Dezynfekcja Siedlce

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Siedlce.
Wybrane zlecenia

Siedlce

Potrzebne ozonowanie mieszkania
Dzień dobry, interesuje mnie zlecenie wykonania takiego ozonowania jakiemuś technikowi z okolicy, ponieważ mamy na hali strasznie nieprzyjemne zapachy i do tego w paru miejscach zbiera się grzyb. Robota jest dość spora, także liczę na kogoś z doświadczeniem.

Siedlce, Hoża

Osuszanie ścian w domu
Interesuje mnie zamówienie panów na moją działkę do domku letniskowego. Znajduje się ona nad małym stawem i niestety w wyniku ostatnich opadów poziom wody tak się podniósł że zalało mi prawie metr wysokości. Udało się to już ogarnąć i uprzątnąć ale pozostaje jeszcze kwestia tych ścian. Czy wykonują państwo taką usługę?

Siedlce, Grzybowa

Ile kosztuje odkażanie biura?
Witam serdecznie, piszę do was z takim zapytaniem bo szef mnie o to poprosił. Kłopot jest taki, że w magazynie z papierami za jednym z regałów jest plama z grzybem wielkości piłki do nogi i z każdym dniem się trochę rozrasta. Zależy nam na usunięciu żeby nie ucierpiały ważne dokumenty.

Kaszubska, Siedlce

Serwis od działań bakteriobójczych w gospodarstwie
Poszukuję techników, którzy przeprowadzają takie czynności pod miastem i byliby dyspozycyjni na najbliższy weekend ponieważ to jedyny dzień kiedy można to zrobić u nas. Prowadzę mały pensjonat i jeżeli się dogadamy to może umówimy się na cotygodniowe wykonywanie takich działań. Jaka jest cena orientacyjna?

Siedlce, Malinowa

Ozonowanie w domu
Witam, proszę o skontaktowanie się ze mną specjalistów od takich tematów. Nęka mnie w mieszkaniu od paru tygodni bardzo przykry zapach. Odór jest czasami nie do zniesienia bo czasem czuć go mocniej a czasem mniej. Nie potrafię zlokalizować skąd się wydobywa więc potrzebuję fachowca.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502