylizacją zwierząt? Spotkała mnie niezbyt przyjemna rzecz. W biurze, w którym pracuję na codzień wylało szambo, co wyrządziło szkody, natomiast w biurze miałam papugę, która po wylaniu szamba zatruła się i zdechła. Czy podejmą się Państwo jej utylizacji?

22.06.2021
Szukam firmy do dezynfekcji mojego domu, ponieważ mam grzyb na ścianie. Grzyb jest na tyle duży i intensywny, że czuć go na każdym kroku. Czy podejmą się Państwo tej usługi w jak najszybszym czasie? Jaki byłby czas oczekiwania na fachowca z Państwa serwisu? Zależy mi na czasie, ponieważ jest to niebezpeczne dla zdrowia.

Dzielnice Sieradza, w których możesz zamówić dezynfekcji

 1. Broniewskiego
 2. Chabie
 3. Dziewiarz
 4. Hetmańskie
 5. Jaworowe
 6. Kasztanowe
 7. Klonowe I
 8. Klonowe II
 9. Polna-Północ
 10. Zapusta Wielka
 11. Zielone Osiedle
 12. Męcka Wola
 13. Męka
 14. Monice
 15. Kopernika
 16. Oksińskiego
 17. Piastowskie
 18. Praga
 19. Centrum
 20. Za Szpitalem
 21. Woźniki
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502