Dezynfekcja Radom

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie świadczyli usługi związane z dekontaminacją przestrzeni w taki sposób, żeby przeprowadzane odkażanie w minimalnym stopniu dezorganizowało pracę placówki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści i na pewno będziemy polecać ich usługi wszystkim naszym znajomym. Warto dodać, że ceny również mają konkurencyjne."
Usługi DDD Deztigo Hubert Karbownik
4.8
Liczba opinii: 41
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dekontaminacja przebiegła bez większych problemów, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne, rzetelne, odpowiedzialne oraz bardzo kulturalne, dla których nie ma chyba pracy, z którą nie byliby w stanie sobie poradzić. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę, a telefon do kontaktu zapisujmy i będziemy polecać tych panów również naszym znajomym w potrzebie."
Zakres usług
Usługi Deratyzacji, Dezynsekcji i Dezynfekcji DDD Protect
4.8
Liczba opinii: 63
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ozonowanie przyniosło zamierzony efekt. Panowie do pracy przystąpili odpowiednio przygotowani, ponadto mieli specjalny strój ochronny. Pracę wykonali wzorowo - widać było od razu, że nie pierwszy raz świadczą tego typu usługi. Dziękujemy za pomoc i na pewno jeszcze wiele razy z niej skorzystamy w przyszłości. Usługi tego serwisu będziemy polecać dalej."
Wybrane zlecenia

Radom, Perzanowskiej

2021-02-24 Jaki czas odkaża się lokal?
W kuchni mam na ścianie okropny grzyb! Stosowaliśmy różne rozwiązania, aby się go pozbyć, ale niestety bezskutecznie. Nawet był zbijany z tynkiem aż do cegły. Jestem już całkowicie bezsilna, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do firmy specjalidtycznej. Jaka byłaby cena usunięcia tego problemu? Jakie macie dostępne terminy? Czy jest w ogóle szansa na usunięcie go w tym tygodniu?

Radom,Lubelska

2021-01-11 Zamgławianie w gospodarstwie
Wylało mi szambo w gospodarstwie. W oborze mam wilgotne ściany zaczyna odpadać kfarbai. Na ścianie widać gołym okien dokąd siega wilgoć. Byłabym zainteresowana ich osuszeniem i doprowadzeniem do normalnego stanu. Podam Państwu mój adres mailowy i wtedy prosiłabym o wysłanie oferty właśnie na maila.

Radom, Gałczyńskiego

2020-12-27 Szukam firmy do dezynfekcji przedszkola
Posiadam placówkę dla małych dzieci, która pomieści dokładnie 40 maluchów. W głównej sali pojawiła nam się pleśń na ścianie. Chciałabym ją jak najszybciej usunąć, alby nie wpłynęło to na zdrowie naszych podopiecznych.

Żakowice, Gajowa

2020-11-26 Dezynfekcja gazowa w domu pilne!
Dzień dobry. Siedem dni po przeprowadzce spotakała nas mała tragedia, a dokładnie mówiąć awaria toalety. Po wybiciu kanalizacji łazienka była w opłakanym stanie, sprzątanie tego wszystkiego zajęło wiele godzin, ale dalsza część odkażania jeszcze jest niezrobiona. Czy wykonują Państwo dezynfekcję za pomocą gazu? Jeśli tak, to ile to kosztuje?

Radom, Kaptur, Ozdobna

2020-11-20 Zamgławianie w domu
Mam okropny problem w moim domu. Zalęgły się u mnie w łóżku pluskwy, które w nocy wychodzą i gryzą. Czytałam, że można się ich pozbyć raz a dobrze. Czy wykonujecie zabiec zamgławiania?

Radom

2020-10-23 Dezodoryzacja w bloku
Moi rodzice dostali po dziadkach mieszkanie, które później przekazali na mnie. Od momentu śmierci moich dziadków nikt nie przychodził do tego mieszkania i pozostało w stanie takim okrpnym. Szukam firmy która mogłaby się zająć oczyszczeniem i dezynfekcją takiego mieszkania. Bez takiego posprzątania po zmarłych nie zamieszkam w tym mieszkaniu.

Radom, Tadeuszowska, Glinice

2020-09-10 Czy oferujecie działania bakteriobójcze w gospodarstwie?
Witam, poszukuję sprawdzonej firmy, która ma doświadczenie w usługach dezynfekcyjnych. Zależy mi na dobrych fachowcach, ponieważ już raz się zawiodłem na jednym panu. Zamiast pomóc, odbarwił mi kanapę i zostawił ślady na meblach. Chciałbym oczyścić swój dom z różnych wirusów i bakterii. Proszę o kontakt zwrotny.

Glinice, Złota

2020-08-26 Ile kosztuje odkażanie pomieszczenia?
Szukam dobrej oferty w przypadku dezynfekcji mieszkania po zalaniu. Mieliśmy małą awarię w łazience, z którą już sobie poradziliśmy, ale temat nie jest jeszcze skończony. Jak to u Was wygląda? Jakie macie ceny mniej więcej?

Dzielnice Radomia, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Borki
 2. Brzustówka
 3. os. Akademickie
 4. Długojów
 5. Godów
 6. Gołębiów
 7. Halinów
 8. Idalin
 9. Jeżowa Wola
 10. Kaptur
 11. Koniówka
 12. Kozia Góra
 13. Krzewień
 14. Malenice
 15. Michałów
 16. Młodzianów
 17. Osiedle nad Potokiem
 18. Dzierzków
 19. Firlej
 20. Glinice
 21. Długojów Górny
 22. Gołębiów I
 23. Gołębiów II
 24. Huta Józefowska
 25. Janiszpol
 26. Józefów
 27. Kierzków
 28. Kończyce
 29. Krychnowice
 30. Malczew
 31. Miasto Kazimierzowskie
 32. Mleczna
 33. Młynek Janiszewski
 34. Nowa Wola Gołębiowska
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502