Dezynfekcja Radom

Mamy dostępnych 4 fachowców od dezynfekcji w Radomiu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 123
Sprawdź szczegóły

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Radom
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Panowie świadczyli usługi związane z dekontaminacją przestrzeni w taki sposób, żeby przeprowadzane odkażanie w minimalnym stopniu dezorganizowało pracę placówki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści i na pewno będziemy polecać ich usługi wszystkim naszym znajomym. Warto dodać, że ceny również mają konkurencyjne."
Prędocinek
Wybrane pytania od klientów
Radom 07.06.2022
Proszę o wycenę odgrzybiania pomieszczeń w piwnicach budynku placówki medycznej. Informacje proszę przesłać na adres mailowy.
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 63
Sprawdź szczegóły

Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji DDD Protect

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Radom
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Ozonowanie przyniosło zamierzony efekt. Panowie do pracy przystąpili odpowiednio przygotowani, ponadto mieli specjalny strój ochronny. Pracę wykonali wzorowo - widać było od razu, że nie pierwszy raz świadczą tego typu usługi. Dziękujemy za pomoc i na pewno jeszcze wiele razy z niej skorzystamy w przyszłości. Usługi tego serwisu będziemy polecać dalej."
Godów, Radom
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Deztigo Hubert Karbownik
4.8
Liczba opinii: 47
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Deztigo Hubert Karbownik

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Radom
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Dekontaminacja przebiegła bez większych problemów, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne, odpowiedzialne oraz bardzo kulturalne, dla których nie ma chyba pracy, z którą nie byliby w stanie sobie poradzić. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę, a telefon do kontaktu zapisujmy i będziemy polecać tych panów również naszym znajomym w potrzebie."
Pruszaków
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zwalczanie Szkodników Insektclean Bartłomiej Kołakowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły

Zwalczanie Szkodników Insektclean Bartłomiej Kołakowski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Radom
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Bardzo obawiałam się usługi dezynfekcji z uwagi na starszego i schorowanego pieska. Ale przez telefon pan z firmy zapewnił mnie, że dobierze taki środek, który będzie odpowiedni i dla sytuacji panującej w domu, jak i z uwagi na psiaczka. Bardzo wdzięczna jestem panu z firmy za tak życzliwe i indywidualne podejście do mojej sytuacji. Polecam!"
Wybrane pytania od klientów
Radom 09.06.2022
Dzień dobry, mieszkanie 44m2 - jaki jest koszt ozonowania? Czy ozonowanie pomoże pozbyć się zapachu moczu kota?

Specjalistyczny Zakład DDD Insekt-Dom Sebastian Wierzchowski

Płatność kartą Darmowy dojazd Ceny od 50 zł
Radom
Sprawdź szczegóły
Masz w domu niechcianego lokatora? Ta firma na pewno będzie w stanie Ci z nim pomóc. Pracujący w niej fachowcy mają w swojej ofercie szeroki zakres zasług związanych z dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją. Poradzą sobie z każdym ...
Pytania od klientów

Radom, Perzanowskiej

24.02.2021
W kuchni mam na ścianie okropny grzyb! Stosowaliśmy różne rozwiązania, aby się go pozbyć, ale niestety bezskutecznie. Nawet był zbijany z tynkiem aż do cegły. Jestem już całkowicie bezsilna, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do firmy specjalidtycznej. Jaka byłaby cena usunięcia tego problemu? Jakie macie dostępne terminy? Czy jest w ogóle szansa na usunięcie go w tym tygodniu?

Radom,Lubelska

11.01.2021
Wylało mi szambo w gospodarstwie. W oborze mam wilgotne ściany zaczyna odpadać kfarbai. Na ścianie widać gołym okien dokąd siega wilgoć. Byłabym zainteresowana ich osuszeniem i doprowadzeniem do normalnego stanu. Podam Państwu mój adres mailowy i wtedy prosiłabym o wysłanie oferty właśnie na maila.

Radom, Gałczyńskiego

27.12.2020
Posiadam placówkę dla małych dzieci, która pomieści dokładnie 40 maluchów. W głównej sali pojawiła nam się pleśń na ścianie. Chciałabym ją jak najszybciej usunąć, alby nie wpłynęło to na zdrowie naszych podopiecznych.

Żakowice, Gajowa

26.11.2020
Dzień dobry. Siedem dni po przeprowadzce spotakała nas mała tragedia, a dokładnie mówiąć awaria toalety. Po wybiciu kanalizacji łazienka była w opłakanym stanie, sprzątanie tego wszystkiego zajęło wiele godzin, ale dalsza część odkażania jeszcze jest niezrobiona. Czy wykonują Państwo dezynfekcję za pomocą gazu? Jeśli tak, to ile to kosztuje?

