Dezynfekcja Radomsko

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z ozonowaniem pomieszczeń w naszym domku na wsi panowie poradzili sobie elegancko. Teraz śmiało stwierdzamy, że to eksperci w swojej dziedzinie, do tego pracę wykonują z przyjemnością i z uśmiechem na twarzy. Warto również dodać, że zaoferowana cena razem z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Dziękujemy i będziemy polecać naszym znajomym w potrzebie."
Radomsko
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Bardzo szybko wykonana dezynfekcja pomieszczeń i co dla nas najważniejsze - zakończona sukcesem. Do tego doszło jeszcze podejście ze zrozumieniem do klienta. Sprawnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, fachowo i bardzo miło. Panowie w domu byli oczywiście punktualnie, czego nie można powiedzieć o innych wykonawcach. Polecamy serdecznie!!!"
Zwalczanie Szkodników i Dezynfekcja Radosław Rek
4.8
Liczba opinii: 102
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zamgławianie ULV przyniosło oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci fachowcy - w mieszkaniu zjawili się na następny dzień od otrzymania wezwania. Do zadania podeszli rzeczowo, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy i w razie potrzeby będziemy z niego jeszcze korzystać."
Radomsko
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Results Adrian Szczodry
4.8
Liczba opinii: 36
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Polecam gorąco za szybko i sprawnie wykonaną usługę. Dezynfekcja na miejscu przebiegła szybko i solidnie, bez żadnych zastrzeżeń. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę okazała się bardzo przystępna. Dziękujemy za zaangażowanie oraz poświęcony czas i z czystym sumieniem będziemy polecać wszystkim naszym znajomym i rodzinie."
Wybrane zlecenia

2021-07-26 Radomsko
Czy podjęliby się Państwo usuwania drobnoustrojów w moim lokalu, który posiadam? Potrzebuję tej usługi, ponieważ czuję w powietrzu odór oraz bakterie, po wylaniu szamba. Jakiego pokroju byłby to koszt? Jak długo trzeba czekać na fachowca? Czy są Państwo w stanie podjąć się tej isługi jak najszybciej? Czekam na informacje zwrotną.

2021-07-03 Radomsko
Jaka jest orientacyjna cena w Państwa serwisie za usługę odgrzybiania ścian? Kilka dni temu, w mojej okolicy przeszła powódź, która bardzo mocno zalała mój dom, które nasiąkły wodą i zaczęły pleśnieć. Czy będą Państwo w stanie usunąć wspomniany grzyb ze ścian? Zależy mi na tym, ponieważ już i tak jestem jestem obciążona kosztami.

Dzielnice Radomska, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Centrum
 2. Tysiąclecia
 3. Kowalowiec
 4. Dwunastka
 5. Batorego
 6. Folwarki
 7. Sucha Wieś
 8. Bogwidzowy
 9. Saniki
 10. Brzeźnicka
 11. Młodzowy
 12. Kopiec
 13. Miłaczki-Bugaj
 14. Mickiewicza
 15. Wymysłówek
 16. Sobiecko Miejskie
 17. Bartodzieje
 18. Kierków
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502