Dezynfekcja Racibórz

Usługi DDD Ratapest Dawid Podbioł
4.8
Liczba opinii: 162
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z zamgławianiem ULV ci fachowcy nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia, a cena była naprawdę przystępna. Jeszcze raz dziękujemy serdecznie za okazaną pomoc i na pewno będziemy rekomendować usługi tych panów każdemu, kto będzie potrzebował pomocy."
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, jesteś w dobrym miejscu. Ta firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres usług jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tutaj to, czego ...
Wybrane zlecenia

2021-07-28 Racibórz
Szukam serwisu w mojej okolicy, który usunąłby drobnoustroje w moim mieszkaniu. Może jestem przewrażliwiona, ale czuję że w powietrzu zalegają jakieś drobnoustroje, a ja nie mam pojęcia w jaki sposób mogę je usunąć. Czy zjmują się Państwo ozonowaniem pomieszczeń? Jeżeli tak to jaki byłby orientacyjny koszt takiej usługi?

2021-07-05 Racibórz
Szukam technika, który podjąłby się ozonowania mojego domu. Chciałbym odświeżyć pomieszczenia oraz powietrze w domu, ponieważ nie wiem dlaczego, ale czuć straszny zaduch oraz kurz, a jestem alergikiem, dlatego chciałbym aby usługa została wykonana szybko, skutecznie i solidnie. Czy są Państwo w stanie mi to zagwarantować?

Dzielnice Raciborza, w których możesz zamówić usługę dezynfekcji

 1. Centrum
 2. Nowe Zagrody
 3. Ocice
 4. Płonia
 5. Brzezie
 6. Studzienna
 7. Stara Wieś
 8. Miedonia
 9. Ostróg
 10. Markowice
 11. Sudoł
 12. Obora
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502