Radom, Kaptur, Ozdobna

20.11.2020
Mam okropny problem w moim domu. Zalęgły się u mnie w łóżku pluskwy, które w nocy wychodzą i gryzą. Czytałam, że można się ich pozbyć raz a dobrze. Czy wykonujecie zabiec zamgławiania?

Radom

23.10.2020
Moi rodzice dostali po dziadkach mieszkanie, które później przekazali na mnie. Od momentu śmierci moich dziadków nikt nie przychodził do tego mieszkania i pozostało w stanie takim okrpnym. Szukam firmy która mogłaby się zająć oczyszczeniem i dezynfekcją takiego mieszkania. Bez takiego posprzątania po zmarłych nie zamieszkam w tym mieszkaniu.

Radom, Tadeuszowska, Glinice

10.09.2020
Witam, poszukuję sprawdzonej firmy, która ma doświadczenie w usługach dezynfekcyjnych. Zależy mi na dobrych fachowcach, ponieważ już raz się zawiodłem na jednym panu. Zamiast pomóc, odbarwił mi kanapę i zostawił ślady na meblach. Chciałbym oczyścić swój dom z różnych wirusów i bakterii. Proszę o kontakt zwrotny.

Glinice, Złota

26.08.2020
Szukam dobrej oferty w przypadku dezynfekcji mieszkania po zalaniu. Mieliśmy małą awarię w łazience, z którą już sobie poradziliśmy, ale temat nie jest jeszcze skończony. Jak to u Was wygląda? Jakie macie ceny mniej więcej?

Dzielnice Radomia, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Borki
 2. Brzustówka
 3. os. Akademickie
 4. Długojów
 5. Godów
 6. Gołębiów
 7. Halinów
 8. Idalin
 9. Jeżowa Wola
 10. Kaptur
 11. Koniówka
 12. Kozia Góra
 13. Krzewień
 14. Malenice
 15. Michałów
 16. Młodzianów
 17. Osiedle nad Potokiem
 18. Dzierzków
 19. Firlej
 20. Glinice
 21. Długojów Górny
 22. Gołębiów I
 23. Gołębiów II
 24. Huta Józefowska
 25. Janiszpol
 26. Józefów
 27. Kierzków
 28. Kończyce
 29. Krychnowice
 30. Malczew
 31. Miasto Kazimierzowskie
 32. Mleczna
 33. Młynek Janiszewski
 34. Nowa Wola Gołębiowska

Przydatne informacje

Jakie usługi z zakresu dezynfekcji wykonujecie?

Dezynfekcja jest zabiegiem polegającym na niszczeniu za pomocą środków dezynfekujących takich drobnoustrojów jak bakterie, wirusy, grzyby i pasożyty. W ofercie fachowców współpracujących z naszym serwisem internetowym znajdują się takie usługi jak:

Jeśli zależy Ci na rzetelnie wykonanym zadaniu, skontaktuj się ze zweryfikowanymi i polecanymi wykonawcami z terenu Radomia i najbliższych okolic.

Ile trzeba czekać na wizytę fachowca?

Chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, fachowcy oferują nie tylko profesjonalnie, ale również szybko wykonaną dezynfekcję w wybranych przez Klienta pomieszczeniach. W przypadku pilnych zgłoszeń są w stanie dojechać do Klienta niezwłocznie po otrzymaniu informacji o powstałym problemie.

W jaki sposób przebiega usługa dezynfekcji?

Dezynfekcja pomieszczeń i jej przebieg zależy w znacznym stopniu od wybranej metody. Fachowiec najpierw omawia z Klientem problem, a następnie dobiera najlepsze środki dezynfekcyjne i sposób przeprowadzenia zabiegu. Zabieg dezynfekcji można przeprowadzać cyklicznie, na przykład co kilka miesięcy. Wszystko zależy od potrzeb, jakie wynikają ze specyfiki danego obiektu.

Czy dezynfekcja jest zabiegiem bezpiecznym?

Zabieg dezynfekcji pozwala skutecznie chronić użytkowników pomieszczenia przed ryzykiem zarażenia się wirusami, a także redukuje ilość bakterii oraz grzybów, które także mogą wywołać przewlekłe choroby. Tego typu usługę warto zostawić w rękach profesjonalistów dysponujących odpowiednimi kwalifikacjami i zapleczem technicznym, pozwalającymi na w pełni bezpieczne wykonanie powierzonego zadania.

Czy jest możliwość płatności kartą?

Fachowcy oferują wiele rodzajów płatności. Klient może zapłacić zarówno kartą, jak i dokonać płatności gotówką. Na życzenie Klienta wybrana firma dezynfekcyjna może także wystawić fakturę VAT. Należy jednak zgłosić taką potrzebę jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502