Dezynfekcja Rzeszów

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Dekontaminacja przyniosła efekty, a panowie okazali się osobami miłymi, kulturalnymi i fachowymi, dla których nie ma chyba pracy, której nie byliby w stanie wykonać. Widać, że to profesjonaliści. Polecamy serdecznie ich kompleksowe i przystępne cenowo usługi, a sami również będziemy z nich jeszcze korzystać w przyszłości. Serwis DDD jak najbardziej godny zaufania i polecenia."
Pobitno , Rzeszów
Najnowsze zapytania o usługi
Rzeszów 22.12.2021
Potrzebujemy pilnego usunięcia alergenów ptasich(gołębi) z budynku mieszkalnego 60m2. Prosimy o kontakt i oszacowanie wartości Państwa usługi.
Rzeszów 24.11.2021
Jaki jest czas i koszt usunięcia grzybów w samochodzie? Potrzebuje przeprowadzić usługę dezodoryzacji ozonem i wyczytałam w internecie, że Wasza firma oferuje również takie usługi dla aut. Długo się czeka u Was na wolny termin, nie ukrywam zależy mi na czasie.
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Usługowy Dezynsekcji, Deratyzacji i Dezynfekcji Karaczan Robert Mielnicki
4.8
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły
Opinia
"Usługa odkażania stała na najwyższym poziomie, a panowie okazali się osobami solidnymi i rzetelnymi, którym warto powierzyć tego typu prace. Bardzo miła obsługa, do tego wszystko kompleksowo wytłumaczone oraz powiedziane na początku, z jakimi kosztami wiązałaby się praca. Widać, że Panowie mają ogromne doświadczenie. Z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis DDD."
Słocina, Rzeszów
Popularne usługi
Zwalczanie szkodników nie należy do łatwych zadań. Niezbędna w tym przypadku będzie nie tylko specjalistyczna wiedza, ale również doświadczenie i cierpliwość. Jeśli chcesz uniknąć stresu, jak najszybciej zgłoś się do tego zakładu usług DDD ...
serwis niedostępny
Opinia
"Z zamgławianiem ULV panowie nie mieli najmniejszego problemu. Zabieg wykonali niemal "od ręki", solidnie, sumiennie i bardzo dokładnie, a i cennik również mieli przystępny. Temat został załatwiony w niecałe dwa dni. Widać, że mają ogromne doświadczenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i z czystym sumieniem będziemy rekomendować ich usługi!"
Kmity 
serwis niedostępny
Pytania od klientów

27.10.2021
Jaka jest cena ozonowania dwóch sal żłobkowych?

25.08.2021
W mieszkaniu na niespełna miesiąc została wyłączona zamrażarka w której było mięso i zaległy się szkodniki. Potrzebuję gruntownego oczyszczenia zamrażarki z produktów i szkodników które się tam zalęgły jak i dezynfekcji i oczyszczenia całego mieszkania.

Rzeszów, Lwowska

24.02.2021
Proszę o pilny kontkat telefoniczny w sprawie czyszczenia klimatyzacji domowej. Zakupiliśmy ją razem z mężem cztery lata temu, czas najwyższy ją jakoś przeczyścić, ponieważ zaczynają wydobywać się z niej brzydkie zapachy. Ile kosztuje u Państwa taka usługa?

Przemysłowa

15.02.2021
Mamy okropną pleśń na ścianie. Grzyb jest w rogu pokoju zaraz pod sufitem. Czy możecie przyjechać do biurowca na lewobrzeżu miasta i go zlikwidować, w miarę możliwości jak najprędzej?

Rzecha, Rzeszów

02.02.2021
Chciałbym zasięgnąć informacji na temat dezynfekcji pomieszczenia za pomocą promieniowania UV. Nigdy nie korzystałem z takich usług, nie mam o tym zielonego pojęcia, ale wyczytałem w internecie, że jest to dobry sposób na pozbycie się grzyba na ścianie. Jeśli jest to możliwe, chciałbym się umówić.

Staroniwa, Potokowa, Rzeszów

19.01.2021
Zwracam się do państwa jako menager hostelu w centrum miasta. W związku z obostrzeniami i nowymi zasadami ustalonymi z powodu pandemii, szukamy firmy do odkażenia kilkunastu miejsc noclegowych. Dodam także, że towarzyszy im przykry zapach, być może spowodowany już długim użytkowaniem. Proszę o wysłanie oferty z wolnymi datami i orientacyjnymi cenami.

Pobitno

08.01.2021
Niestety, po ostatnich przykrych ekscesach w naszym domu czuć wszędzie okropną stęchliznę. Czy można liczyć na waszą pomoc w przypadku profesjonalnego i kompleksowego odkażania budynku?

Rzeszów, Kopernika, Śródmieście

14.10.2020
Dobry wieczór. Piszę do Państwa ponieważ chciałabym się dowiedzieć, jakie dokładnie usługi dezynfekcyjnie świadczą pańscy pracownicy? Szukam specjalisty, który odkaziłby i oczyścił moje mieszkanie liczące dokładnie 70m2. Przyznam się szczerze, że szukam najlepszej, także pod względem ceny, oferty.

Rzeszów, Langiewicza

30.09.2020
Dokładnie dwa dni temu spotkały nas bardzo smutne wydarzenia. Nie będę opisywać szczegółów, ale chodzi o odejście na tamten świat bliskiej mi osoby. Poszukuję teraz firmy, która świadczy usługi dezynfekcyjne, a dokładnie chciałabym zamówić sprzątanie po zmarłych. Zależy mi tak naprawdę tylko na jednym pomieszczeniu. Czy można liczyć na Państwa pomoc?

Baranówka

09.07.2020
Mieszkam na wsi i posiadam spore gospodarstwo rolne. Mamy, a już raczej mieliśmy kilkanaście świn, niestety, kilka z nich zachorowało i dziś rano zmarło. Z racji choroby nie mogę już nic z nimi zrobić, tylko oddać zwłoki zwierzęce w odpowiednie miejsce. Czy państwo są taką instytucją?

Dzielnice Rzeszowa, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Baranówka
 2. Biała
 3. Budziwój
 4. Bzianka
 5. Drabinianka
 6. Miłocin
 7. Nowe Miasto
 8. Pobitno
 9. Przybyszówka
 10. Załęże
 11. Zwierzyca
 12. Zalesie
 13. Wilkowyja
 14. Śródmieście
 15. Staroniwa
 16. Ruska Wieś
 17. Słocina
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502