Dezynfekcja Radomsko

Mamy dostępnych 2 fachowców od dezynfekcji w Radomsku
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 123
Sprawdź szczegóły

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Radomsko
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Z ozonowaniem pomieszczeń w naszym domku na wsi panowie poradzili sobie elegancko. Teraz śmiało stwierdzamy, że to eksperci w swojej dziedzinie, do tego pracę wykonują z przyjemnością i z uśmiechem na twarzy. Warto również dodać, że zaoferowana cena razem z dojazdem była naprawdę atrakcyjna. Dziękujemy i będziemy polecać naszym znajomym w potrzebie."
Radomsko
Wybrane pytania od klientów
Radomsko 27.03.2022
Witam, czy mają Państwo dostępne terminy. Jaka jest cena ozonowania 3-pokojowego mieszkania w kamienicy? Dziękuję i pozdrawiam, Beata.
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 328
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Radomsko
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Bardzo szybko wykonana dezynfekcja pomieszczeń i co dla nas najważniejsze - zakończona sukcesem. Do tego doszło jeszcze podejście ze zrozumieniem do klienta. Sprawnie, odpowiedzialnie, rzetelnie, fachowo i bardzo miło. Panowie w domu byli oczywiście punktualnie, czego nie można powiedzieć o innych wykonawcach. Polecamy serdecznie!!!"
Wybrane pytania od klientów
Radomsko 27.01.2022
Dzień dobry, jestem zainteresowany regularnym ozonowaniem biura budowy - cyklicznie 1 raz w tygodniu.
Opinia
"Zamgławianie ULV przyniosło oczekiwany efekt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci fachowcy - w mieszkaniu zjawili się na następny dzień od otrzymania wezwania. Do zadania podeszli rzeczowo, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy i w razie potrzeby będziemy z niego jeszcze korzystać."
Radomsko
serwis niedostępny
Opinia
"Polecam gorąco za szybko i sprawnie wykonaną usługę. Dezynfekcja na miejscu przebiegła szybko i solidnie, bez żadnych zastrzeżeń. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę okazała się bardzo przystępna. Dziękujemy za zaangażowanie oraz poświęcony czas i z czystym sumieniem będziemy polecać wszystkim naszym znajomym i rodzinie."
serwis niedostępny
Pytania od klientów

26.07.2021
Czy podjęliby się Państwo usuwania drobnoustrojów w moim lokalu, który posiadam? Potrzebuję tej usługi, ponieważ czuję w powietrzu odór oraz bakterie, po wylaniu szamba. Jakiego pokroju byłby to koszt? Jak długo trzeba czekać na fachowca? Czy są Państwo w stanie podjąć się tej isługi jak najszybciej? Czekam na informacje zwrotną.

03.07.2021
Jaka jest orientacyjna cena w Państwa serwisie za usługę odgrzybiania ścian? Kilka dni temu, w mojej okolicy przeszła powódź, która bardzo mocno zalała mój dom, które nasiąkły wodą i zaczęły pleśnieć. Czy będą Państwo w stanie usunąć wspomniany grzyb ze ścian? Zależy mi na tym, ponieważ już i tak jestem jestem obciążona kosztami.

Dzielnice Radomska, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Centrum
 2. Tysiąclecia
 3. Kowalowiec
 4. Dwunastka
 5. Batorego
 6. Folwarki
 7. Sucha Wieś
 8. Bogwidzowy
 9. Saniki
 10. Brzeźnicka
 11. Młodzowy
 12. Kopiec
 13. Miłaczki-Bugaj
 14. Mickiewicza
 15. Wymysłówek
 16. Sobiecko Miejskie
 17. Bartodzieje
 18. Kierków
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502